за LPG масажа и моята история ;)

  • 59 885
  • 100
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 038
Браво Наде,страхотна си Wink
Аз лично не знам,ако ми се наложи да правя всичко това,може би по-скоро бих станала 100 кила,но да пазя диета просто не бих могла,като се знам какъв съм чревоугодник. Rolling Eyes
Докато ти четях постинга,така се бях укокорила #Shocked
От къде я намери тая воля,БРАВО Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 2 857
Цитат на: Magimon
Браво Наде,страхотна си Wink
Аз лично не знам,ако ми се наложи да правя всичко това,може би по-скоро бих станала 100 кила,но да пазя диета просто не бих могла,като се знам какъв съм чревоугодник. Rolling Eyes
Докато ти четях постинга,така се бях укокорила #Shocked
От къде я намери тая воля,БРАВО Wink
ако знаеш аз какъв съм чревоугодник
номера е на да се ограничаваш, а да се научиш как да се храниш, да имаш култура на хранене - елементарни неща
не си мисли че не се храня ям си да не кажа всичко но поне 90% от нещата но номера е да знаеш как - дори моите диети са по поносимо от разделното според мен щото ги помня по-лесно Embarassed

DEianaZ усеща се нещо като парене, търпимо е по-леко е от кола маска
ходя 3 пъти седимично
ефект според мен има и сега
утре ми е 6тата процедура и ще ме премерят с метъра и веднага ще докладвам
според мен ефекта си  личи

# 17
  • Мнения: 6 315
Браво Наде! Възхищавам ти се! Аз се надявам да смъкна излишното със спорт и глад, пък да видим. За 1 седмица смъкнах 3 кг (ходя на работа с колело и си връщам стария режим на хранене).

# 18
  • София
  • Мнения: 2 857
Цитат на: Margarita
ходя на работа с колело
 
екстра си а пък аз въртя като луда велоергометъра
не мога да карам велосипед

# 19
  • Мнения: 2 006
Страхотен резулта-продължавай Grinning
Ако можеш да споделиш и цената на 20 процедури ?

# 20
  • София
  • Мнения: 2 857
Цитат на: A.A.M.Belev
Страхотен резулта-продължавай Grinning
Ако можеш да споделиш и цената на 20 процедури ?

 Rolling Eyes 20x40лв

# 21
  • Мнения: 2 006
Цитат на: THERION
Цитат на: A.A.M.Belev
Страхотен резулта-продължавай Grinning
Ако можеш да споделиш и цената на 20 процедури ?

 Rolling Eyes 20x40лв
Еее, 800 лв-нищо работа Wink
Мерси все пак-не бях видяла цената на една процедура.

# 22
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Браво,Наде!Ако знаеш само как ме зареди постинга ти иде ми да  People Angel .Ами то тук на какво сме заприличали #Silly -само ревем от килограмите си и нищо(е поне за почечето това чета).Евалла,ашколсум и машалла,ша знайш! Mr. Green .Един човек с воля,най-накрая!

# 23
  • Мнения: 2 529
Браво, Чудесно #Milti  #Milti  #Milti

Знаех си аз, че правилно съм се насочила към LPG,  само че мислех в Скай Лайн, но сега се замислих, дали да не отида там където и ти Thinking По принцип нямам много килограми за сваляне - максимум 3-4, но пък имам целулит по ханша и по бедрата. Решила съм да започна от началото на май и после и аз ще докладвам Sunglasses

# 24
  • София
  • Мнения: 2 857
Цитат на: kiki27
Браво, Чудесно #Milti  #Milti  #Milti

Знаех си аз, че правилно съм се насочила към LPG,  само че мислех в Скай Лайн, но сега се замислих, дали да не отида там където и ти Thinking По принцип нямам много килограми за сваляне - максимум 3-4, но пък имам целулит по ханша и по бедрата. Решила съм да започна от началото на май и после и аз ще докладвам Sunglasses
 ако говорим за същото студио то се казва Скин Лайн (Skin Line) и е до Майчин дом, не ходи там нелюбезни са аз за това предпочетох Борекс

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Наде ти може би си писала , но аз да попитам колко време трае процедуратаи 20 напълно достатъчни ли са? Седл това годи ли се профилактично?

# 26
  • София
  • Мнения: 2 857
Цитат на: DEianaZ
Наде ти може би си писала , но аз да попитам колко време трае процедуратаи 20 напълно достатъчни ли са? Седл това годи ли се профилактично?
апарата е нагласен за 35 минути според мен напълно достатъчни и да! ходи се профилактично по 2-3 процедури след 1 година
Само да кажа, че броя на процедурите, който препоръчват от студиото е поне 10 оптимален вариант 14 тоест най-добре. Просто аз прецених за себе си, че искам 20 Wink

# 27
  • Мнения: 1 533
Цитат на: THERION
за два месеца свалих 8кг свалям много бавно... Храня се по направена диета, ходя на диетолог.


Поздравления още веднъж! Точно бавно трябва да се сваля!

Вдъхнови ме и вчера направих 100 коремни преси Laughing За следващите ще почакам, че не мога да кихна от мускулна треска Laughing

# 28
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Леле браво Наде. шапка ти свалям. Пеодължавай в същия дух.
Аз вече 3 месеца се бора с последните 5 кг - ту свалям, ту качвам - отиде ми мотивацията вече  Embarassed
Но сега като ти прочетох постинга се стягам и ги уморявам тези 5 кг.   Mr. Green  А процедурте с LPG  ще си ги оставя за след 2рото раждане  Mr. Green

# 29
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Браво,Наде!!!!!!Искренно се радвам за теб,защото знам моралното удволетворение какво значи от такъв постигнат рзултат!Аз бях 108кг и когато свалих 45 се гордеех от самата мен!И при мен беше трудно,разделно хранене и движение,но си заслужава резултата!
Само много ме изненада злобата на много хора.като ме видеха и само пяна не им излизаше от устата Sad Когато забременях чух доста жлъчни реплики под формата"Ей сега ще си върнеш килогамите и то в повече".Точно това ме амбицира да не го направя.Продължих разделното хранене и движението!Като започнах да излизам с дънките от преди бременноста се изненадах от злобните физиономии на горепосочените ми познати!Но този който тайно дерзае съм аз!
  И бременността не ми личеше,висока съм 178см и качих 12кг(на този ръст трудно си личат).
 За това искам да застана зад рамото на Надя  да кажа на всички момичета тук:НЕ СЕ ПРЕДАВАЙТЕ!!!!!!Дори да сте на диета и ви се прияде нещо забранено за този период си кажете,че ще го хапнете,но по натам-сега се борите за нещо,което ще ви накара да се чувствате добре!
 Наде,а ти не се предавай-продължавай все така и успех!!!!

Общи условия

Активация на акаунт