Пак за пералните - Whirpool, Candy или Electrolux?

  • 23 461
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 457
И нашата пералня е Канди за 5кг и до 1000оборота. АЗ съм много доволна от нея. Всичко се определя ръчно- температура, програма, обороти

# 16
  • UK , Somerset/BG Veliko Tarnovo
  • Мнения: 148
Аз имамам Whirlpool от 3 години и нямам никакви забележки , но това е лично мое мнение ...

# 17
  • Мнения: 1 426
много добре си е нивелирана и прането си е ок, имала съм и други перални и мога да направя елементарна разлика

Тогава по-добре се обърни към техник. Аз пера на Аристон - последен модел / в майка ми/ и Уърлпуул, по-стар с 800 оборота. Предишната ми беше Електролукс също 800 оборота. Сестра ми пък пере с Уърлпуул с 6-то чуство. Разлика в шума на четирите перални няма.

мойта е Уърлпуул 6-то чувство 1200 оборота, имам приятелка с 1000 оборотна също се оплаква от шумното виене, самите представители на Уърлпуул, казаха че са си такива пералните им, майка ми пере с Аристон Сайлът (незнам си какво) огромна разлика, имах АЕГ 1000 об., зероват преди това, много по тиха, сега пак бих си взела АЕГ само че нещо със сушилня или отделно.

# 18
  • Мнения: 561
Момичета, толкова ли е шумно т`ва 6-то чувство?? Днес в Техномаркет ме убеждаваха, че е по-добра от Електролукс, защото била произведена в Италия. Не знам какво да мисля вече.  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 131
АЗ СЪМ СЪС" ШЕСТО ЧУВСТВО "И СЪМ ДОВОЛНА.ДОРИ И ДА ИМА НЯКАКЪВ ПРОБЛЕМ НА ДИСПЛЕЯ СЕ ИЗПИСВА НАДПИС ,КОЙТО ТИ ПОКАЗВА КАКЪВ Е ПРОБЛЕМА.ВЕДНЪЖ НАПРИМЕР  БЯХ ПУСНАЛА ШУШЛЕКОВО ЯКЕ СЪС МНОГО ПРАХ И МИ ПОКАЗА ,ЧЕ ИМА НЕИЗПРАВНОСТ ПРИ ИЗПЛАКВАНЕТО.В КНИЖКАТА Е НАПИСАНО КАКВО ДА СЕ НАПРАВИ,СПОРЕД ТОВА КАКЪВ Е ПРОБЛЕМА.

# 20
  • София
  • Мнения: 7 191
Моята е Candy, вече на 5 години, 5 кг, 800 оборота.
Много съм доволна.
Наскоро, обаче една колежка проучваше перални, и твърдеше, че Candy
вече били развалени като качество.
Не знам дали е така  newsm78

# 21
  • Мнения: 561
Моята е Candy, вече на 5 години, 5 кг, 800 оборота.
Много съм доволна.
Наскоро, обаче една колежка проучваше перални, и твърдеше, че Candy
вече били развалени като качество.
Не знам дали е така  newsm78
Това за Candy го чувам и аз. Но нека тук по-знаещите да кажат.

# 22
  • Мнения: 479
Електролукс!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 23
  • София
  • Мнения: 7 191
Електролукс!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Основният ми проблем с тази марка, е че имам една ужасна прахосмукачка. А не беше евтин модел. Взехме я миналата година, но е в пъти по зле от старата ми Самсунг.
Сори за офф-а  Grinning

# 24
  • София
  • Мнения: 570
Ние имаме Whirpool от 4 г. Като цяло нямам забележки, но много е шумна. Пералнята стои в кухнята и ако се храним, докато тя работи, е кошмар - телевизора го увеличаваме до край, за да чуем нещо. Не бих си купила пак пералня от тази марка. Свекърва ми има Candy  повече от 10 г. - нищо и няма и работи много тихо. Такава бих си купила, когато дойде време да сменяме старата.
За Electrolux нищо не мога да кажа - нямам наблюдения.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 967
Candy

# 26
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Шумни са Whirlpool, и аз се убедих в това. На майка ми е такава, действително почне ли центрофугата, нищо не можеш да чуеш от нея. А и докато пере е шумна. Нашата сега е Gorenje и разликата е огромна - почти не се чува като върти, понякога даже я поглеждам да не е спряла, а центрофугата просто изсвистява, докато набере обороти и след това - пак тихо.
От посочените три бих избрала Electrolux.

# 27
  • София
  • Мнения: 7 191
Mежду другото, моята пералня Candy е най-безшумният уред, който мога да си представя. И тъй като е в шкаф зад вратичка, реално даже не може да се усети, когато работи.

Последна редакция: пт, 19 окт 2007, 13:53 от red

# 28
  • Мнения: 728
Моята пералня е Whirpool. На три години е, досега веднъж е ремонтирана, но не беше сериозна повреда. Шумна е, въпреки, че е много добре нивелирана. Взех я заради отложения старт и ако трябва да купувам нова пак с тази функция ще взема. Пускам я само нощем и шума не ми пречи, още повече, че пералнята е в кухнята.
Майка ми има Electrolux, определено е по-тиха, за другите функции - незнам

А, исках да кажа, че и моята не е китайска, а италианска.

# 29
  • Мнения: 153
Гласувам за Електролукс - с такава съм вече втора година и да чукна на дърво - БЕЗУПРЕЧНА Е ... Изключително тиха, работи на 1200 оборота, с възможност за настройване на пониски, отложен старт и куп други стандартни опции и глезотии... Взехме си я от Техномаркет и струваше 730 лв. Много съм доволна от нея.

Общи условия

Активация на акаунт