Помощ от жените,ако може.

  • 7 922
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Преди мен са ти отговорили доста добре. Преди всичко козметик. Ако не можеш да си го позволиш или не ти е удобно да ходиш и си избрала варианта с бръсненето само с интимен гел. Никакви кремове за бръснене, сапуни и т.н. Може и да нямаш проблеми от тях. Но по - добре не рискувай. За всяка жена е различно. На мен лично гинекологът ми е забранил да се мия със сапуни, тъй като съм много чувствителна към тези неща. Казва ти го доста препатила от тези работи жена. Peace

# 16
  • Пловдив/Бургас
  • Мнения: 156
Ако нямаш никаква възможност за козметик, което би било най-добре и си решила да се бръснеш използвай пяна или крем за бръснене. Не сапун или дори интимен гел.
Аз лично използвам гел за бръснене на Нивеа за чувствителна кожа. Всичко съм пробвала, това най-добре предпазва и омекотява. След бръсненето намажи с някакъв по-мазен крем.
Все пак, ако имаш възможност отивай на козметик. Изобщо не е чак такава болка.
Peace

# 17
  • Мнения: 2 309
Бръсни се в посока на косъма,за да не се обръщат и да те сърби!Ползвай пяна за бръснене и след това не мажи с нищо...За измиване ползвай интимен душ-гел.

# 18
  • Мнения: 4 916
Бръсни се в посока на косъма,за да не се обръщат и да те сърби!...

Аз знам, че бръснача трябва да се тегли срещу косъма, за да не се получава врастване под кожата.

# 19
  • Мнения: 4 621

Ако нямаш никаква възможност за козметик, което би било най-добре и си решила да се бръснеш използвай пяна или крем за бръснене. Не сапун или дори интимен гел.
Аз лично използвам гел за бръснене на Нивеа за чувствителна кожа. Всичко съм пробвала, това най-добре предпазва и омекотява. След бръсненето намажи с някакъв по-мазен крем.
Все пак, ако имаш възможност отивай на козметик. Изобщо не е чак такава болка.
Peace

# 20
  • Мнения: 240
Аз винаги съм си махала космите на триъгълника с пинсета! Работата е за 15 минути максимум и става добре... Wink

# 21
  • Мнения: 105
Мила девойко , чудесно е че питаш за неща ,за които твоите връстнички се мислят за спецове,а всъщност ги  е срам да си признаят,че не им е ясно.
Ако си избрала този метод на обезкосмяване горещо ти препоръчвам да използваш интимен гел LACTACYD femina .Разпенва се много добре и което е по-важно запазва микрофлората на интимните части.

# 22
  • Мнения: 9 865
Аз винаги съм си махала космите на триъгълника с пинсета! Работата е за 15 минути максимум и става добре... Wink
Ти си просто късметлийка! Аз ако можех с пинсета да ги махна, нямаше хич и да ги махам Simple Smile.
Между другото да се бръснеш с интимен гел ми се струва неподходящо преди всичко, защото той не е предназначен за тази цел и пяната му не омекотява космите, а просто отмива, а това може да доведе до възпаления също. А и повечето доФтори не препоръчват интимните гелове.
Гелът за бръснене изглежда така, струва около 7-8 лв. и стига за доста време.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 752
То момичето сигурно се избръсна, че и нови косми й пораснаха ама тук съветите не спират  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 9 865
То момичето сигурно се избръсна, че и нови косми й пораснаха ама тук съветите не спират  Mr. Green
Еми ние за следващия път. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт