Панталони цигара - подходящи боти, обувки.

  • 3 644
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 624
Аз моите дънки ги нося с високи черни ботуши,заострени и с висок ток,за по-студеното време мисля и това http://www.megias.bg/product_info.php?products_id=350 ,като някакво допълнение към ботушите ми,защото е абсурд да ги скрия под дънките,а с чорапа си е някакво разнообразие-например,в комбинация с чанта и палтенце,мисля,че ще стои добре Peace
А за всеки ден дънките ги слагам и с обувка-маратонка.

# 16
  • Мнения: 125
Аз имам такива дънки и такъв панталон -тип цигара.Нося ги с ботуши и кецове  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 3 830
Имам дънки такива, които нося с обувки на ток до глезена. И с ботуши до коляното ще са ок.

# 18
  • Мнения: 686
Ботуши с висок ток и ще си супер!

# 19
  • Мнения: 880
Задължително с обувки с висок ток(може и да не са островърхи) или ботуши.С балеринки и кецове ми се струва ужасно.Стъпалата изпъкват прекалено,получава се рязък и грозен контраст.С боти пак става,но не ми харесва кой знае колко.

# 20
  • Мнения: 6 017
Една приятелка носи панталон тип цигара с високи обувки и стои много добре  Peace

# 21
  • Мнения: 10 758
Определено с висок ток е по-добре.

# 22
  • Мнения: 857
Моите ги нося или с пантофки, или със леко остри ботуши без ток.Но стоят хубаво и с ток.
Също така се харесвам и с едни сандалки на тънък ток, много добре стои

# 23
  • Мнения: 1 424
Нося такъв тип дънки с ботуши  до коляното на средно висок ток, около 5 см  Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 4 588
Аз засега ги нося с обли обувки с 6-7 см ток.
С ботуши или боти от този тип също ще се съчетаят добре. Peace

# 25
  • Мнения: 2 132
До преди да стане студено с балеринки. Седят супер. Също съм висока 165см. Лятото и със сандали на ток. Сега или с балеринки или с боти заоблени отпред с по-дебел ток. С ботуши също става. Миналата зима съм ги носила и с равни ботуши и с такива на ток.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт