кола маска на мустак

  • 10 424
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 146
Аз си правя кола-маска у дома.. Доволна съм.. Правя я на 2 седмици (2 пъти месечно)

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 315
Махам ги с епилатора веднъж седмично. В началото много ме болеше, но се свиква  Rolling Eyes.

Уф, а в началото как да го понеса?!  Tired

# 17
Аз също си ги  махам вкъщи, е не изкарвам цял месец но 2-2.5 седмици да. Ако имате проблеми с малките гадни пъпчици след това пробвайте абрикорт-мн помага

На мен също ми излизат ужасни пъпки от кола.Какво е абрикорт?Моля те сподели-от къде се взема ,как се използва и каква е цената му?
Можеш да си го закупиш от всяка аптека и е някъде до три лева. Абрикорта е пастичка, има и антибиотична такава Абрикорт Н. Пробвай, аз съм мн доволна

# 18
  • Мнения: 511
За досадните пъпчици след махане с кола използвам Вита Мерфен и съм доволна от резултата - изчезват още на следващия ден Peace

# 19
За досадните пъпчици след махане с кола използвам Вита Мерфен и съм доволна от резултата - изчезват още на следващия ден Peace
С Абрикорта също

# 20
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Около 1 месец ми икарват,правя коламаската в домашни условия и никога не съм имала пъпчици,само за около 10минути ми е леко зачервено

# 21
  • Мнения: 511
За досадните пъпчици след махане с кола използвам Вита Мерфен и съм доволна от резултата - изчезват още на следващия ден Peace
С Абрикорта също

Възможно е, не съм го пробвала, защото съм си доволна от другото Peace

# 22
  • Мнения: 83
Момичета-искам да попитам как стои въпроса с лазерната епилация. Ефикасен мерод за отстраняване на нежеланите косъмчета ли е? За колко време горе долу израстват пак? И къде мог ада се подложа на такава процедура? Blush  bouquet

# 23
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Аз имам съвсееееем малки косъмчета, които много лесно махам с лентите за лице на Стреп.

Общи условия

Активация на акаунт