Опасно ли е да я вдигам?

  • 1 558
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 368
Пази се при всички положения. Сядайте по-добре и така я гушкай.

# 16
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Когато забременях, бях в същата ситуация. Като излизахме на разходка все си намирахме някоя пейка, сядахме за малко и се гушкахме. Винаги гледах да имам под ръка нещо са писане и си драскахме нещо, после го пазехме за подарък на бебето като се роди. Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 417
И аз съм в същото положение!Бременна съм и имам дете на една година.Направо се чудя какво да правя,не мога да не е повдигам,то само като е вдигна от кошарата по няколко пъти на ден и стига или на столчето за хранене да е сложа.По стълбите нагоре-надолу е нося,количката сама си е изкарвам по стълбите.И на мен ми е много притеснено,но няма кой да ми помага и се надявам всичко да е наред.Твоето пак е на две години по може да му обясниш за какво става въпрос.Тук съм чела за майки в нашето положение,които не са имали никакви проблеми,но при всеки е различно.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Синът ми беше на годинка и три месеца, когато забременях втория път. Имах проблемна втора бременност, лежах за задържане, след това пък имах драстично намалени околоплодни води.
Въпреки това вдигах и носех детето си. Нямаше как. Дори към края вече буквално ми седеше върху корема - беше остър и стърчащ напред като масичка  Laughing
Не мисля, че има кой знае каква опасност, стига детето да не е 20 килограма все пак / което ми се струва невъзможно на тази възраст/

# 19
  • Мнения: 417
Извинете ме за невежеството,но какво означава задържане. Embarassed

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Извинете ме за невежеството,но какво означава задържане. Embarassed

Аз се извинявам за тъпата формулировка Simple Smile
Имаше опасност да загубя бебето и поради тази причина няколко седмици трябваше само да лежа и да не ставам от леглото, слагаха ми инжекци. Казва му се разговорно лежане за задържане. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт