А какво би ви обидило или възмутило в секса??

  • 5 600
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 674
Ако партньора иска групов секс размяна на партньори садо мазо изпълнения и т.н.

# 16
  • Мнения: 491
Чувствала съм се обидена в следната ситуация: лягаме, събува ме, хоп-хоп, банята, хърррр. Точно и само това, което съм написала. Знам, че е нормално при дългогодишен брак, но всеки път, когато се случи, се чувствам точно обидена.

# 17
  • Мнения: 3 268
Предложение за тройка с друга жена Close
И моят мъж го е споделял това.Не знам колко е бил сериозен  в този момент.

# 18
Тц, с друга жена не може, виж - с друг мъж ....  Joy

# 19
  • Мнения: 244
би ме обидило много ако той е зад мен и ме плясне по дупето  Embarassed това винаги ми е приличало на сцена от най-долние прнографски филми все едно ме унижава,той господства и прочее ...

# 20
  • Мнения: 93
Не би ми станало приятно ако след като съм му направила свирка Embarassedсе дърпа от целувките ми Whistling

# 21
  • Мнения: 533
Не би ми станало приятно ако след като съм му направила свирка Embarassedсе дърпа от целувките ми Whistling

Нито обидена , нито възмутена - направо побеснявам ако телевизора е включен и от време на време се заглежда в  него. bambam
Да ме нарече с чуждо име , също. Naughty

# 22
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296
...Сексуалният ми опит обаче сочи, че каквато и любов да има все някога мъжете изпитват необходимост да те изчукат като кучка. Преди се обиждах, но в последствие започнах да играя и аз.

И освен да играя, започна и да ми харесва  Mr. Green Не го смятам за обидно. Би ме обидило, ако откаже да направи нещо по мое желание  Crossing Arms Не се е случвало в 13 годишната ни връзка, де...

# 23
  • Мнения: 4 733
започна и да ми харесва  Mr. Green
И на мен  Mr. Green  Ама той взе, че започна да се впряга от постоянството ми  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 674
започна и да ми харесва  Mr. Green
И на мен  Mr. Green  Ама той взе, че започна да се впряга от постоянството ми  Mr. Green
Ама то това си е готино и на мен ми харесва... Mr. Green Blush Mr. Green

# 25
  • Мнения: 3 500
Ако настоятелно се иска от мен това, което настоятелно не искам.

# 26
  • Мнения: 494
Ще се обидя и ще се възмутя и...не само(няма да ставам цинична!),ако в "разгара на страстите" ме нарече с чуждо име!Чудно ми е защо не видях такъв отговор от друг... newsm78

# 27
  • Мнения: 2 427
Единственото нещо в секса ,което ме обижда е правенето на секс по задължение.Т.е. на него не му е до секс,но го прави за да не откаже.Също така,придържайки се към контекста ми е противно и обидно когато го правим машинално,без чувства и страст.Кара ме да се чувствам изключително нежелана.
Останалите неща не ме обиждат.Ние сме нормална двойка,между нас в секса никога не е имало табу,няма нещо което двамата да не правим и което да не ни доставя удоволствие.Щом на другия му харесва така,на мен също ми е приятно ,знаейки че той се чувства удволетворен.

# 28
  • Мнения: 511
би ме обидило ако мисли само за собственното си удоволствие и не се съобразява с мен. Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 2 884
Обидно ми е като ми откаже секс Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт