ПредхелуИнска тема - подготвителна 15-21.10.2007

  • 3 693
  • 106
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
Цунки, гунки по муцунки, по дупата и
по пупата, по челцето и по нослето,
но, за Бога, поне в заглавието пишете
нормално, бе, женки. Какво е това й???

Re: ПредхелуИнска тема - подготвителна 15-21.10.2007 )

# 16
  • Мнения: 1 110
МамКами този поздрав е зака4ка с местния поздрав - ма холандски добър ден, утро и т.н е хуен дах, морхен.. та заради тоя хуен отпред и така се полу4и поздрева Laughing

Миленски, няма страшно, за уикенда го дават подобрено Sunglasses

# 17
  • Мнения: 7 430

Дидка как е в Б-я .. не те бях заси4ала във форума отдавна . с какви благотворителни неща се занимава6 ?


Утре ще правим митинг "Искаме детски площадки" (ей, ама голям организатор съм bowuu), а сме се заели с една друга мама да организираме Сливеснките мами за благотворителност в нашия регион. Първото, което мислим да направим е базар за Коледа Wink
Дано всичко тръгне добре и се намерят повече кандидати за помощ Praynig

Целувки на всички Ви  bouquet  bouquet  bouquet

# 18
  • Мнения: X
...
но, за Бога, поне в заглавието пишете
нормално, бе, женки. Какво е това й???

Re: ПредхелуИнска тема - подготвителна 15-21.10.2007 )

Лиска, мерси
не ми хареса, ама не се усетих къде е грешката, пусти му чуждици

ДИД о ЛИНКА та, успех

# 19
  • Мнения: 2 195
Аз един "Добър ден" да кажа , че миналата седмица докато се наканя да напиша нещо и тя темата свършила  Rolling Eyes
Не съм ви и чела ... , затова ще питам като не ми е ясно  Mr. Green

Дидка , слушат ли мъжете ? Как са нещата при вас ?
 
Карилуис и Миленски , к'во се оплаквате , вчера ходихме на Схевенинген риба да ядем - хората се къпеха ... а ... топло си е временцето  Mr. Green

Джоел , вярно има сняг при вас  Crazy

Астреа , кога е рождения ден ?

# 20
  • Мнения: 1 550
Joel, благодаря за пожеланията  Hug космонавтският проект звучи наистина много нестандартно. успех bouquet как е твоето момче? утре naar school ли ще го пращаш? поздрави на юнака  smile3503
а тая рецепта и аз ще я опитам chef колко калорично е това, обаче  Thinking

мамКами, мерси Hug Алекс е вече добре. таткото и той се оправя. Иван по- добре ли е? гушки Hug

Мимка, ама то си беше супер време smile3521 имаше дори деца в зоо-то с боси крачета Shocked ами, на мен чак толкова топло не ми беше. ти как си? почна ли ти стажа? как е Станислав? харесва ли му в училище?

Астреа, очертава се супер уикенд при вас Party купи ли вече подарък за Борянка?

Карилуис, аз вече и на сухо време се радвам. за топло ще се облечем и пак става за разходка. но ако пак се падне такова слънчево време, като миналата неделя- супер smile3508

Chumbi, браво за Тайсуто. идея си нямам какво е това, но се възхищавам на всички спортуващи  bouquet аз да си призная съм от мързеливите Embarassed

Дидо о Линка, успех с организирането на Коледния базар  bouquet

Босилек, днес съседката дойде на кафе. бях направила пак португалските сладкиши. тя си хапна 3. мнооооого и харесаха и поиска рецептата. цялата къща мирише все още много апетитно. как сте вие с малкия Михайл?

лека вечер от мен Hug

# 21
  • Мнения: 952
Здравейте сладурани,
много ми е приятно да видя позагубили се момичета отново в седмичната.
Целувам ви всички и обещавам утре да пиша повечко.
И от мен пожелания за една невероянтна седмица изпълнена с емоции. А няма как да не е такава - МАЙКА се прибира в БГ след 4 години(стегнахте ли куфарите, взимайте топли дрешки; тази вечер по ТВ казаха, че декември ще е много студен и ще има обилен сняг - Томи явно ще има късмет да се радва на Бяла Коледа), а и рожденничка си имаме по същото време  Wink
Понеже в БГ времето супер застудя  от мен за сгряване и спокоен сън - чаша горещ чай



Прегръщам ви горещо  Hug до утре.

# 22
  • Мнения: 7 914
ОоооООооОо кого виждам ДИД о ЛИНКА та
 как си мила Hug Hug Hug
ааа въобще не се притеснявай.. покраи малкия терминатор и аз не винаги съм в час... дори и за това колко бързо тече времето!
 кажи как си ти? приспособихте ли се в БГ?
а мъжете ти са станали големииииииии сладуранковци- много да ги  Hug от нас  bouquet


Joel

 хаха каква скука? newsm78... дори и за спокойствие ще ходя да рова в речника, че забравих какво е Joy

Astrea
а какво стана с холандския зет? Mr. Green Whistling

chumbi
 Joy мускулна треска на глезините newsm78.. хайде другия път да е на по-обичайно място Whistling

ЛуДеТина

 уж спи и слуша...ама май в уж-то е проблема Crazy Mr. Green
 как сте вие  Hug

Liska

има ли ни вече в БисИрите? Mr. Green

Ralfieta

 така ли? тази година зимата в Бг ще е сурова ли? Thinking

# 23
  • Мнения: 2 195
Миленски , не съм го почнала още , след есенната ваканция . Малкия е добре , много му харесва на училище , даже сега ( въпреки че е ваканция , пак става рано за училище )  Crazy

# 24
  • Мнения: 1 550
добро утро и от мен  Hug

Мимка, аз дори не знаех, че сега децата са във ваканция Embarassed поне децата случиха на време Simple Smile

Звезди, ти нещо се загуби. звездният принц как е?

Ралфиетка, как си? мерси за чая Hug

лек и ползотворен ден от мен  bouquet

# 25
  • Мнения: 7 914
Milenski72
 загубих се, че уикенда ме беше подхванала една мигрена, а вчера не остана време...а да не чуе дявола в момента малкия си играе сам (!!!) в кошарата... Party Party Party
нали знаеш в даден момент като те подхване въртележката и.... Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 7 914
къде се изгуби Пепеляшка? newsm78

# 27
  • Мнения: 1 049
Лек ден момичета   bouquet
Днес съм малко по свободна и реших да се включа, преди да ида да спортувам, да пожелая на болните бързо оздравяване.  Praynig Hug
Миналата събота в Триест имаше регата, много е год да видиш 1800 лодки как се състезават. Crazy Целият град беше луднал ,още се говори за класации и т. н.
Калида не се е мяркала скоро.  newsm78
ДИД о ЛИНКА та, успех с базара и да цункаш малчуганите .  Heart Eyes
До после   bouquet

# 28
  • Мнения: 1 550
Звезди, много хора се оплакват от главоболие Sick и аз от миналия уикенд съм постоянно с главоболие и нищо не помага Rolling Eyes браво на Ерик Hug поне от време на време ти дава почивка  Mr. Green

Зай4енце, похвално е това за спорта Hug ще взема да се замисля и аз Thinking ама аз само с това си оставам, мисленето де Crazy а, снимки не направи ли от регатата?

# 29
  • Мнения: 1 049
Milenski72, забравих апарата, но погледни профила ми  Peace

Общи условия

Активация на акаунт