за LPG масажа и моята история ;)

  • 60 212
  • 100
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 383
Моята козметичка ми прави масаж с вендузи. Това е масаж със специални чашки, които правят вакуум с кожата и тя ги търка нагоре надолу, в кръг. Доста е силно, получават се и синини ако се прекали със силата на вакуума. Това не прилича ли на LPG масажа? Защото за такава едночасова процедура + накрая масаж с антицелулитен крем ми вземаше 8лв.

# 61
  • София
  • Мнения: 2 880
Цитат на: tsveti7
Моята козметичка ми прави масаж с вендузи. Това е масаж със специални чашки, които правят вакуум с кожата и тя ги търка нагоре надолу, в кръг. Доста е силно, получават се и синини ако се прекали със силата на вакуума. Това не прилича ли на LPG масажа? Защото за такава едночасова процедура + накрая масаж с антицелулитен крем ми вземаше 8лв.
на същия принцип, но не можеш да си представиш LPG-то колко по-силно е Rolling Eyes

# 62
  • Мнения: 2 596
Браво, THERION, само така. Ти си надеждата и насърчението на мамите.

# 63
  • Мнения: 1 383
Цитат на: THERION
Цитат на: tsveti7
Моята козметичка ми прави масаж с вендузи. Това е масаж със специални чашки, които правят вакуум с кожата и тя ги търка нагоре надолу, в кръг. Доста е силно, получават се и синини ако се прекали със силата на вакуума. Това не прилича ли на LPG масажа? Защото за такава едночасова процедура + накрая масаж с антицелулитен крем ми вземаше 8лв.
на същия принцип, но не можеш да си представиш LPG-то колко по-силно е Rolling Eyes


По-силно в смисъл, че засяга по-големи области ли? Защото при масажа с вендузите също трябва да се контролира силата на вакуума, както казах може да станеш на синини, ако е много силно.

# 64
  • Мнения: 1 120
Някой да даде инфо за такъв масаж във Варна Confused:

# 65
  • София
  • Мнения: 2 880
Цитат на: tsveti7
Цитат на: THERION
Цитат на: tsveti7
Моята козметичка ми прави масаж с вендузи. Това е масаж със специални чашки, които правят вакуум с кожата и тя ги търка нагоре надолу, в кръг. Доста е силно, получават се и синини ако се прекали със силата на вакуума. Това не прилича ли на LPG масажа? Защото за такава едночасова процедура + накрая масаж с антицелулитен крем ми вземаше 8лв.
на същия принцип, но не можеш да си представиш LPG-то колко по-силно е Rolling Eyes


По-силно в смисъл, че засяга по-големи области ли? Защото при масажа с вендузите също трябва да се контролира силата на вакуума, както казах може да станеш на синини, ако е много силно.
по- дълбок е просто, а инак засяга местата, където се минава със самия апарат - точно това му е и отликата с ръчния масаж- дъблочината на проникване...

# 66
  • Мнения: 2 839
Цитат на: Mandi
Някой да даде инфо за такъв масаж във Варна Confused:

Аз знам за 2 места на които правят LPG във Варна. Медея е едното, а другото Скин Лайн.

# 67
  • Мнения: 95
THERION
до къде стигна с отслабването, спря да споделяш.

# 68
  • София
  • Мнения: 2 880
Цитат на: kristina_k
THERION
до къде стигна с отслабването, спря да споделяш.
ами талията ми е вече 75см
намалила съм и обиколка на бедрото

не споделям защото от всичките неща дето ги правя обиколката на коляното ми е намаляла само със сантим и ще лудна #Sniper  инак направих 19 процедури LPG  Wink

# 69
  • Мнения: 95
а самия целулит заглади ли се? Питам, защото и аз ги почнах тия процедури, но съм едва на 4-та и още не виждам много голям напредък. Но мацката ми каза, че трябва да направя 20.

# 70
  • Мнения: 2 755
THERION, ако си свършила с процедурите, би ли написала няколко думи за крайният резултат. С колко точно е намаляла обиколката на съответните места и има ли видимо изглаждане на целулита. Аз определено се замислям дали и аз да не прибягна до този вид масаж, защото с този целулит оправия няма  Sad  Е, то и годинките ми си казват думата, ама сега няма да се занемарявам, я  Wink

# 71
  • София
  • Мнения: 2 880
Цитат на: Tonita
THERION, ако си свършила с процедурите, би ли написала няколко думи за крайният резултат. С колко точно е намаляла обиколката на съответните места и има ли видимо изглаждане на целулита. Аз определено се замислям дали и аз да не прибягна до този вид масаж, защото с този целулит оправия няма  Sad  Е, то и годинките ми си казват думата, ама сега няма да се занемарявам, я  Wink
искам още малко процедури да направя поне още 2
инак разбира се, че ще напиша сумарно разликата в сантиметри

а за изтлаждането на портокаловата кожа - дума да няма !!!! ИЗГЛАДИХА МЕ  супер #Milti  #Milti  #Milti

# 72
Вие сте луди да давате толкова много пари за LPG при положение, че DERMOSONICA е на същият принцип( вакуумен масаж като преди това ти вкарват чрез ултразвук антицелулитен гел) и излиза на половин цена(10процедури - 200лв, 20 процедури - 360лв). Ползвала съм и двата апарата и мога да кажа, че ДЕРМОСОНИЦА определено по си заслужава.

# 73
  • София
  • Мнения: 2 880
Цитат на: Anonymous
Вие сте луди да давате толкова много пари за LPG при положение, че DERMOSONICA е на същият принцип( вакуумен масаж като преди това ти вкарват чрез ултразвук антицелулитен гел) и излиза на половин цена
  Госте, ако може ето това удебеленото да ми го разясниш...


аз в тялото си нищо няма да инжектирам
за мезотерапия колко са ме навивали ама Тц!

така, че ако имаш желание- просветли нас заблудениете
айде, сполай!

# 74
Това няма нищо общо с мезотерапията и инжекциите. Аз също съм против това. Просто при тази процедура антицелулитният гел се разнася с помощта на ултразвук, за да се разбият мастните депа и да се подготви кожата за следващия етап.

Общи условия

Активация на акаунт