Плачете ли на Пълна промяна?

  • 3 312
  • 69
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 161
Три пъти съм гледала пълна промяна,три пъти ревах.Един път на предаването с мъжа,един път с жената,която имаше белези по лицето,дето мъжът й я обиждал и един път с Денка.Но в промяната с Денка по-скоро плаках заради външният й вид,и по-точно заради прическата й.

# 46
  • Мнения: 13 512
Но в промяната с Денка по-скоро плаках заради външният й вид,и по-точно заради прическата й.
Laughing всъщност- от съжаление, а не от радост ,така ли?

# 47
  • Мнения: 2 161
Да,в известен смисъл се пошегувах,но наистина за плач беше прическата.Комбинирана и с булчинската рокля....

# 48
  • Мнения: 377
Но в промяната с Денка по-скоро плаках заради външният й вид,и по-точно заради прическата й.
В тази връзка начинът, по който изглеждат някои от променените на представянето си е меко казано нелеп. Не съм гледала всички предавания, но единствената, която ми хареса на представянето беше Ситан. Не съм фен на Кремена Халваджиян и се чудя, толкова ли няма други "стилисти" в България. Същото ми е мнението и за прословутата психоложка.

# 49
  • Мнения: 27 524
Един от тримата зъболекари там е моят зъболекар и той ми поразказа как е ставал изборът. Разбира се - от шура на шуранайката. Така че, предполагам, това важи и за останалите спецове е там  Simple Smile
Кремена е лекичко смахната  Crazy

# 50
  • Мнения: 377
То че без Кремена няма как да мине, беше ясно още преди да стартират, то на Гала екипа си върви в комплект май. Това което имах предвид е, че от другите специалисти има поне по 2-3, но Кремена и Мадлен са единствени и незаменими.  ooooh!

# 51
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
не го гледам, за да плача. очаквах нещо доста по-вълнуващо и грандиозно. Кремена Х. е за бой, само това мога да кажа...

# 52
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Не го гледам, все не ми остава време или забравям.Но гледах началото и не плаках,по-скоро бях доволна ,че са успяли да изпълнят мечтите на явилите се там.Предполагам,че са хора с проблеми и все пак и те жертват много от себе си,това,че са ги разделили с комплексите им е само повод за радост.Може и да не съм права ,пак казвам,че не съм го гледала просто разсъждавам!

# 53
  • София
  • Мнения: 2 381
Не плача, но се вълнувам. Предпочитам Пълна промяна пред Сървайвър. Не го гледам толкова редовно, колкото ми се иска обаче.  Thinking

# 54
  • Мнения: 2 229
Не, не ми се струва чак толкова трогващо. newsm78
На Американската пълна промяна май веднъж се разчувствах, но чак да рева - нееее! Stop

# 55
  • София
  • Мнения: 4 294
Ахааа newsm45

Въпреки че рядко го гледам, предпочитам Сървайвър.
Но по принцип съм много чувствителна и емоционална

# 56
  • Мнения: 2 609
Плаща и аз, накрая, като се срещат с децата и семействата си. Cry

# 57
  • Мнения: 6 417
На Денка са й правили проба и с права коса, но не е изглеждала добре.

# 58
  • Мнения: 10 758
И аз цивря винаги на края.

# 59
  • някъде
  • Мнения: 4 955
трета опция, макар че се е случвало да ми се насълзят очите при вида на децата, плачещи за майките си, както и обратното Peace

Общи условия

Активация на акаунт