Какво е мнението ви за цветните лещи ?

  • 1 283
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 069
От 7 броя мои познати, които с голям ентусиазъм си закупиха цветни лещи, точно 7 броя ги носиха 20 дена и до там! Радвам се, че навреме ми дойде якъла и си купих нецветни! Натуралното си е най- добро! Grinning

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 135
И аз носех сини по едно време. Купих си ги с голям ентусиазъм, но имах малко по-други очаквания. При всички положения лещите си личат и особено на дневна светлина стоят много изкуствено. Аз съм със светли очи по принцип - зелени, но въпреки всичко когато зеницата е свита истинският цвят се вижда в срената част но лещата, която не е оцветена. Моите бяха Б&Л, чувала съм за разни ръчно рисувани, които били доста по-добри, но не смятам да ги пробвам. Вече нямам желание, то при мен всяко чудо за 3 дни. А и след като веднъж си докарах проблеми с очите от лещите и цяла седмица ходих по лекари и слагах какви ли не капки, съвсем се отказах.

# 17
  • Мнения: 35
аз пък не мисля, че има нещо като излишна глезотийка.всичко, което е извън рамките на необходимите за съществуването неща , е глезотийка и благодарение на нея настроението ни е по-приповдигнато.както и да е...аз имам също на bausch&lomb и съм изключително доволна, но за да се чувствам така спомага това, че избраният цвят(и за мой късмет ми и прилича) ми стои изключително естествено , само при МНОГО силна светлина се забелязва, че са лещи...  Laughing струваха ми 100лв, а заедно с разтвора, който е изключително важен ми излязоха 115лв.  newsm03  така че ако си решила да си купиш , купи си, стига да нямаш проблеми със зрението или да имаш непоносимост към чужди тела  в очите си...

# 18
  • Мнения: 1 885
Лю шат, твоите какъв цвят са?
Моите са сиво-зелени и също седят естествено

# 19
  • София
  • Мнения: 1 890
Лю шат, твоите какъв цвят са?
Моите са сиво-зелени и също седят естествено
Аз не съм Лю Шат  Laughing, но и моите са сиво-зелени, цвят Jade na Б&Л и стоят много естествено  Peace

# 20
  • Мнения: 17
Много благодаря на отзовалите се разбрах най - важното че не са вредни за очите твърдо решена съм да си купя  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 393
И аз мисля да си взимам ама се чудя сини или зелени ще ми отиват повече, а и кои ще ми стоят по естествено, очите ми по принцип са кафяви а косата черна

# 22
  • Варна
  • Мнения: 3 415
 Iva_q, според мен със зелени ще изглеждаш супер  Flutter Peace

# 23
  • Мнения: 624
На място най-добре се преценя Peace

# 24
  • Мнения: 35
моите лещи са сиви, по-точно PLATINUM...,а очите ми са светло кафяви, малко по-тъмни от пъстри, незнам , предполагам, че съчетанието м/у цвят очи-лещи е основното за това колко естествено стоят....аз твърдо бях решила да са сиви, оттук нататък дилемата ми беше кой точно нюанс да са.....мерих 2-3 вида и си избрах, но не съм съгласна, че са безвредни, все пак това си е чуждо тяло в твоите очи, риск винаги има, а зависи и от качеството на разтворите, преди време имаше много проблеми с един разтвор(жалко но не му помня името), сещам се, че като си взимах моя се колебаех м/у двата и добре, че продавачката излезе свястна и ми препоръча OPTI - FREE Express   NO RUB

# 25
  • Мнения: 1 014
Аз мисля, че ако попаднеш на подходящия цвят, няма да стоят така изкуствено. Аз съм с много тъмна коса - направо черна и си мислех, че зелени лещи ще ми стоят добре. Лекарката в кабинета, която ме прегледа беше с много опит и още щом ме погледна ми предложи едно синьо на Б&Л, не помня точното наименование, което така ми пасна, че (макар да пробвах всички цветове), взех точно него. И да ви кажа - не вярвах, че не си личи, че ходя с цветни лещи, но когато новата учителката на дъщеря ми (която никога преди това не ме беше виждала) споделила с нея, че имам много красиви очи  Blush, повярвах.

Общи условия

Активация на акаунт