35+

  • 5 165
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Вечерта,ако си се мазала с него и сутринта околоочния контур е спокоен без никакви отоци и свеж-значи кремчето си го бива,в противен случай не очаквай нищо от продукта. Simple Smile

# 16
  • виртуално
  • Мнения: 2 862
Аз използвам в момента Hydro Balance  на Eucerin и засега съм доволна.
дневен и околоочен  Peace

# 17
  • Мнения: 5 701
Clinians elax много е хубав,но е за суха кожа.

# 18
  • Мнения: 2 673
В момемента ползвам МИОКИН на ВИШИ

# 19
  • Варна
  • Мнения: 917
Аз използвам в момента Hydro Balance  на Eucerin и засега съм доволна.
дневен и околоочен  Peace

Hydro Balance има ли околочен?  А нанасяте ли и вечер от същия крем?

# 20
  • Мнения: 72
Да, има околоочен Hydro Balance, но аз предпочетох да си купя Q10 Active против бръчки. От двата крема си слагам само сутрин засега.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 917
Да, има околоочен Hydro Balance, но аз предпочетох да си купя Q10 Active против бръчки. От двата крема си слагам само сутрин засега.

А вечер какво използваш. Чудя се дали не трябва нощен да си взема newsm78, на 26 съм

# 22
  • Мнения: 10 691
За околоочен аз лично съм много доволна от Sensibio на Bioderma  Peace

# 23
  • Мнения: 72
Да, има околоочен Hydro Balance, но аз предпочетох да си купя Q10 Active против бръчки. От двата крема си слагам само сутрин засега.

А вечер какво използваш. Чудя се дали не трябва нощен да си взема newsm78, на 26 съм

Вечер не си слагам. Кожата ми е смесена и за момента  не чувствам нужда.

# 24
  • Мнения: 2 255
Аз ползвам ето това на GALENIC и определено съм доволна  thumbsup
Влияе ли върху избистряне на тена и мимически бръчици? Rolling Eyes
Май да, определно освежава тена, но за бръчиците  newsm78

# 25
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Вяра ,благодаря за отговора!  bouquet

# 26
  • Мнения: 1 685
 PeaceЗа избисряне на тена бих ти препоръчала-Мела-Д на Ла-рош-наистина има ефект и е много подходящ за нашата възраст. Hug

# 27
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
снощи си купих крем за околоочния контур на NUXE.още нямам мнение-козметиката е особена,мирише странно,не неприятно,но особено.щях да си вземам балсам за устни,но ми се видя много скъп за балсам за устни-24 лв.

Имаш ли вече някакви отзиви за околоочния крем? Rolling Eyes

# 28
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
PeaceЗа избисряне на тена бих ти препоръчала-Мела-Д на Ла-рош-наистина има ефект и е много подходящ за нашата възраст. Hug
Аз съм го ползвала преди,но нямам спомени -редуцира ли и малките мимически бръчици? newsm78

# 29
  • Мнения: 1 685
 PeaceА за бръчици определено-не Peace,за избистряне на тена и по-повърхностни петънца и поражения от слънцето-става HugЗа бръщиците-Миокин на Виши или Алфа КМ на LED.На  Roc околоочните кремове са много хубави,но са с повечко ретинол и определено са по-зрели кожи Hug

Общи условия

Активация на акаунт