Гоблени-11

  • 56 422
  • 472
  •   1
Отговори
# 15
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Браво,бе,момичета! Много красиви неща сте показали!....само аз ли мързелувам?! Embarassed ....нещо не ми спори и т'ва е  Sick....от как се застуди и музата ми замръзна....

Ставаме две в тази група. А и с проходилата ми дудинка, вече няма спокойствие. Но не се притеснявам, при мен винаги е било на приливи и отливи.

# 16
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Да се запиша и аз в новата тема.
Здравче, много добре си оформила началото на темата,бравос.. Hug
  smile3501 за всички нови произведения.

Ренка,ето снимка на дечицата на плажа:

# 17
  • София
  • Мнения: 316
Здравейте в новата тема.Следя ви красотите и тук и във фъкането и мн. им се радвам.  bouquet  bouquet  bouquetАз за сега уших едно малко коледно гобленче,но ми се въртят разни идеи в главата Simple Smile и ще има нови творения.

ЧЕРПЯ ВИ ЗА МОЯ РОЖДЕН ДЕН ДНЕС И ВИ ЖВЛАЯ ХУБАВ И ВДЪХНОВЕН ДЕН

# 18
  • Мнения: 2 116
geniko честит рожден ден мила!  Hug Желая ти много щастие и любов! И да сътворяваш все по-големи красоти!  Wink

# 19
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Честит рожден ден и от мен,
да си жива и здрава и много щастлива... Hug

Ама защо те няма в календара.. Thinking

# 20
  • Мнения: 2 116
Момичета ето и аз какво сътворих тези дни благодарение на КетриHeart Eyes Сега ме чакат коледниминиатюри..... ooooh!

Последна редакция: вт, 16 окт 2007, 12:43 от Здравка79

# 21
  • Мнения: 1 715
ЧЕСТИТ РОЖДЕН geniko!ПОЖЕЛАВАМ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ,ЛЮБОВ И КЪСМЕТ

newsm59   Tada    party023

Поздравления за всичко ново което сте сътворили! smile3501 smile3501

ketri снимката с дечицата от някой каталог ли е?

Аз си поръчах да ми донесат довечера "Пътят към църквата"- 1:1,защото нямам време да ходя до магазина на ДМЦ,но се надявам края на другата седмица да отида и да си купя това прословуто Арабско момиче.

Лек ден на всички и пиятни часове в новата тема. Hug

# 22
  • Мнения: 662
Ох,Здравче,красота  bouquet  bouquet  bouquet
Ей такива весели дребосъци са ми слабост Blush

# 23
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Здравче, какво общо имам аз с твойте патоци... Crazy
Валя,снимката е от Галерия бродерия,снимах заради Рени....
А "Пътят към църквата"..... ooooh! що не каза да ти дам мойта ама 1:4,не знам кога ще и дойде реда,не я искаммммм.
А за арабката ,аз ти предлагам да си я комплектоваш,знам че на Ленарте са с тонирана панама,ама и с такава ,като тази която бях купила за "Ева",също върши работа.
Ето така ще изглежда: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=166698&view=1&photo=9
Ето и схемата : http://photofile.ru/users/lucy1111/2950038/

# 24
  • Мнения: 7 803
честит рожден ден   bouquet
момичета, разкошни неща показвате  Hug

# 25
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Я и аз да се запиша  bouquet Напоследък само ви чета и се записвам Blush...ама и време за шиене нямам, от къщни подготовки за зимния сезон Crazy
Кетри, децата на плажа са върха Party

# 26
  • Мнения: 94
Момичета ето и аз какво сътворих тези дни благодарение на КетриHeart Eyes Сега ме чакат коледниминиатюри..... ooooh!


  Много са сладки,прати ми схемите на tiyrkoas@abv.bg   bouquet

# 27
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
N_A_N,много са сладки -да,Рени,ги шие ще наблюдаваме как върви..

Аз шия тези котаци :   
ама имам само една и половина готови,ще ги покажа като напредна..а и тая черна панама.. Crazy

# 28
  • Мнения: 272
Geniko, честет рожден ден! Да си жива и здрава и голяма късметлийка! newsm59
Аз довършвам Мадоната в синьо и ще подкарам кафеджийката докато ми дойдат фъканиците.
Но ако някой се смили и ми прати патетата, може е тях да изкарам biridonchella@gmail.com
Eй, страхотни нища се направили....

# 29
  • Перник
  • Мнения: 277
Аз се записвам само!
Никой не ми отговори за "Мадоната с младенеца" от последните броеве на "Галерия бродерия",дето е в 3 части!?Трябват ми първите две части на схемата,моля.   Praynig

Общи условия

Активация на акаунт