Нормално ли е да си пази снимки и писма на бившата?

  • 18 963
  • 135
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 556
Аз си пазя почти всички снимки и писма от едно време. Не бих си ги изхвърлила, но и на мъжа ми не би му хрумнало да иска подобно безумно нещо. (за мен е безумие да искам от някого да си изхвърли спомени отпреди моята поява)

# 16
  • Мнения: 533
Съвсем нормално е.Миналото не може да се върне , но споменът, хубав , лош остава.

# 17
  • Мнения: 4 965
Неговият живот не започва с твоето появяване в него.След като е имал незабравими моменти с това момиче,защо да не пази снимки?дори и неприятните спомени са спомени.Все пак не ги е наредил върху камината,нали?Аз също пазя снимки,мъжът ми също има такива,ужасно много.Е,какво ми пука?Минало.

 Peace
На същото мнение съм.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
И аз мисля, че е съвсем нормално. Преди да те срещне, си е имал своя живот, както и ти. Няма нужда да ги изхвърля или гори.

# 19
  • Мнения: 2 270
Нормално е да ги пази!
Аз имам снимки от минал период с бивше гадже на почти всяка - няма да ги изхвърля никога, този период е част от живота ми, все едно за захвърля и него!

# 20
  • Мнения: 93
Колкото до мен самата-аз също си пазя снимките на бившия.Все пак с него прекарах 6 години от живота си.Не бих ги изхвърлила, но не бих ги и взела със себе си в новия си дом.Нека да си стоят при нешите.Но относно писмата-не съм съгласна да ги запази.Ще се чувствам по-добре ако ги няма.

# 21
  • Мнения: 3 153
Нормално е, разбира се! Никой не казва, че като сте се взели в някой човек, животът ви започва тогава! Всеки има минало и аз лично с много умиление и добри чувства си спомням за хората от тези снимки.......

# 22
  • Мнения: 2 149
Ние започнахме на чисто Heart Eyes
Имахме и двамата страшно много снимки и писма,но постепенно се отправяха към боклука Blush
Нито на мен ми липсват хората от снимките,нито искам да си спомням..това е било,минало,не го отричам,но не ми липсва.
Същото направи и моят съпруг.
Според мен всеки сам си решава какво да прави със спомените си Laughing

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 193
Моят приятел също пази старите си снимки. Той все пак е имал друг брак и дете от чужденка, въпреки че въобще не се е сетил да ги разглежда. Аз не виждам нищо лошо в това да ги пази, но да останат например там където живеят сега родителите му Twisted Evil. Аз също си ги пазя в Бургас Twisted Evil

# 24
  • Мнения: 236
Съвсем нормално е.Миналото не може да се върне , но споменът, хубав , лош остава.

 newsm10

# 25
  • Мнения: 1 942
Неговият живот не започва с твоето появяване в него.След като е имал незабравими моменти с това момиче,защо да не пази снимки?дори и неприятните спомени са спомени.Все пак не ги е наредил върху камината,нали?Аз също пазя снимки,мъжът ми също има такива,ужасно много.Е,какво ми пука?Минало.

 Peace

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Ако всичко е изживяно и остовено назад във времето няма какво да те притеснява.Това са само спомени отдавна отминали.И моят си има такива,както и аз самата,но аз знам че това е било ПРЕДИ и така ще си остане.Кой знае някой ден можем да ги сметнем и за ненужни спомени и да ги изхвърлим,всяко нещо с времето си  Thinking

# 27
  • Мнения: 2 401
Нищо ненормално не виждам. Аз също имам снимки и писма от бивши, към които дори не тая никак мили чувства. Това е част от живота му, не се навивай излишно.

# 28
  • Мнения: 4 734
Пазя си ги, те са спомени и част от живота ми. Никога няма да ги хвърля, но няма и да му ги навирам в очите. Снимките са прилежно прибрани в моя скрин в дома на родителите ми.
 Наистина не виждам причина да се дразниш Peace Стоята си е била негова, нормално е да има лични вещи там.

# 29
  • Мнения: 6 703
Ако мъжът ми поиска да си изхвърля снимки или писма определено ще си помисля, че прекалява в исканията си и няма да ги изхвърля. За щастие съм си избрала готин мъж, на когото такива идеи не му идват на ум. И двамата си пазим такива неща, а аз даже с любопитство съм прочела и разгледала всички негови (с разрешение разбира се).
Извинявай, но подобни искания ми звучат изключително дребнаво, още повече в началото на една връзка. И като изхвърли писмата ще изхвърли ли спомена за нея?!

Общи условия

Активация на акаунт