Там,където сме нещастни

  • 8 783
  • 188
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 375
Как не се сетих по-рано ИНФЕКЦИОЗНА БОЛНИЦА
Да не се заричам, но само умряла бих се върнала там  Sick

Подкрепям те напълно  Peace И аз имах честта да прекарам няколко дена там, едва не получих нервна криза от обстановката  ( с една тоалетна на етажа, без баня и топла вода, депресиращи стаи) Сори за отклонението от темата  Peace

# 121
  • Мнения: 457
В домовете за деца, било здрави, било с увреждания. Нещо ме стяга за гърлото и очите ми се пълнят със сълзи. А, кофтито е че има един близо до нас и често минавам покрай него и всеки път се подтискам, като се сетя за децата в него, а като видя линейка да идва с надута сирена към дома или да тръгва ми е адски депресивно. Ходя и ще ходя в такива домове, но не мога да го правя често. Все ми се реве, а и си рева, като се прибера у нас.

# 122
  • Мнения: 2 386
Тетевен, Тутракан и Враца - злокобни са ми чак!

Какво и е на Стара Загора? Пътят за морето ли ..  Mr. Green

Последна редакция: чт, 18 окт 2007, 00:04 от evanescent

# 123
  • Мнения: 27 524
Има, Шанел, планините  Confused

# 124
  • Мнения: 211
Няма по-прекрасно място за уединение, за успокояваща разходка там. И е красиво.
http://www.flickr.com/photos/10545985@N04/1597428923/
Не, мерси Sick

# 125
  • Мнения: 528
Болници, лекарски и зъболекарски кабинети  Confused
като влезнах да раждам преди две години ревях а да не говориме че поне 30 минути ми беше лошо.А щом минеме през пирогов това от 10 години насам мие така от както трети път си цепих главата и щом мина от там било с рейст,трамвай или кола ми прилошава и ми се гади.Дори да не видя самата сграда ми прилошава.За мое съжелени най добрата ми приятелка живее на горна спирка и като се виждаме гледам да е преди пирогов.Иначе в зъболекарските кабинети си заспимав още щом седна на стола.Ако съм уморена си заспивам дълбока и нямам нужда отупойка щото нищо не усещам като заспа дълбоко.Като свърши стоматолога ме бутва лек и аз откарала 30 минути сън и отпочинала.Най ме приспива машинката дето кърти.АЗ й викам зъболекарска бормашина hahaha hahaha hahaha

# 126
  • Мнения: 2 161
Има, Шанел, планините  Confused
В швейцарските Алпи пак ли ще си тъжна? Wink

# 127
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Мисля, мисля и не се сещам за такова място.
Като че ли на всякъде, където съм била, съм  намирала някакво 'очарование'. По-скоро не мястото, а хора, ситуации или определени настроения са ме карали да се чувствам не на място, подтисната и да искам бързо, бързо да си плюя на петичките. Но не и мястото. До сега.

# 128
  • Дива Индия
  • Мнения: 623
...където е тясно... или е мръсно... или мирише... или ме гледат лошо...

# 129
  • Мнения: 3 447
...където е тясно... или е мръсно... или мирише... или ме гледат лошо...
Градски транспорт?  Simple Smile

# 130
  • София
  • Мнения: 4 787
Има такова място, една вила, която родителите ми имаха и която свързвам с много неприятни спомени. Не бих стъпила повече там, дори мисълта да отида в същата местност ми е депресираща.
Иначе най-зле съм се чувствала на една училищна екскурзия преди няколко години- на Демир баба теке (Гробница на Демир баба – алиански светец). Сега намерих снимки и в Интернет

До ден днешен не мога да си обясня усещането от това място, исках просто да избягам, сякаш се задушавах.  Sick

# 131
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Мисля, мисля и не се сещам за такова място.
Като че ли на всякъде, където съм била, съм  намирала някакво 'очарование'. По-скоро не мястото, а хора, ситуации или определени настроения са ме карали да се чувствам не на място, подтисната и да искам бързо, бързо да си плюя на петичките. Но не и мястото. До сега.

Това е и моят отговор.  Няма такова място дори и инфекциозна б-ца не ми е омразна. Нали е място където лекуват , че е гадна гадна е, но няма да живея там. Навсякдъе се чувствам комфортно.
Всъщност малко плахо стъпвам в Токуда от входа до асансьорите, защото януари месец там припаднах и всеки път като се запътя към асансьора и си втълпявам, че пак ще тупна

# 132
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Нещастна чак не съм била, но в местността Рупите се чувствах ужасно. Замъкнаха ме там, било свято място.  Outta Joint
А когато видях и църквата с онези демони и дяволища, избягах.
П.П. Пояснявам, става дума за стенописите на Светлин Русев. Да беше продължил с ятаците, вместо да рисува такива изроди - уж светци.
"Изруди" ми се прищя да напиша.
Разпалих се, пардон. Пфю, гадно място.

# 133
  • Мнения: 796
Нещастна чак не съм била, но в местността Рупите се чувствах ужасно.

И на мен там изобщо не ми хареса.

# 134
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Гадно е, наистина

Общи условия

Активация на акаунт