Умеете ли да мразите?

  • 3 922
  • 116
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 13 512
Да, мога. Аз съм крайна. Средно положение няма. Или обичам или мразя. И като намразя- край! Нищо не е в състояние да ме промени или повлияе.

# 61
  • Мнения: 67
Да мразя май не мога. Обаче тъй като съм скорпион помня много дълго и много дълго не прощавам

# 62
  • Мнения: 200
Доскоро си мислех, че не мога, но май ще ме научат.

# 63
  • Мнения: 27 524
Да умееш да мразиш е изкуство. Познавам хора, които са построили сериозен, почти научен механизъм "Как да превърнем омразата в движеща сила на живота си" и печелят доста по-добре от мен.

Благодаря за такъв живот  Stop Confused

# 64
  • Мнения: 3 835
Не мога бееее...не се научих да ми се не види.... Thinking
Мога силно да обичам,мога да бъда безразлична,но не мога да мразя!Не ми е познато това чувство! Rolling Eyes
И не искам да го познавам! Crazy
Омразата е като отрова,която разяжда сърцето ти!

Тъй, тъй, и аз тъй беееее! Mr. Green Сърцето е много важен орган, не го разяждайте с омраза, не си струва! hahaha

# 65
  • Мнения: 2 257
Мразя математиката. И физиката. Хора не мразя. Поне към хора не изпитвам чувствата, които изпитвам към математиката и физиката.
Ако "мразя" някой, го ''мразя'' кратко, бързо и отсечено, после престава да съществува за мен. И вече не го 'мразя', просто такъв човек няма.

# 66
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Сега като се замисля .... никого не мразя, но доста хора ме дразнят и то постоянно и интензивно. Несъвместими характери сме, различни представи за живота, различни идеяли, абе всичко ни е различно и според мен те грешат в едно 85% от случаите, но чак омраза  - не. Просто си спестявам срещите с тях - грижа се за психическото си здраве.  Mr. Green

# 67
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Умея, ама за кратко. Бързо ми минава, но пък дълго помня.

# 68
  • Мнения: 595
Омразата е токсична!

# 69
  • Мнения: 7 430
...много ми се иска понякога да мога да мразя Tired

# 70
  • Countryside
  • Мнения: 11 654
Не, прекалено много време и енергия отнема силната омраза примерно. Но пък помня като слон, не забравям нито хубаво, нито лошо. Иначе към хора, които не харесвам (мразя е много силна дума за мен, може би трябва нещо наистна ужасно да ми се случи, за да намразя) - или се отнасям с презрение или просто не забелязвам.

# 71
  • Мнения: 3 447
Да, умея да култивирам дългогодишна, студена и търпелива ненавист.

# 72
  • Мнения: 1 898
Не умея да мразя.
Но много се ядосвам и после дълго ме държи.
И забравям трудно.

# 73
  • Мнения: 2 120
Да, мога. Аз съм крайна. Средно положение няма. Или обичам или мразя. И като намразя- край! Нищо не е в състояние да ме промени или повлияе.
Peace-добре прилягащо ми описание

# 74
  • Мнения: 4 792
Градивно ли е чувството или самоунищожително?

Общи условия

Активация на акаунт