В детската градина е студено!

  • 1 911
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 664
Нашата градина от вчера е с  парно. Предупредиха ни да обличаме децата по-леко. Сутрин обаче е голям студ. Обличам го с потниче, тънка блузка с дълъг ръкав, суичер и яке. В градината днес махнах якето и суичера.

# 16
  • Мнения: 46 518
Вкъщи термометърът показва 20 градуса, предполагам, че и в градината е толкова. Парно ли искате  ooooh!

# 17
  • Мнения: 134
Аз бих пуснала тема, ако вече имаше парно. Но всяка майка има различни тревоги. Дразнят ме претоплените помещения.

# 18
  • Мнения: 690
Е не знам на кой колко му е топло, но на мен ми е студено. Затова сме махнали парното и имаме печки, та да можем да си ги пускаме, когато искаме. Пускам си я вечер вкъщи, пускаме и в офиса и нощем я оставям, но силно намалена и почти не се включва.

Иначе в градината е студено! Така ми казаха вчера лелките като го взимах, а и ръцете му бяха ледени и той вика "Коко носи лед"  Joy

Бях го облякла с потник, тениска и по дебела блузка - там са му сложили вм. тениската тънка блузка с дълъг ръкав и са му обули чорапогащник, от което правя извода, че наистина е студено  Sick

И аз оставям различни дрехи - и тънки и дебели, за да преценят лелките, кое да сложат и кое да махнат.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 867
Е, не мога да повярвам, че е толкова студено, че децата да трябва да стоят с по два дълги ръкава и чорапогащник под панталона. Сигурно зависи и от децата де, моите така се обличат за продължителен престой при температури не по-високи от 10 градуса.

# 20
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 В нашата градина през последните 3 дни сутрин пускат печки за да се стопли.Едва ли помагат много,тъй като помещението е много голямо,но се опитват да направят нещо все пак.  bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 13 206
Еее, стига бе хора.. всяко помещение е различно. Ако у някои е 20 градуса да ми дойдат на гости да видят у нас колко е. И палим камината вече 10 дни, защото ще пукнем от студ навлечени до не знам къде. А живеем в София в блок. Не сме в далечния балкан  Wink Зависи от много неща колко ще е топло. Същото е и с градините. Всяка си е различна.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт