Ruby Rose

  • 21 411
  • 125
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 539
Ползвам сенките им от години и съм доволна. За другите продукти нямам впечатления.

# 16
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
имам сенки. хубави са, за тези пари...

# 17
  • Мнения: 9 093
Stef - каква основа слагаш за сенките? Пудра ли? Simple Smile
База за сенки, Артдеко Simple Smile

# 18
  • Мнения: 5 317
и аз сенки и гланцове ползвам-доволна съм.

# 19
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз съм ползвала сенките. Има много цветове и палитрите са евтини. Но за 2-3 часа се стичат и се събират на гънките на клепача.
Т.е. като цяло не съм доволна.

# 20
  • София
  • Мнения: 4 588
И аз имам впечатление единствено от сенките и мога да кажа, че не са лоши.
Може да съм имала и други техни продукти, но нямам спомени. Rolling Eyes

# 21
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
Ползвам сенки, гланц за устни...май само това на Руби Роуз имам. Много ми харесват, сенките са с разнообразни цветове, а относно трайността - като се сложи долу база за сенки, каквито и сенки да сложиш, стоят перфектно и не се събират на клепача Simple Smile
Спирала от тази марка не бих си купила, не мисля че са достатъчно качествени, все пак със спиралата по-добре да не се прави компромис, както и с фдт например...

напълно подкрепям

# 22
  • Мнения: 19 302
аз съм ползвала техни сенки,спирали и пудри и съм доволна.

# 23
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Ползвам сенки САМО на Руби Роуз от години и съм изключително доволна. Друго не съм си купувала.

# 24
аз ползвам сенките на ruby rose и съм много доволна, повече от колкото от манхатън. Тези на манхатън ги слагаш и след 2 часа все едно никога не си слагал сенки .  #Cussing out

# 25
  • Мнения: 2 631
Аз им ползвам сенките и ружовете. Всъщност други марки руж не съм си купувала, май  newsm78
Ако търсиш пудра за 2-3-4 лева, по-добре си купи такава на Констанс Карол. Аз преди да започна със скъпата козметика ползвах само такава пудра и ми беше много комфортно.   bouquet

# 26
  • на едно прекрасно място
  • Мнения: 150
Ползвам сенки САМО на Руби Роуз от години и съм изключително доволна. Друго не съм си купувала.

И аз съм така  Peace

# 27
Малко мъжка дума да се чуе Simple Smile
Продавам продуктите им изключително успешно и клиентите са доволни - от качество и цена ! До колкото знам се произвеждат в Турция, че марката е латвийска съм сигурен ! Успех

# 28
  • Мнения: 110
Здравейте работя в магазин за козметика и постоянно са ми пред очите Simple Smile Моите впечатления са добри за сенките им... другите неща не ми допадат много. Но като цяло имат много различни и интересни палитри, които си заслужават, а и не са много скъпи в интерес на истината.

# 29
  • Мнения: 893
Имам палитра с едно 30 цвята сенки...някои са хубави като цвят, някои не...не са от най - трайните, но за 4-5 часа издържат и имат страхотен блясък....хубаво е, че имат по мн нюанси от цвят и става хубаво преливане...

Общи условия

Активация на акаунт