Плодове и чай с мед - 18 част

  • 11 773
  • 318
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 104
Привет,момичета!Малко ме е
срам,но може ли да се присъединя към вашето общество?  bouquet

По принцип не съм майка,нито съм омъжена-само на 18 съм все пак Joy.Но реших да правя малко диетка ,висока съм 167 и тежа 50 кг.Проблемът е,че всички около мен вечно са гладници-стръвници newsm78.Ето защо тази така важна психическа подкрепа ми е необходима Simple Smile.От всички диети и режими,които разгледах варианта с плодовете ми допадна най-много,просто защото не мога без тях.И така,позволете ми да ви кажа добро утро от мен със закуската за деня  chef






# 256
  • София
  • Мнения: 317
Охо още едно попълнение-ще те вземем и теб Водолейче щом закуска и чай предлагаш на корем  Joy

ДОБРЕ ДОШЛА !!! То и тук има доста дето нито са майки, нито са омъжени..друго ни сплотява-БОРБАТА С КИЛОГРАМИТЕ!

Смело напред-щом си решила ние с теб!
Успешно начало! Hug Hug

# 257
  • Мнения: 104
Охо още едно попълнение-ще те вземем и теб Водолейче щом закуска и чай предлагаш на корем  Joy

ДОБРЕ ДОШЛА !!! То и тук има доста дето нито са майки, нито са омъжени..друго ни сплотява-БОРБАТА С КИЛОГРАМИТЕ!

Смело напред-щом си решила ние с теб!
Успешно начало! Hug Hug


Благодаря ти много,много  Hug Hug Hug

# 258
  • Мнения: 853
 welcomeна Водолейчето и Шарли Hug
На бързичко искам да пожелая успешен и прекрасенден на всички плодчета newsm51 newsm51 newsm51
и започвам да работя,че днес много натоварено се очертава #Crazy

# 259
  • Мнения: 2 455
И аз минавам сега само да кажа: Добро утро и добре дошли на новите плодчета Heart Eyes и бегам Hug Hug Hug

# 260
  • Мнения: 345
Йййййййййййееееееееееееееееееееееееууууууууууууу!!!!!!!!!!!!
ДОБРО УТРО ,СЛАДКИТЕ ми,МИЛИЧКИТЕ!!!!!!! Какъв ден ааа,слънцето се е показало,взех си невероятен сутрешен душ.Много ми е весело и приповдигнато днес.Мисълта ми за деня е -Животът е прекрасен,НЕКА ГО ИЗЖИВЕЕМ С УСМИВКА!!!! Знаете ли тази сутрин си мисля ,че човек не трябва да пропилява ценните си секунди живот в терзания и лоши мисли.Толкова е лесно да си щастлив.Следваш пътя,следваш сърцето си,влючваш фантазията си на макс и нещата стават.Не е нужно дори да си силен!!!!Важното е да си себе си!!!! А да имаш смелостта да си себе си ,въпреки всичко-АМИ ТО ТОВА СИ Е СИЛАААА!!!!!

Еееееей ,страхотно е.Момичета ,бъдете добри !!!!! Доброто ще спаси света! Нека се вслушаме в сърцата си.ОБИЧАМ ВИИИИИ!!!!!
Бени,ти издържа един невероятен изпит в моите очи.Въпреки ексцесиите си тук и пишеш!!!!! Много те обичам,миличка!!!!!!!Желая ти успешен 34ти!!!! newsm51  newsm76
Мирандицейй , така ми харесваш с настроението! Успешен ден! Hug Hug Hug
Шарли,добре дошла !!!!! Успешно плодостранстване!!!  bouquet
Хот Съмърче,Добро утро,слънце такова горещо.Айде да огрееш и ти днес с една широка усмивка! newsm47
Водолейче, добре дошла!!! Само не разбирам ти какво ще сваляш ама айде. Joy Шса изпариш ве пиуе! Успех желая,каквото и да решиш!
Деси_вал,мерси мерси !!!!!! Тъпкано да ти се връща прекрасното!
Гери,   love001
ХАйде момиченца златни,изчезвам да работя.Днес имам и спектакъл на Аида и стискайте палци да не си изгубя някъде роклята на сцената,че тогава ще падне шоуто. rotfImbo Желая ви прекрасен ден,с много усмивки ,много минусчета,доброта и любов!!! На добър час на всички плодостранстващи сладурки!!!bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Олеее и да не забравя.За къде без -ПЪРВИЯТ СУТРЕШЕН ЧАЙ!!!
Хайде ,давайте чашкитеее!


# 261
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 263
Здравейте и от мен!
През ноември смятам да направя режима с плод и чай!
Правила съм го 2 пъти и се чувствах добре. Но смятам, че повече от 15 - 20 дни на плодове и чай и последващо захранване са максимума.
Сега си приготвям материалите (обичам да си чета вечер, а вкъщи нямам интернет)
Щом мине Димитровден и съм в отбора.
Дано да имам компания!
Сега съм на точкова, но смятам преди плодолечението да мина 2 - 3 дни на салатки.
Ще продължавам да ви чета с интерес и се надявам да не се отказвате за да се борим заедно с килограмите!
А между другото аз съм страстен любител на кафето пия по 3 - 4 на ден, но и двата пъти спазвах стриктно режима и се отказвах от него, поне да има и лечебен ефект цялото мероприятие!
Успешен ден и много вкусни плодове!

# 262
  • Мнения: 2 455
Как сте момичета Heart Eyes Седнах малко на рс-то да ви видя какво правите Hug
Фроузииииии  love001  Наистина деня е много хубав - слънчев, само за разходка newsm53 Но за да стане още по-топличко и приятно времето ето и от мен малко горещо слънце   Nature Sun With Face 1swing  Hands Clap
Миранди виждам, че си събрала сили за плодчета и твърдо си с нас от днес smile3521
sharli
с теб сме Hug
albieta кога ще се захранваш, може и аз да се включа, че с компания е по-приятно newsm51
vodoleiche колко килограма искаш да свалиш, защото според мен на този ръст килограмите ти с а екстра, иначе и аз съм по-малка newsm08
desi_val успешен и усмихнат ден Hug
b_ivanova чакаме те  bouquet
Гери, влюбена в живота  newsm51
Аз днес съм на грозде и след малко загризвам първата чепка Wink

# 263
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 263
спазвате ли стриктно количеството на плодовете да е между 800 и 1000 гр.?
Какви резултати постигате? Как се храните след цикъла с плодолечение и захранване за да задържите постигнатото?
А може и още въпроси да се сетя като изчета материалите..........
Аз и двата пъти бях стриктна - без кафета, не пуша, часовете ги спазвах точно - до 30 мин разминаване.........
ЧУВСТВАХ СЕ ДОБРЕ И ФИЗИЧЕСКИ И ЕМОЦИОНАЛНО!
СКОРО СЪМ ПРИ ВАС!

# 264
  • София
  • Мнения: 317
Самърчееее на въпроса кога ще се захраня отговор още категоричен нямам-мисля да карам на плодове цялата седмица (естествено нещо ако не се случи непредвидено  Praynig), после да почна с бульонче около седмица и после захранване по схемата.Нещо такова ще да е-но не смея да кажа нищо конкретно защото ме е страх от провал, а имам да свалям до 10 килца.

Та ще се захраня като му дойде времето-а кога ще му дойде времето ... newsm78

b_ivanova чакаме тееееее   bouquet

# 265
  • Мнения: 2 455
Аз ще се опитам да отговоря на тези въпроси Grinning
Аз не спазвам количествата - почти винаги ям по-малко, защото искам да ми се свие корема Wink
За резултати е строго индивидуално, но може би средно окло половин килограм на ден в началото Simple Smile
За въпроса след плодолечението как се храним, аз не мога да ти отговоря, защото до тук съм нямала май успешно захранване и после правилно задържане на килограмите Rolling Eyes Но мисля, че трябва в никакъв случай да не се връщаш към старите си вредни навици Naughty

бени разбирам те Hug Стискам ти палци и аз замислям нещо като теб, заедно с лунуването в петък Grinning

# 266
  • Мнения: 1 454
аз спазвам също стриктно часовете...само ,че ги почвам от 9ч и през два часа...и си пропускам последния чай, защото вече ми става късно и не ми се пие след тренировка...

Спазвам и количествата...но винаги по килограм - никакви грамове Simple Smile

Само вчера една цигара изпуших, но днес такъв апетит....бррр ужас...изядох сигурно 10  таблетки Лактофлор Плюс и сега дъвча дъвка, че не мога...и вода не ме оправя даже Simple Smile

А аз за резултати...хммм странно, но факт- вече 8 ми ден не съм мръднала Simple Smile

# 267
  • София
  • Мнения: 317
Еха Самърче може значи да се засечем тояно на захранването-ще е супер, защото сама ми е страшнооооо Sick

b_ivanova аз не спазвам часовата схема, редувам плод и чай, сигурно докарвам максимум до 700-800 г плодове. Различните плодове абоаче не се смесват. Резултатите ми може да ги видиш на линийката ми. А след плодолечението как ще се храня? Надявам се разделно и умерено. Успех

# 268
  • Мнения: 2 455
Бени и мен ме е страх от захранването, затова искам с другарче Laughing Heart Eyes Hug

# 269
  • Мнения: 6 958
Здравейте сладки   bouquet

Добре дошли на новичките   bouquet

Аз бягам... преди малко ставам, отивам за кафе, после имам малко учене и много малко време и по късно ще се включа чак пак. Цункам ви  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт