Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 32

  • 52 662
  • 1 176
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 13 512
идеята според мен ще затрудни ползването
...
накратко, аз съм ЗА темата да остане една!  Peace
Да Simple Smile
На същото мнение съм.
И аз смятам,че темата трябва да е само една.

# 76
  • някъде
  • Мнения: 979
И аз съм за една тема.Ще се питаме,ще си отговаряме,нали това му е чара на форума Heart Eyes

# 77
  • Мнения: 3 219
Ми може би трябва да има  Топ 10 на поръчваните продукти или нещо от сорта ?

# 78
  • Мнения: X
ПОлучих кафявото кадифено сако - подарък с един от кодовете. Не е идеално лошо, ако се съчетае както трябва, ще е ОК. Даже съм си уцелила номера. Мирише обаче странно и се чудя какво да го правя. Сега съм го изнесла на въздух, да видим....

# 79
  • Марс
  • Мнения: 439
Момичета, колебая се за това яке, ще сте ми от полза много ако си кажете мнението.

http://www.laredoute.fr/vente-blouson-bomber-s-nike.aspx?product … e&pagesize=16
цвета дали е като на снимката и дали лъщи newsm78

# 80
  • Мнения: 1 196
От къде могат да се променят имената, имам някъде написана грешна фамилия - една буква само е грешна. На трета стъпка, където изписва данните са правилно написани, но на всичките ми колети е грешно и всеки път ми правят забележка в пощата и искам да го поправя, но от къде  newsm78

# 81
  • на пистата
  • Мнения: 5 893
не стига,че е гаден тигана ами и счупен беше Sad

# 82
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Получих си последната поръчка Simple Smile
много съм доволна от тези спортни обувки http://www.laredoute.fr/vente-adigirl-adidas.aspx?productid=3241 … e&pagesize=16

# 83
  • Мнения: 1 883
Нямам физическата възможност да изчета всичко.

Видях в Пътеводителя кои карти стават. Това значи ли, че с Борика не може?


Ама освен Борика картата трябва да е и нещо друго - маестро, виза електрон, виза, мастер кард?
Освен това на коя банка е?

Можете да плащате само с кредитни карти и с някои карти Visa Electron. Последните трябва задължително да имат т.нар. Security code, който представлява трицифрен или четирицифрен номер (различен от цифрите на номера на самата карта), който най-често се намира в задната част на картата, но по изключение може да е поставен след номера на картата опред. Това е списък на проверени дебитни карти, които се приемат в Ла Редут:
1. Visa Electron на Райфайзен Банк;
2. Visa Electron на Централна кооперативна банка;
3. Visa Electron от СЖ Експресбанк;
4. Visa Electron на Първа инвестиционна банка;
5. VISA Electron на Пощенска банка;
6. Visa Electron на Банка ДСК;
7. Visa Electron на Пиреос Банк

# 84
  • София
  • Мнения: 965
нямаше ме уикенда и още не мога да наваксам с вашите писания
та..от предишната тема - някой има ли това и защо отдолу има 2 кода - кой от двата да използвам и има ли разлика?

 Praynig
някой да сподели Simple Smile

# 85
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 863
Интересни линкове - някой да е видял напоследък? Simple Smile

# 86
  • Мнения: 3 211

наистина изглежда хубав, на живо виждала ли си го? каква е материята? номерата отговарят ли си? Май е време е аз да поръчам малко мъжки дрешки, че по малко да ме бият  Laughing

не съм купувала мъжки блузки и незнам на какво отговарят тези размери, помогнете моля Simple Smile

3XL /125/133/

Мерси Simple Smile
мъжът ми го има в цвят малина (framboise), това 125/133 означава гръдна обиколка
мъжът ми е 102 и му взимам р-р 98-106, но понеже е много висок, някой блузи са му с по-къси ръкави

продавам мъжки обувки: http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=112372&cat=500
стрхотни са, бяха от предните ventes privees, Caterpillar отговарят си на 45 номер, а мъжът ми носи 44.
а също продавам и тези боти, но в черно, 39 номер, много са мекички и удобни, но ми идват доста високи

Последна редакция: пн, 15 окт 2007, 14:15 от very nice

# 87
  • Мнения: 4 877
Момичета,
и аз чакам вече първата си поръчка от прословутия 11 октомври. Можете ли да ми разясните или да ме насочите къде да прочета какви са тези "червени" (PRIX ROUGE) и "зелени" и (PRIX VERT) цени? Какви правила важат за тях? С какви кодове работят? Иначе е-пазруването и "ровенето" в www.laredoute.fr се превърна и за мен в голяма маниия.

# 88
  • In transit
  • Мнения: 12 065
И аз от всички изпробвани кодове нямам намаление. Само подаръците и то не всеки път.
Исках да се включа в откриването на кодовете, ама не съм подходящата с този акаунт, явно Thinking

В предната темя някой беше питал за размерите в см ...
аз пък се чудя на 180 дали няма да са много дълги ръкавите  newsm78 ,че е за човек около 174, но на ширина е по-едричък. Та... ако някой е поръчвал от детското за мъж...

Моите наблюдения за детската номерация за мъже се изразява в следното: Една памучна блуза с дълъг ръкав размер 174. На дължина и ширина му беше свободна, ръкавите ги скъсявах с около 3-4 см. Мъжа ми е 170 висок, отговаря на S размер съвсем точно. След това му взех едни батълки дълги 180, бяха му дълги и широки в кръста ( добре, че детската номерация е с ластици в кръста  Grinning). От същите му взех и 174, те са му лекоо свободни в талията, на дължина са екстра.

Твоя мъж колко по едричък е? Тази блузка за която говорех е с ширина 50см. Ще погледна и за ръкавите преди да ги скъся, някой ме беше питал тогава за размера и ще ти кажа.

# 89
  • Мнения: 3 211
само пуловер с цип
Можете ли да ми разясните или да ме насочите къде да прочета какви са тези "червени" (PRIX ROUGE) и "зелени" и (PRIX VERT) цени? 
червените цени (prix rouge) не могат да бъдат повече намалени, както и prix mini, a prix vert могат да бъдат намалени по-нататък при някое намаление или с код за намаление

Общи условия

Активация на акаунт