Бременна съм

  • 1 358
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 069
При някои е нормално, при други не е.
При всички положения е добре да се посъветваш с гинеколога си.
Лека бременност и честито!

# 16
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Дано всичко бъде наред!Успех Peace

 Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 581
Честито,  Hug
отиди на лекар и стискам палци всичко да е наред.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 787
Честито Hug
Аз имах такива болки,и то доста силни,от началото на 2-ри месец до към 4-ти някъде.После преминаха и се появиха пак към 6-ти,когато започна бързо да ми расте корема.
Както са ти казали момичетата преди мен,за някой е нормално,за други-не.Затова отиди на преглед и гинеколога ще ти каже най-добре.
Пожелавам ти всичко да е наред и лека бременност Hug

# 19
  • Мнения: 881
Честито и от мен Hug.Лека и безпроблемна ти желая.Аз също имах болки първите 3 месеца.И след това се появиха към 7 месец някъде.Но най-добре е консултация с гинеколог. Peace

# 20
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Честито и лека и безпроблемна бременност този път!  bouquet

# 21
  • Мнения: 143
Нормално е и аз ги имах тези болки, но както са ти казали вече е по-добре наистина да отидеш на лекар.
Успех и лека бременност   bouquet

# 22
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Честито  bouquet  bouquet  bouquet
В началото и на двете ми бременности ми се е случвало и след 3 месец е отшумявало. Задължително зе консултирай със специалист за всеки случай, защото при всеки е различно.  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 417
И аз съм във втория месец и аз имам такива болки.Мисля,че е нормално,но отиди за всеки случай на лекар.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Честито и лека и безпроблемна бременност този път!  bouquet
Peace

# 25
  • Мнения: 4 406
стискам палци болката да отшуми и да гушнеш здраво бебче!

# 26
  • Мнения: 317
Аз също имам болки в кръста, а ми е първа бременност. Аз и преди имах проблеми с гърба и кръста и за това ми казаха да внимавам да не напълнявам повече от 15-17 кг. Пази се повече, не вдигай тежко и не се преуморявай за да си спестиш по-големи неприятности. Аз например имах такива силни болки, че не можех да ставам и да ходя нормално още във втория месец.
Лека бременност и здраво бебче и от мен!:) Hug

# 27
  • Мнения: 1 672
Честито!   bouquet
Лека бременност

# 28
# 29
  • Мнения: 842
Честито и лека и успешна бременност!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт