Отзиви за бои Кюн (KEUNE)

  • 22 075
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 980
Преди се боядисвах с Keune и бях много доволна., но смених фризьoрката и тя не работи с тази боя  Sad. А да знаете откъде мога да си купя шампоан и балсам на Кюн , вече никъде не ги намирам  Cry

Мога да ти кажа къде има фризьорски салон, от където можеш да купиш, но е на Плиска.

Къде на Плиска
Мерси предварително  newsm20

# 16
  • Мнения: 4 371
Има и в Надежда, ако ти е по-близо.

Наде, а тази твоята Вела(вярно, че беше Вела, голяма съм патка Mr. Green) професионална ли се води? Отдавна искам да я пробвам.

# 17
  • Мнения: 4 916
Преди се боядисвах с Keune и бях много доволна., но смених фризьoрката и тя не работи с тази боя  Sad. А да знаете откъде мога да си купя шампоан и балсам на Кюн , вече никъде не ги намирам  Cry

Мога да ти кажа къде има фризьорски салон, от където можеш да купиш, но е на Плиска.

Къде на Плиска
Мерси предварително  newsm20

Тръгваш по ул. "Атанас Далчев" (намира се на спирката от другата страна на "Цариградско шосе", от магазина на Глобул нагоре) в посока към сградата на кметство Изгрев и Японското посолство, подминаваш сградата на училището по фризьорство и веднага завиваш по улицата в дясно. Там има фризьорски салон, магазин за цветя, магазин за дрехи, и "спа салон" - в него работи Александър, но ако го няма можеш да говориш с момичето на касата.
Дано да съм обяснила добре.

# 18
  • София
  • Мнения: 980
Преди се боядисвах с Keune и бях много доволна., но смених фризьoрката и тя не работи с тази боя  Sad. А да знаете откъде мога да си купя шампоан и балсам на Кюн , вече никъде не ги намирам  Cry

Мога да ти кажа къде има фризьорски салон, от където можеш да купиш, но е на Плиска.

Къде на Плиска
Мерси предварително  newsm20
Мерси , ще мина тази седмица да си взема  Wink

Тръгваш по ул. "Атанас Далчев" (намира се на спирката от другата страна на "Цариградско шосе", от магазина на Глобул нагоре) в посока към сградата на кметство Изгрев и Японското посолство, подминаваш сградата на училището по фризьорство и веднага завиваш по улицата в дясно. Там има фризьорски салон, магазин за цветя, магазин за дрехи, и "спа салон" - в него работи Александър, но ако го няма можеш да говориш с момичето на касата.
Дано да съм обяснила добре.

# 19
  • Мнения: 3 576
Да Дуци, професионалната боя използва, забравих как точно им се казва тази серия.

Аз се замислих дали накъсването не се получи в резултата на това, че близо година ползвах професионалните маски на Вела, които са далеч от качеството на Лореал.... сега от месец ползвам Лореал за маска и шамп., и косата ми е във видимо по-добро състояние Peace

# 20
  • Мнения: 189
Късно виждам темата, но да кажа все пак. От тъмнокестенява ме направиха светлокестенява с Keune. Минах през обезцветяване и всичките му там процедури и сега си харесвам цвета. Освен цената, друго против боята нямам. А, и след няколко измивания цвета се поразмива малко.

# 21
  • Мнения: 10 758
Много съм доволна оп боята, а и от другите им продукти също.От както я ползвам, косата не ми пада толкова.

# 22
  • Мнения: 2 407
Моят фризиор работи с тях и аз съм довола,цветът не пада,добре покривни са.Русото е върхът.

# 23
  • Мнения: 55
Да попитам и аз за въпросната боя на кестенява коса/нито много тъмна нито много светла/до колко може да бъде изрусена?Немога да намеря подходящата за мен боя.Искам колкото се може по светло?

# 24
prodavam boi na keune no samo na edro i na niska cena!! ako nqkoi se interesuva da pi6e tuk ili na skype:vily31

# 25
каква е цената на боята Кюн i-mail e imdi@dir.bg

# 26
  • София
  • Мнения: 3 328
Извинявам се, че ще ползвам темата, но имам въпрос, свързан с марката, макар да не се отнася за боите - виждали ли сте да се продават в София/в магазини или салони/ шампоаните им от серията So Pure?

# 27
  • Мнения: 8 917
Боята е немска доколкото знам, и ако е така, то би трябвало да се чете Койне / Keune.

# 28
  • Мнения: 240
Холандска е, иначе като боя - средна работа според мен.

# 29
  • Мнения: 648
Peace На български се чете Кюн.

Извинявам се, че ще ползвам темата, но имам въпрос, свързан с марката, макар да не се отнася за боите - виждали ли сте да се продават в София/в магазини или салони/ шампоаните им от серията So Pure?
Не се продава в магазинната мрежа, само в салоните, в които работят с нея.

Общи условия

Активация на акаунт