Сладко или солено?

  • 6 036
  • 145
  •   1
Отговори
# 75
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Две момичета след много кисело, солено и тестено.

# 76
  • София
  • Мнения: 44 286
Аз и двете ядох по много, но соленото беше на периоди, а сладкото през цялото време....изобщо аз по принцип много сладко ям...така че отговора ми е по-точно, че ядох повече сладко и въпреки това си имам момче Wink

Виж за майка ми е било вярно - с брат ми сао туршии и краставички набивала, а с мен бял шоколад Wink

# 77
  • Мнения: 4 915
Първият път - сладко.
Вторият път - солено.
И при двата вида предпочитания - две момичета.  Laughing

Не вярвам да има връзка между вкуса и пола на бебето. Има връзка между вкуса и хормоналните промени и нива в организма на майката.

# 78
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Ядях много сладко и много кисело  Crazy

# 79
  • Мнения: 630
При мен беше абсолютно обратното. През цялото време ми се ядеше солено, кисело и люто, пък си имам дъщеря.

# 80
  • Мнения: 689
Гласувах за солено - имам момче.
Ядяха ми се предимно тестени храни - умирах си за баничка сутрин.

# 81
  • Мнения: 2 309
И бременна и небременна все сладко ям  Rolling Eyes но пък имам момиче, значи вярно е  Laughing

# 82
  • Мнения: 4 668
И аз като Блонди  Peace Не опитах нищо сладко , като бременна , а иначе хапвам много сладки неща  Wink Имам момченце  Peace

# 83
  • Мнения: X
С дъщеря ми налитах много на сладко, даже след бременността ми вкуса ми не е същия - сега си хапвам сладко, докато преди да забременея е имало месеци да не вкуся сладко. Никога не съм го обичала, а в деветия месец си ходех с една кутия вафли под мищница  Sick
Сега ми се яде само кисело или солено - особено домати. Направо се чудя как е възможно, домати, лютеница и подобни, сирене...........ще видим какъв ще е резултата.

# 84
  • Мнения: 7 201
Като се замисля и аз предпочитах да хапна нещо солено пред сладките изкушения по време на бременността,а само за информация да кажа,че съм пристрастена към шоколада от както се помня Laughing
Същото-имам момче.

# 85
  • Мнения: 528
гласувах за сладко момиче защото като бях пременна ядях по 1 кг сладолед на ден и половин шоколад

# 86
  • София
  • Мнения: 4 294
Не мога да кажа, че предпочитах сладкото пред соленото или обратното.
Хапвах на моменти от едното, после пък ми се прияждаше от другото.
Така че съм хяпвала и от двете, а резултата се вижда  Laughing

# 87
  • Мнения: 9 973
Казват, че има зависимост за пола и вкусовете на бременната мама. Повече солено се ядяло с момчетата, сладко с момичетата. При мен беше вярно. Аз по принцип много обичам сладко и всеки ден хапвам по нещо. Докато бях бременна, за 9 месеца не съм вкусила грам нещо сладко  Stop При вас как беше?
обратно Party

# 88
  • София
  • Мнения: 3 271
Солено + кисело - и имам момче
Сладко + плодове - родих момиченце

# 89
  • София
  • Мнения: 5 794
Единственото, което се промени по време на бременността ми беше, че започнах да ям хляб. Много - по 2 филии на закуска  Blush Той къде спада?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт