Почистване на горна устна?

  • 33 832
  • 107
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 368
Да споделя и моя опит - фотоепилация на светли косми - ЗАБРАВИ! Ще си дадеш парите на вятъра. Миналата година - аз тъпо и упорито ходих на 6 процедури(общо около 120лв) и какво сега ходя на 10 дни да ги махам с коломаска. Тя козметичката изрично ме предупреди,че в моя случай няма да хване фотоепилацията, но кой да слуша.... Embarassed

Сега като чета се замислям за тази ел.пинсета .... newsm78

# 16
  • Мнения: 581
Аз ходя на лазерна епилация, доволна съм, но моите косъмчета не са руси, така че, не знам дали ще ти подейства. За около месец израстват отново.
А защо израстват пак след месец? Идеята на този вид епилация не е ли по-трайно обезкосмяване???

Ами аз си ги махам с най- обикновена пинсетка- скуб, скуб  Twisted Evil Лазерна няма да стане, а кола не се препоръчва да се прави там, защото предразполагала към появата на бръчици във времето....Не е болка за умиране- както веждите, така и с това се свиква  Peace
Сигурно и аз така ще действам след това, но ми се иска първият път да е професионално почистването  Wink

Пак да попитам за координати на салон с ел. пинсета /за някой проверен питам/? Много се бях навила за лазерна или фотоепилация, даже преди малко проверих цените в Пикасо, но като Ви чета мненията, май няма да има смисъл при мен.

# 17
Абсолютно подкрепям електрическата пинсета. Трайността е 1-1,5 месеца. След три-четири махания косъмчетата се разреждат и силно изтъняват. Всяка следваща процедура става по-кратка. И не е болезнено.

# 18
  • Мнения: 1 243
http://www.get.bg/catalog/product_info.php?products_id=19199

В гет.бг има някаква. Някой ползвал ли я е, да каже дали е надеждна?  Rolling Eyes

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 225
http://www.get.bg/catalog/product_info.php?products_id=19199

В гет.бг има някаква. Някой ползвал ли я е, да каже дали е надеждна?  Rolling Eyes
Това е най-обикновена пинсета ,само има лампичка за по-добро осветяване.
По темата- от коламаската ми излизат пъпки.Също и от всякакви готови ленти.Докато завяхнат и изчезнат пъпките ,космите вече са се показали.От електрическа пинсета пък ми се разранява кожата.За фотоепилация също не съм подходяща.За сега се справям с обикновена пинсета-вярно остава по някое косъмче, но поне не съм пъпчасала.За съжаление все още не съм намерила идеалното решение на този въпрос!

# 20
  • Мнения: 189
Аз ходя на лазерна епилация, доволна съм, но моите косъмчета не са руси, така че, не знам дали ще ти подейства. За около месец израстват отново.
А защо израстват пак след месец? Идеята на този вид епилация не е ли по-трайно обезкосмяване???

Да, но не става от първия път. Идеята е, че след всяка процедура ти остават все по-малко косми. Лазерът действа с импулс, който унищожава част от косъмчетата, а останалите изгаря. Тези, изгорелите изникват след около месец. Бавна процедура е, в смисъл, във времето. Ходи се през 4-5 седмици и са необходими поне 10 пъти, в зависимост от типа на космите.

# 21
  • Мнения: 982
На мен козметичка ми ги маха с конец.Пак се отскубват косъмчетата.Начинът е много интересен,но не мога да се сетя как да го обясня.Усуква много силно един конец прекарва го над горната ми устна,конецът прихваща косъмчетата и ги отскубва.Става много бързо.
Подозирам,че е ориенталски метод,козметичката е туркиня. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 157
http://www.get.bg/catalog/product_info.php?products_id=19199

В гет.бг има някаква. Някой ползвал ли я е, да каже дали е надеждна?  Rolling Eyes

Честно казано, не знам как изглежда ел. пинсетата.  Embarassed
Лежа си със затворени очи докато ме скубят и никога не съм я виждала.  Rolling Eyes
Но когато се пуска тока по косъма се чува шум сякаш козметичката натиска някакъв педал под стола... Ох, как го обясних само  ooooh!

# 23
  • Мнения: 581
На мен козметичка ми ги маха с конец.Пак се отскубват косъмчетата.Начинът е много интересен,но не мога да се сетя как да го обясня.Усуква много силно един конец прекарва го над горната ми устна,конецът прихваща косъмчетата и ги отскубва.Става много бързо.
Подозирам,че е ориенталски метод,козметичката е туркиня. Simple Smile
Да, права си - метода е ориенталски  Peace
Една колежка на снаха ми й показа този метод /а колежката е туркиня/, но аз не съм сигурна, че ще мога да го направя сама на себе си.


Честно казано, не знам как изглежда ел. пинсетата.  Embarassed
Лежа си със затворени очи докато ме скубят и никога не съм я виждала.  Rolling Eyes
Но когато се пуска тока по косъма се чува шум сякаш козметичката натиска някакъв педал под стола... Ох, как го обясних само  ooooh!
А в кой салон ходиш?

# 24
  • Мнения: 3 459
Ползвам лентите на Strep с течни кристали,резултата не е кой знае колко траен,ама вече незнам до какъв метод да прибегна.

# 25
  • Мнения: 982

Една колежка на снаха ми й показа този метод /а колежката е туркиня/, но аз не съм сигурна, че ще мога да го направя сама на себе си.
И аз не бих могла сама да го направя. Joy

# 26
  • Мнения: 581
Да споделя и моя опит - фотоепилация на светли косми - ЗАБРАВИ! Ще си дадеш парите на вятъра. Миналата година - аз тъпо и упорито ходих на 6 процедури(общо около 120лв) и какво сега ходя на 10 дни да ги махам с коломаска. Тя козметичката изрично ме предупреди,че в моя случай няма да хване фотоепилацията, но кой да слуша.... Embarassed
Vi4ito, a кога би трябвало да се прояви ефектът според теб /или козметичката/ в случай, че процедурата действа?
Още се колебая какво да пробвам... Чудя се след коя процедура би трябвало да се разбере дали при мен лазерната епилация има ефект? Веднага ли се вижда или се чака известно време, за да се забележи ефектът?

# 27
  • Мнения: 572
Аз ползвам лепенките Taky, но след 1-2 седмици избиват отново. Пробвала съм и с изрусяване-но пък на светлината много се виждат...Бях си купила и лепенки Стреп, но никак не съм доволна от тях.

# 28
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
от лентичките аз се изприщвам Sad

# 29
  • Мнения: 1 368
breeze по принцип след всяка процедура (фотоепилация) трябва да намалява количеството на окосмяване. Те изгарят някак си и не растат отново. Но когато са по-светли - не се получава. По думите на козметичката - успеваемост има почти 90% в зоната на подмишници и слабини(защото там окосмяването е тъмно).

Общи условия

Активация на акаунт