РусЕнски мадами...

  • 10 695
  • 300
  •   1
Отговори
# 165
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Мисля, че я отчаяхте  Mr. Green

Петя, променяй мястото на срещата до де е време  Crazy

# 166
  • Мнения: 5 391
Мда, и цените са безобразни.
Мен ако питаш-не добър избор Confused

# 167
  • Мнения: 1 568
Ох то имало нова тема! ooooh!
Търся си работа на смени,помагайте!!!

# 168
  • Мнения: 1 568
Среща ли има?
Кога,къде?Искам и аз!!!
Не ми се чете всичко дайте бързо инфо!!!

# 169
  • Русе
  • Мнения: 768
Здравейте момичета, и аз имам нужда от помощ.  Embarassed Правим ремонт в къщи и ни трябва фаянсаджия, че този , който ни обеща не дойде. Ако имате кадърен познат, ще съм благодарна да го предложите.  Hug

# 170
  • Мнения: 5 577
Пети, заведи я на Пристъна.  Peace

Възраждане, среща кога? Предлагам на ФЕМИЛИ примерно, да се запознаем.  Blush
Аз съм без деца уикенда, та който е по-зает да каже час и ден.  Hug

# 171
  • Мнения: 5 577
Ох то имало нова тема! ooooh!
Търся си работа на смени,помагайте!!!


Въх, какви смени,т.е. - дневна нощна, или  на половин ден имаш в предвид.

# 172
  • Русе
  • Мнения: 1 193
певицата е ужасна...с две думи музиката не им е силна страна  Sick
п.с. ценичките си ги бива  ooooh!
    Мммм,да певицата наистина е ужасна,много фалшиво пее,а какви тоалети праска #Crazy
Но кухнята им е с добро качество,поне последния път като ходих ми хареса(преди около месец)Порциите са големи.

# 173
  • Мнения: 510
Пети, заведи я на Пристъна.  Peace

Възраждане, среща кога? Предлагам на ФЕМИЛИ примерно, да се запознаем.  Blush
Аз съм без деца уикенда, та който е по-зает да каже час и ден.  Hug


Събота вечер? Недела наобяд  newsm78
Мчи може и другокварталките да се включат  newsm53

п.с. ей сега си четох зодията Simple Smile пише, че в неделя ме очакват контакти и забавления  Wink

# 174
  • Мнения: 1 568
Ох то имало нова тема! ooooh!
Търся си работа на смени,помагайте!!!


Въх, какви смени,т.е. - дневна нощна, или  на половин ден имаш в предвид.


Денем да речем един ден или седмица да съм от сутрин до след обяд,после от обяд до ....абе защото работя вечер,след 19 часа,,но в момента ми трябва още една работа,но искам и да имам няколко часа на ден за детето ,че ще ме забрави горкото!

# 175
Кой каза нещо за среща Grinning аз веднага да се '' набутам '' само ако сте дневни, че моя мъжо работохолик малко се вди и аз съм като скачена с бебо та ако е детска среща ме пишете и мен ( да се запознаем лично ) .
Гледам сте разчоплили темата за нормално и секцио та да ви кажа при мен колко тъпо се получиха нещата. Аз през цялата бременност си мислих само да не се обърка нещо и да се наложи да ме кръцнат. Терминът ми беше на 3 ама като дойде и нищо. И доктора ми беше казал ако до тогава нищо не стане на 4 идваш да предизвикаме раждане. И влизам аз на 3 да си се оправям и кво да видя моля ви се избил ми някъв херпес и веднага бегом на док. И той на 4 айде лягай на масата ( и понеже аз изпитвах някъв ужас от тва че ще ме клъцнат - и естествено така треперех все едно съм в шок / то не че не бях /  ) и ми сложиха пълна упойка. В резултат на което видях бебо чак на 3 ден. Бяха го хранили от шише и той естествено като стана време да се кърмим ми заспиваше на гърдата ( понеже беше свикнал на лесно хранене а не да се труди ) .... Та да не испадам в много подробности да не отегчавам.
С всичко това исках да кажа че ако има възможност за нормално раждане спрете се на него ( поне за мен тва е по добрия вариант ) .
Бебе се унесе ще бягам да си допия кафето и да пална една цигарка.
Лек и усмихнат ден Hug....

# 176
  • Русе
  • Мнения: 2 354
И мен пишете на срещета във Възраждане.
Ама да знам предварително с деца или без,
че мойто дете-чудо е на бабин дом сега Simple Smile

# 177
  • Мнения: 510
То хубаво с деца, но навсякъде е задимено  Tired А за навън, ако е като днес ще изпукаме от студ...освен ако не тичкаме  Thinking Давайте предложения Simple Smile

# 178
  • Мнения: 1 942
desitatomova, пощата ти е препълнена и не мога да ти пратя съобщение  Peace

# 179
  • Русе
  • Мнения: 271
Здравейте момичета, и аз имам нужда от помощ.  Embarassed Правим ремонт в къщи и ни трябва фаянсаджия, че този , който ни обеща не дойде. Ако имате кадърен познат, ще съм благодарна да го предложите.  Hug
Фаянсаджия, такъв дето лепи теракот, нали newsm78. На нашите който прави банята стана страхотна, перфектно си свърши работата човека, ако вече не сте намерили пиши да искам тел.

Общи условия

Активация на акаунт