Какво мислите за комбинацията бяла риза+пуловер без ръкав?

  • 6 613
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 936
и аз харесвам тази комбинация  Peace
ето малко снимки

# 16
  • Мнения: 1 043
Страхотни са тези комбинации
То и аз май ще тичам за ризка  Laughing

# 17
  • варна
  • Мнения: 1 830
И на мене много ми харесва - класика в жанра Hug

# 18
  • Мнения: 2 631
За съжаление, нищо, че работя в офис, работата ми е свързана с коли и бялото не ми е много подходящо...  Confused

# 19
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Харесва ми като комбинация и бих облякла Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 4 751
Много ми харесва и понякога се обличам така  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 447
На мен също много ми харесва, не мисля че е демоде  Peace

# 22
  • Мнения: 620
Кефи ме,бих ходила така във всякаквите му варианти,номера е само да ми е удобно Hug

# 23
  • Мнения: 410
Белите ризи са ми слабост,намира се някой и друг модел в гардероба ми Wink
Тази комбинация е много стилна,хем елегантно,заради ризата,хем спортно заради елечето.
Нося тази комбинация и ми е доста удобно.Стои и много хубаво с поло без ръкави,якичката на ризата се подава съвсем лекичко отгоре над полото.

# 24
  • София
  • Мнения: 5 729
Класическо съчетание,което в момента става хит в БГ. Иначе на мен лично ми е харесвало винаги.

# 25
  • Мнения: 236
Много ми харесва. А също и бяла риза с черно плетено бюстие. Днес съм така на работа  Grinning

# 26
  • София
  • Мнения: 3 880
да! даже днес така съм облечена:)

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Бялата риза ми е слабост.
Много обичам бели ризи и рядко тази дреха е трудна за комбинации, а от друга страна е спасителен пояс за всякакви случаи- с един гердан и официални обувки и можеш да се появиш навсякъде, без да рискуваш, че си неподходящо облечена.
От друга страна, едно пуловерчр без ръкав, хъшлашки ботуши и се превръщаш в хулиганка Но 1.
Ако нямаш в гардероба си, горещо препоръчвам да се сдобиеш с такава.
Успех.


Абсолютно се присъединявам към това мнение!
Дори не зная какъв е броя на белите ми ризи.
Бялата риза върви и на костюм и на сукман и на дънки и на пола и на пуловер....и на обувки и на ботуши. Вариациите са необятни. И винаги носи един семпъл шик, който дава класа независимо дали си с дънки или костюм.

По темата - да харесвам тази комбинация. Вчера си купих пуловер с презрамки от Манго именно с идеята да го нося на бяла риза.

# 28
  • Мнения: 189
Харесва ми, нося тази комбинация с удоволствие.

# 29
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
+пола + ботуши-много ми харесва.

И на мен много ми допада така  Peace не мисля че подобна комбинация може да е демоде, поне няма да излезе от моята представа за мода
Друг е въпроса, че не нося такава комбинация и никога не съм се обличала така, а всъщност много ми харесва  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт