Плодове и чай с мед - 18 част

  • 11 734
  • 318
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 210
Тук съм, с вас съм, плодна, водна и енергизирана  moresmile
Милички, днес никакво време, всичко на пожар, главата ми бръмчи...  Sick
Ама ви обичам и после ще ви чета! Hug Hug Hug

# 301
  • Мнения: 68
дайсичка слушам и се стягам.
после ще кажа как е минал деня.  bouquet

# 302
  • Мнения: 331
Е хайде чао от мен за днес и да няма нападнати хладилници тази вечер, че кантарчетата не спят и наказват веднага с плюсчета.  newsm51

# 303
Момичета може да прозвучи глупаво,но искам да попитам  след тази плодова диета може ли веднага да се почне друга като диетата на Аткинс например... Naughty или трябва да има переод на захранване и чак след това пак? Не смятам да се отказвам разбира се и мисля че ще издържа поне 20 дни, но имам прекаленно много килограми за сваляне Tired и е много гладна тази диета,та заради това след тази диета искам да пробвам диетата на Аткинс и затова ви питам и ако някой знае нека ми отговори!БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО newsm53

# 304
  • Мнения: 345
ДОбър вечер ,плодоранките.Аз съм доста заета и нямам време да ви чета много и да пиша.Добре дошли на всички нови и успешно начало и удовлетворителен край.
Найле, това за Аткинс след плодуване е пълен абсурд.Ако смяташ изобщо да правиш Аткинс ,задължително след захранване.Но по принцип аз не съм фенка на подобен тип диета.Плодуването е изпитана марка ако се направи както трябва.Успех!
Мирандичка  и Дуди , дайте си тука муцунките да ги заключа. hahaha
Мирандинце , бичъм тъ ,чеде-дръж фронта. Hug

# 305
  • Мнения: 152
Здравейте милички Hug
За сега при мен всичко върви добре Praynig...килограмите май започнаха да падат Simple Smile дано продължава все така Praynig Въпреки че забелязвам че кожата на бедрата ми започва...най-грубо казано да увисва и се чудя какво по точно да направя по въпроса...дали да не си купя някакъв крем специално за това или пък да спортувам по-интензивно #Crazy...Вие какво ще ме посъветвате newsm78
Добе дошли на новите попълнения dudi87 b_ivanova  ...много минусчета и успех Heart Eyes Hug
sharli от утре твърдо с нас Naughty ...успешен старт Heart Eyes
Миранди никакво място за черни мисли Naughty...не е невъзможно....трудно да но не невъзможно! Peace Сутринта видях 65 на кантара,а преди май месец ми изглеждаше абсурдно,но...сега искам ощееееее Heart Eyes Hug Ако трябва да съм честна днес по едно време в университета мнооого огладнях но се налях с вода и напълних стомахчето Laughing
Daisi4ka дали може наистина да папкаме и сушени плодове!??!?! newsm78 Аз много обичам и ако може скоро ще изкарам един такъв Flutter
Naile Nadya K   bouquet Heart Eyes
Diorella аз в работата пия чай от мента защото много обичам, но нямам наблюдения да притъпява глада -  то пък моя глад като се обади трудно нещо може да го притъпи така че май по мен не може да се съди много добре Laughing Crazy
didkapitka как върви при теб Hug
Гери Фроузи къде се губите момичта newsm78 Cry Cry Cry Cry
Гери извинявай но би ли повторила пак как ядеше сливи сутрин...това беш за редовно посещаване на WC нали.Знам че си го казвала много пъти но не запомних защото до скоро нямах такъв проблем Embarassed

Обичкам Ви  bouquet



# 306
  • Мнения: 152
А Фроузито се появи...успех със задачките Hug
Когато имаш  време пиши как върви захранването Simple Smile
Цункам те Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 307
  • Мнения: 6 958
И днес се изложих, този път беше по леко, но се изложих  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Нямам думи, просто нямам  Cry Cry Cry

Не мога да пиша сега на всички ви, дано ме разберете   bouquet

# 308
  • Мнения: 1 210
Eйййййййй, много трудна вечер! Ядоха се пържоли, пържени картофи, пи се биричка, но аз с анансче  Flowers Bouquet Внушавах си неща, като нещастни прасета, гадни мазнотии, но ухаеше страхотно беееее! Обаче не се прекърших, удържах и сега съм доволна. Та за днес- две круши, четвърт ананас и 3 литра вода до този момент, ще има и още течности до лека нощ.

Найле, абсурт това! Този пък Аткинс от къде си го хареса? По добре разделно да свикнеш да се храниш...Ми то само си представи- плодчета, витаминки, стомахче пречистено, целият ти организъм прероден (ти ще видиш кожата каква ще ти стане) и изведнъж- пляяяяяс месищата, токсините, мазнините...Аз мисля обаче, че като изкараш 10- 15 дни на плодове, сама няма да можеш да приемеш това.
Daisi4ka, ееех, колко е хубаво да има някой, който те наблюдава  Shocked ха да прегрешиш- и в првия път! Все още не се е случило с мен, обаче ще бъда благодарна в момент на слабост да ме "отрезвиш"   Joy
Шарли, чакаме те от утре  Hug
Дудка, дръж се, веднъж като минат първите десетина дни, после става песен! Но този оцет  newsm78 не го съчетавай с плодовете.
Влюбена, спортувай, но умерено. Поне при мен, когато съм на плодове и плувам(както направих току що), после озверявам. Ако не се чувстваш по този начин, поувеличи си тренировките, но не прекалявай. Според мен имаш достатъчно време да се стегнеш, когато започнеш да се храниш нормално.
Миранди, то всички сме гладни бе рожбе...  Joy Ама  smile3505- няма пък!
Диорела, стискам палци. Много трудни тези първи дни бе...Ако не бях заета по цял ден(с невъзможност за хапчица), за какво ли щях да мисля?  hahaha
Наденце  Hug Надявам се на 14, като дойдеш, все още да плодувам тук  Praynig Въпреки, че последният път ме мъмреше- и то с право- за режима ми(веднъж дневно плодове и само вода), та дано се чувствам добре. Защото режима на хранене не се е променил, освен в събота и неделя, когато мога да спазвам някакви часове.  Hug
Хайде милички, радвам се на успешния ден и за нас! Утре пак  newsm51

# 309
  • Мнения: 278

  Здравейте!Все още наминавам да ви погледна какво си правите!И видях ,че Влюбеничкото има "зор"  Crazy не бяха сливи,а ленено семе.Смилам го в мелачка за кафе и ям една чаена лъжичка сутрин и една вечер.Това е моят лек нищо друго на мен не ми помага Simple Smile
 А за останалото не се чудете ,както казах и преди."обирам " си крушите малко по малко,че се замислих за истината ,за "истината " и за моята истина  newsm78.Няма да досаждам с моите истини ,за да е "песен " в темата .Надявам се всички да смъкнем желаните килограми ,проблеми и болести от плещите си!Късмет и успех на вас момичета.
 Ще ми липсвате !!!  bouquet

Последна редакция: чт, 25 окт 2007, 01:56 от Gerri68

# 310
  • Мнения: 6 958
..."обирам " си крушите малко по малко... Ще ми липсвате !!!  bouquet

Моля те, НЕ го прави!!!  Heart Eyes

Обичам Ви всичките  Heart Eyes

# 311
  • Мнения: 818
Гери,тук има не само разбиране а и злоба,свиквай.
Ти с гладуването свикна,че с хапливите изказвания ли
няма да можеш.  bouquet

# 312
# 313
  • Мнения: 123
здравейте, аз съм отскоро, но се включвам към плодуващите, правила съм  го преди година и нещо и се чувствах перфектно, хубав и плоден ден на всички....

# 314
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 174
Честит Имен ден на всички празнуващи днес и на всички, който имат именници вкъщи! Желая здраве, късмет и хармония!
Да се похваля за вчера - 3 ябълки, 2 салати и 1 чай.
Аз се радвам на резултата, който виждам и се чувствам щастлива, мотивирана, дори смятам да започна ежедневни грижи - лек грим, лак....(да не прекалявам м амбициите!)
Успешен, слънчев, плодов ден!

Общи условия

Активация на акаунт