Рицарки на Бялото кантарче 15.10.2007 - 22.10.2007

  • 11 809
  • 396
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 684
Благодаря ви момичета.
Много мили неща сте писали, друго е човек да има и вашата подкрепа.
Ж, ще наминавам, просто без вас не мога.
Дика, опитай да й слагаш течен витамин Ц в нослето, на мойте им помага за хрема, и аз съм ползвала хустагил, доволна съм.
Танче, много съжалявам, дано ти мине бързо.
Майче,  Hug Съни,  Hug
Мариетка, намирай си причини да ти помагат родителите, дори и да нямаш нужда, трябва да излязат от черупката си. Браво на сестра ти.
Теди, мерси за снега.
Искам на всички да кажа по нещо, но все не успявам.
 Hug Hug Hug За всички.

# 376
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
... ама тука 28 градуса ...  Crazy

Дай ги насам, пъкние ще ти пратим студ Wink.

# 377
  • Пловдив
  • Мнения: 14 073
Да ви се покажем и тук   Simple Smile



# 378
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Мале, Вещи, ще я изхрускам принцеската Heart Eyes!

# 379
  • Пловдив
  • Мнения: 14 073
Ето го малкото вещерче още на две снимки Simple Smile





# 380
  • Мнения: 2 956
Вещи да я изпапкам сладуранката  Heart Eyes пу-пу- много е принцескова  Flutter  Hug

# 381
  • Мнения: 1 279
Голяма сладурана е!!!
Браво на майсторите!!!

# 382
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Мариетка, друго си е като си накиприш момиченце Mr. Green
Вещи, този розов бонбон само да го гушкаш. Да ти е жива и здрава принцесата. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Днеска май  режима го отпуснах малко newsm78
Айде да се похваля каква съм червена шапчица, тя Тонимирка хубаво пуска темите, ама кой да чете като хората. Смятам си калориите на старите килограми. Запомнила едни цифри Даниелка и тях една година си знае, май сега разбрах що толкова му се моля на кантаря, а той не ме чува.

Последна редакция: нд, 21 окт 2007, 19:54 от Danielka1

# 383
  • Мнения: 684
Вещи, голяма е сладуранка. А батковците как ги издокара?

# 384
  • Пловдив
  • Мнения: 14 073
Вещи, голяма е сладуранка. А батковците как ги издокара?

Сватбата беше много камерна - младоженците, родителите, братята и сестрите и ние. Та гостите бяха 10 човека, не не се щеше и ние да се изтъпаним 5  Laughing А и батковците си отдъхнаха като разбраха , че не е задължително да идват, нещо хич нямаха мерак.  Joy

# 385
  • Мнения: 2 487
    Опасни Вещерчета , брей  Laughing Красотата преди всичко. Студ , не студ пременени с тюлената рокличка. Ама сте хубави пък  Hug

    Умма , аз най-лесно се заричам , като се наям. Twisted Evil Ела сега да ме питаш  Laughing от утре съм най-режимна и спортивна  Mr. Green

  Танче , прости ми , ама много се смях дето ще си ходиш космата  Laughing

  Руми , ти си потъгувай , а времето наистина лекува . Hug

   Днес не мръднах от в къщи. От фотьойла на дивана и обратно  ooooh!

   Но от утрееее  Naughty

# 386
  • Пловдив
  • Мнения: 14 073
    Опасни Вещерчета , брей  Laughing Красотата преди всичко. Студ , не студ пременени с тюлената рокличка. Ама сте хубави пък  Hug

 

Ами отдолу с боди, не посмях да я пусна с голи рамене Wink А и кожухче си имаше навън  Simple Smile

# 387
  • Мнения: 2 487

  Най-важно е , че е била щастлива  Peace Като знам мойто как се радваше , като му уших шаферска рокля за една сватба. Още си я пазим  Mr. Green

# 388
  • Мнения: 2 492
Дано не забравя някой ...
Ума поръчката си я правя през фема , защото ми е по сигурно .
Пращаш мейл с линкове към продуктите , които искаш от ягодка и после те ти връщат мейл в , който ти дават банкова сметка на която да преведеш сумата ( нея също ти я изчисляват по курса на долара за деня , като в долари е най - изгодно ) .
Пакета на мен ми идваше досега в офиса при охраната ми го оставяха , но може и в пощата да ти го оставят да минеш да си го вземеш .
Камъче да ти мине , като на кученце !  bouquet
Аз с една кола маска , цветна при това какви поразии направих не е истина .
Олепих един дървен стол , който в последствие така и не успях съвсем да оправя , а е носен на майка ми от майната си . Rolling Eyes
Отделно успях да олепя и мен си така , че се наложи да отменя срещата същата вечер и спешно да търся козметичка .  ooooh!
Повече такива експерименти не си правя .
Вещи малката е истински бонбон ! Heart Eyes

Водиха ме в Романса ... но не ядох торти , наблегнах на солените палачинки . Embarassed
Сецнала съм си кръста и се чудя дали няма да се наложи да излезна болничен , ако не ми мине тази нощ .
Което е много нежелателно поради факта , че от една седмица съм  на тази  работа .  Thinking
Завидях на Майчето за температурата , аз днес бях с лисана , а извадя ли я нея , значи наистина е станало ззззз студено .
Лека вечер от мен .
Отивам да се свия в леглото и да зяпам филмче .

# 389
  • София
  • Мнения: 1 642
Добра вечер и от мен!

Аз тъкмо мислех как ще се похваля, че днес съм била режимна, ама нъцки - сега приключих с печенето на7-8 тави меденки и естествено трябваше да пробвам продукцията Mr. Green. У нас правенето на меденки се е превърнало в някаква традиция и всяка от нас с дребното си има задача по правенето им. Много ми гот, защото някак си цялото суетене ми създава много уют.

Вещи малката шаферка е чудна и направо ти е одрала кожата, аз лично за първи път те виждам на снимка така ясно! Сладка е като мойте меденки.

Много ме е яд за Хамилтън на формулата, ама хайде халал да му е на Кими и той заслужаваше да спечели най-после! Кви неща ме вълнуват  ooooh! Айде отивам да досготвя - третата манджа и да простра третата пералня, че да се опъна и аз да гледкам нещо си ... то след тая формула какво да гледам вече...тюююю

Айде после пак ще ви проверя кой, какво, защо и как

Общи условия

Активация на акаунт