Какъв грим за оранжеви дрехи?

  • 2 181
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 435
Абсолютно подкрепям мнението за съвсем минимален грим - спирала, леееек руж за свежест и малко гланц. Кви са тея работи, опушен грим за анцуг ??!!!!

 Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 1 825
Обичам оранжевото. Съчетавам го с кафеви сенки и почти само блясък за устни.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 672
Спирала-черна и блясък за устни !

# 18
  • Мнения: 1 952
Абсолютно подкрепям мнението за съвсем минимален грим - спирала, леееек руж за свежест и малко гланц. Кви са тея работи, опушен грим за анцуг ??!!!!

Именно, а и момето е младо, защо трябва да се мацоти толкова, да не говорим, че ще бъде с анцунг. Много фолки ще стане.

# 19
  • Мнения: 3 153
Анцунг и грим по принцип са 2 взимно изключващи се неща. Иначе, когато съм с оранжево, слагам пастелно кафяво, като сенки.

# 20
  • Мнения: 418
Това, което аз знам , правя и върши работа за мен , е : винаги изхождам от това какво ми отива на лицето ... не го свързвам с цвета на дрехата .....на червено поло мога да сложа бледо розов или безцветен lipgloss....etc ...Сложи си грима , който винаги носиш... просто в много по-малки количества...и pove4ko спирала ..   bouquet

# 21
  • Мнения: 2 631
На оранжево облекло много подходящ цвят за сенки е зеленото! Онова зелено, което седи бледо (имам предвид не е фрапиращо за дневен грим). Подходящ цвят е за кафеви и пъстри очи!  Peace

Ето нещо такова:

# 22
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Само черно!

# 23
  • Мнения: 1 986
  Аз имам 1-2 блузи в оранжево,едната е по-скоро в прасковен цвят-тогава ползвам само кафяв молив за очи с кафява спирала и прасковен гланц за устни Peace
  П.П.Зеленото е удачен вариант,но аз съм синеока и този цвят сенки не ми отива Confused

# 24
  • София
  • Мнения: 4 966
Абсолютно подкрепям мнението за съвсем минимален грим - спирала, леееек руж за свежест и малко гланц. Кви са тея работи, опушен грим за анцуг ??!!!!

 Peace
И аз съм на същото мнение! Peace

# 25
  • Мнения: 263
По принцип, цвета, който най-отива на оранжевото е сивото. Така, че сребристи сенки, безцветен гланц за устни или леко розов и бледорозов руж.

# 26
  • Мнения: X
Спирала, руж и светъл гланц.

# 27
  • Мнения: 2 197
Анцунг и грим по принцип са 2 взимно изключващи се неща. Иначе, когато съм с оранжево, слагам пастелно кафяво, като сенки.
Подкрепям. Що за глупост? Това ми напомня по социалистическо време рускините, които ходеха с анцуг и високи токчета.

# 28
  • Мнения: 2 631
По принцип, цвета, който най-отива на оранжевото е сивото. Така, че сребристи сенки, безцветен гланц за устни или леко розов и бледорозов руж.


 Shocked
 newsm78

# 29
  • Мнения: 2 386



Оранжево и сиво - класическа екстравагантност.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт