Въпрос за магнезия

  • 2 609
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 161
аз бях на следния хал от 3-ти месец по 8 таблетки дневно магнерич. После лежане и две седмици инжекции но-шпа. да не си пропускате магнезия, защото лошо

# 16
  • Мнения: 1 383
Добре де, какво го прихваща този моят доктор, опасност от пренасищане ли има или какво? Ако трябва да си пускам някакви изследвания, нямам нищо против, обаче и на мен не ми се иска да спра магнезия. Чудя се дали да го продължа на своя глава или да търся друг лекар.

# 17
  • Мнения: 211
Аз от 6-ти месец пия магнезий, когато получих контракции. Първоначално бях на магнерот, но след това ги смених с някакви американски минерали + калции и от тогава не съм имала контракции.

# 18
  • Мнения: 4 358
Питах моят лекар дали не е опасно за бебето да пия толкова магнезий. Той ми каза, че магнезият е много полезен (не попитах защо) и дори го предписвали профилактично на бременни без контракции.

# 19
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Щом са ти почнали контракциите, магнезия съвсем няма да е профилактично. Аз го пих от 5-ти месец до края, но бях с болезнени контракции от самото начало на бременността. От втория месец редувам на периоди нош-па или папаверин и към петия включихме и магнезиев (Магнерот, Магнерич или Магне В6, аз лично предпочитах Магне В6 на ампули, защото ми действаше почти веднага). Специално за Магне В6 знам, че го изписват и профилактично, дори и да няма контракции.

Общи условия

Активация на акаунт