ФОТОШОП И РАМКИ 43

  • 36 119
  • 588
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 270
ето и от мен една рамка с молба да се преправи, че нещо  Embarassed куца

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Това е щерката на Млечко Hug

и... е толкова млада, че не предположих, по скоро мислех, че е племенница![/i]  Laughing
Joy Кажи сега какво пиеш Laughing Чак пък "млада". Май съм от най-"дъртичките" в тоя форум  Rolling Eyes Sick
Иначе мерси за коментара. Ама всички казват, че щерката е одрала кожата на татко си  Mr. Green / за сравнение - в моя сайт в Мултипли /

# 62
  • Мнения: 1 182
Кате, айде малко критики и за тази.Днес ти е ден Hug

# 63
  • Мнения: 4 116
Млечко, справката направена! Момата ти е одрала кожата! Момъка прилича на баща си!
А и аз не знаех, че имаш голяма щерка...заплес съм си. но и като те гледам на аватара никога не бих казала, че имаш дъщеря на 11.
Сигурно много, много млада си я родила.
А и да ви се оплача - днес си изкарах малко снимки от новия апарат - тъмни ми стоят, цветовете се губят...защо така се е получило идея нямам. Ама ме е яд!

# 64
  • Мнения: 1 941
Абре, нашто момиче дали роди?!! Не е влизала гледам от вчера предиобяд?? А, уж щеше да се разчуе  newsm78
Млечко, много грубо се е получила тая работа с Маджа.. Rolling Eyes

# 65
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Излязох изпод стола  Mr. Green Mr. Green

Отивам да видя дали еми пише в отчетнии там дали не пише нещо? newsm78

Лати, определено трябва пипане /според мен/. първо под самата снимка стои "кухо" мужду рамката и снимката - или я дръпни плътно, или я махни. Нещо като сини заврънтулки ми липсват на фона, но бледики не натрапващи се

# 66
  • Мнения: 1 084
Тед_кат, вероятно причината е във фото студиото Simple Smile) Преди доста време и моите излязоха тъмни, с ужасни цветове, без рязкост ( отпечатах си ги за сравнение на домашното принтерче - перфектно:)) - говорих с девойките, оказа се, че машината им засилвала изкуствено някои цветове, мониторите им не били калибрирани, а и  те се опитвали да ги "enhance-ват" Simple Smile)) Забраних им да ми ги пипат и вече нямам проблеми:))

Стига съм писала Simple Smile) Ето една бърза рамка Simple Smile)

# 67
  • Мнения: 4 116
Sage, благодаря за отговора по моя въпрос  Heart Eyes Аз се чудех дали моя монитор не е с прекалена яркост? Какви са нормалните стойности на Brightnes  и  Contrast ?

# 68
  • София
  • Мнения: 2 377
Sage, пре6красни рамки  Grinning  Ана-Магдалена е много пораснала.
Аз тази нощ ще будувам (може и рамки да правя), бонбончо е от сутринта с темперетура, одеве я смъкнахме от 39.3  Sad .Уж го водихме на преглед, здрав бил, пък .... Лошото , че той като я вдигна си мълчи, лежи си в леглото, не се обажда, поне да беше измрънкал, добре го видях - той червен като домат и му лошо.

# 69
  • Мнения: 1 084
Ted_cat, виж ето тук за мониторите:
http://www.metalvortex.com/chart/
Весика, бързо оздравяване на "бонбончо"!

# 70
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
ПЕТЯ, за теб букет от 47 червени рози!!!   bouquet
Спазвах препоръкитети стэпка по стъпка и се получи това /аз си го харесвам многооо,не знамдали титова имаше предвид! Whistling Mr. Green/


# 71
  • София
  • Мнения: 1 456
 WhistlingЧета всички възможни уроци, но нещто не се получава!
Моля ви споделете като като сте били съвсем новаци вие от къде започнахте да четете и да следвате стъпки? Съвсем се обърках?

# 72
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
muzka1, първите ми рамки бяха малко откраднати - от руския сайт материнство /в библиотеката има линк към него!/. После започнах да си тегля разни неща, да ги комбинирам, да добавям и снимки към тях. По-късно включих и четките. Сега тегля предимно от скрап-букинг сайтовете. И така. На теб всъщност кое не ти е ясно?

# 73
  • Мнения: 6 039
какво става с Еми? роди ли? Ражда ли? четох, че преди 3 дни е паднала тапата и има разкритите. По мое мнение, трябва вече да е с бебче? Какво ли става?

# 74
  • Мнения: 2 271
какво става с Еми? роди ли? Ражда ли? четох, че преди 3 дни е паднала тапата и има разкритите. По мое мнение, трябва вече да е с бебче? Какво ли става?
Душа,чела си,че на мен ми е паднала тапата 3 дни преди да родя.А Еми ме цитираше.Но нищо де. GrinningТрябва да е родила вече.Уж имало клюкари във форума, пък, никой на раздува. newsm78
Малена,а ти къде се изгуби?

Последна редакция: ср, 17 окт 2007, 23:53 от petia47

Общи условия

Активация на акаунт