Бихте ли изкръшкали?

  • 6 055
  • 98
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 674
Не. По принцип човек не трябва да причинява на другите това което не иска да бъде причинено на него.
А иначе еднократен двуминутен едноминутен секс-а с друг партньор си е изневяра!!
Така че засега НЕ  Naughty Naughty Naughty но никой не е застрахован.

# 16
  • Мнения: 494
  Четох едно (на глед)сериозно изследване за това,че моногамията при хората е неестествена и нездравословна.Тя била резултат от многовековно религиозно възпитание и част от патриархалния модел ,с измислен от мъжете "морален и етичен кодекс" пр., и пр.С някои положения съм съгласна,с други-не,но,по принцип смятам,че всички хора изневеряват(ако не тялом,то в мислите си).Не изневерява човек,който е абсолютно отдаден на друг човек,в определен момент(може и дълъг да е-някои хора имат късмет да обичат и да бъдат обичани много дълго време).И да-еднократният секс е изневяра,включително и платения.
  Аз лично,не искам да изневерявам,пък даже и еднократно.И не искам да си представям,че ще го направя,защото знам,че това страхотно ще нарани съпругът ми,когото обичам много.
 СЕГА мисля категорично така.Как ще мисля след време и при евентуални други обстоятелства-не знам...

# 17
  • Мнения: 750
Дали бих изкръшкала ли?
Разбира се че,да!Стига да искам и да имам причина да го направя,ще кръшна!Какво сега,да си държа краката затворени заради единия морал ли? Mr. Green
Не съм поискала,не съм кръшнала!Но,поискам ли мисля,че ще го направя.А направя ли значи е имало причина.
Защо да е естествено за мъжете?Защото имат пенис ли?Това не е причина.Или защото могат да правят секс без чувства.Ами то и ние жените го правим,но повечето не си го признават и от там ни се лепва това клише,че жената  го прави само по любоФ! Crazy
Дали еднократния секс без любовна емоция е изневчра ли?
Ами на практика-да!Но за да е чисто твоето достойнство,ще приемем че не е! Mr. GreenЗа изневяра се брои само след 23-ят път.До тогава си е голо ч.....! hahaha
И за какви заздравявания на семейните отнощения говориш?
Разбира се,ако момата на която си попаднал е дърво в леглото естествено е като се прибереш при жена си,тя да ти се стори прекрасната любовница сравнявайки я с онова дръвце! Mr. GreenТака си мислиш,че си заздравил отношенията в семейството,но.....Всъщност,си си разбудил любопитството да провериш има ли по добра от твоята жена в леглото...И се започва едно опитване,докато жена ти не те пипне и ти набие канчето! bash tooth

# 18
  • Мнения: 1 629
Ако ще е заради мъжа ми, като двете преди мен, хич и няма да се занимавам. Бих си кръшнала по  съвсем егоистични подбуди, но по-скоро хормонални, отколкото други, де. Ако мъжът ми не се старае, просто ще го напусна, смисъл да го наказвам с изневяра не виждам.

# 19
  • Мнения: 3 153
  Четох едно (на глед)сериозно изследване за това,че моногамията при хората е неестествена и нездравословна.
Точно така! Човекът по природа не е моногамен. Моногамията е насадено чувство, заедно с всички морални и етични устои на обществото!

# 20
  • Мнения: 2 070
Според зависи. Ситуацията, взаимоотношенията, всичкото там. Всичко се случва. Понякога секс. влечение и любовта се бъркат....така че не се заричам, че не бих.

# 21
  • Мнения: 3 268
Непреодолимото влечение към някого може да ни накара да направим страшно глупави неща.Зависи колко силно е това желание и колко силен е самоконтролът ни.Понякога е възможно да загубиш почва под краката си.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 1 267
Бих, ако на мен са ми изневерили  като отмъщение.Но не знам дали няма да ми стане още по-гадно.

# 23
  • Мнения: 2 723
Не. По принцип човек не трябва да причинява на другите това което не иска да бъде причинено на него.

А ако той вече ти го е причинил? Хммм...

# 24
  • Мнения: 2 556
Изобщо не ме влече натам, но ако ми падне Джон Бон Джови, вярвам че ще направя изключение. Wink

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Да бе изневярата ще ми освежи връзката дрън-дрън.  Twisted Evil това си е оправдание да "чукнем нещо чуждо".
Бих кръщнала,когато усетя липсата на това което Искам,това за което сме Заедно и НЕ получавам от човека до мен...Но ако обичам този човек едва ли бих се замислила за секс с друг.Голият секс едва ли ще ми донесе нещо повече от това което "раздавам" на човека,когото обичам.Иначе казано секса е в главата,секс наситен с емоции си е много по-качествен от едно празно задоволяване на нужните потребности.
Хм..казвам го от опит  Mr. Green
 

# 26
  • Мнения: 4 733
Намерих си пристан. Всички мъже, освен този до когото си лягам всяка нощ, са ми незабележими .

# 27
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Не бих,бе,не мога.Не,че съм опитвала,де Mr. Green
Но,колкото и силно да е влечението ми към другия, ще направя всичко възможно, за да запазя нещата под контрол.

# 28
  • Мнения: 867
1.Бих много ясно. Но все още нямам причини а като отимам ще разбера к'ви са.

2.Изневяра си е  много ясно.

3.Нито за мъжете нито за жените е "естествено". Освежава друг път. Почни един път да видиш ще се спреш ли.

# 29
  • София
  • Мнения: 672
Без да се вричам и да казвам "никога" - ама не бих изкръшкала. Нямам мотив, а и не знам какъв би могъл да бъде този мотив.

Колкото до изневерите - за мен самата е изневяра ако мъжа ми иска/желае/мечтае/ за друга...Дори не е необходимо да има секс, за да има изневяра... Малко пуританско звучи, ама наистина си го мисля понякога...

А само да кажа - това ми виждане е за омъжени двойки. Аз с други гаджета преди мъжа ми си кръшках...Мже би за това съм се накръшкала и не ми се занимава повече Wink

Общи условия

Активация на акаунт