не плаща сметките навреме

  • 1 867
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 723
Той кредита го е теглил преди да се оженим,ние с него сме заедно отдавна,но на мен ми стана обидно че не ми е споделил за това

Моя мъж си е теглил кредит и е забравил да ми спомене а вече бяхме женени, и дете имахме.... Какво да ти кажа, обидно е, да...

# 16
  • Мнения: 485
Какво да кажа-оправия няма  #Crazy Моят е същия.Сега си купихме жилище с ипотека и просто не знам как ще я караме.Всеки път говорим като вземе заплата да отдели първо за кредита,но все "дупки" има,все платил за нещо друго...омръзна ми да живея в несигурност.Търся някакъв начин да променя всичко това,разбираме се ,но само временно и после всичко се повтаря...аз също не знаех за един кредит от 3000лв,обяснението беше-че той щял да си го плаща...хайде ходи се разправяй с такъв...

# 17
  • Мнения: 867
Хм, нищо чудно няма. Повечето мъже са така. Аз движа тези неща. Ако искаш всичко да ти е наред заеми се ти. Интересното е че не го правят умишлено, наистина. Просто им е е заложено да не забелязват някои неща като например чорапите на пода и пълното кошче. Grinning

За кредитите без да знаете не коментирам. Подобно нещо наистина би било обидно за мен.

# 18
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Затова в къщи аз плащам сметките Wink.Вземам му парите и плащам всичко и каквото остане тогава се разпростираме според това.

# 19
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Aз се занимавам с плащанията в къщи.През разплащателна сметка.Вземам заплата и първо там.Само гсм-те са на ръка но не забравям.
Виж, таксата за градината вече два пъти я забравих  Embarassed
За кредит без знание на другия....... Sick

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Таксите за градина винаги ги забравям. Миналата седмица платих за 3 месеца  Embarassed

# 21
  • България
  • Мнения: 106
Моят съпруг също забравя ,в началото повтарях по няколко пъти на ден и тогава често ми казваше"ти оставяш ли ме да забравя",сега когато съм си вкъщи всичко плащам аз ,той само дава паричките.

# 22
  • Мнения: 1 761
Разпределили сме си кой за какво отговаря и кое трябва да плати или купи.Но и двамата сме пестеливи и имаме скрити спестени пари, така,че не се шашкаме,ако изведнъж се появи нещо непредвидено.По-големите сметки ги разпределяме според това,колко са важни и кое не търпи отлагане.
Когато сметките и наема са платени, а хладилника ти е пълен се живее много по-спокойно,дори да нямаш пари за кафе навън.

Общи условия

Активация на акаунт