Pylnomoshnto

  • 3 460
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
Цитат на: kita99
Hondichka,  не е така, касае абсолютно всички.
Мойят звяр е Костариканче
май не ме позна Sad
Ти пък.....как да не те познах  Wink Само дето ми се губиш от трасето. За останалите държави не споря, защото специално този линк, който съм намерила и дала е само за страните от Шенген. За това си го доуточних, че да не станат недоразумения и утре някоя мама да каже на митничаря, да ама HONDA друго ни даде  Wink  Laughing  Laughing  Laughing

# 16
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Не се губя, голяма ни е разликата.
Написали са го на страницата за Шенген, ама си е за всяко детище с двойно гражданство или постоянно пребиваващо навън.
Освен това, хората както каза миз, предпочитат да не се занимават с киселите ни гранични власти и за това си вадят пъномощно.

# 17
Цитат на: kita99
...и за това си вадят пъномощно.

Ми то по-добре да си извадят онова дето съм го зачервила от сайта на разпечатка и адреса на самият сайт, пък който не вярва да проверява и звъни  Wink

# 18
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Ами там е работата, че с онова червеното и номера и името на шефката на граничен контрол София, пак ми се правиха на улави. Обясниха ми, че трябва да съм благодарна, че същия ден нямало много полети, защотоооо, ако имало нямало как да проверят ЕГН-то на таткото!
Просто са нагли и нахални. Даже скота ми взе разпечатката и ходи да я развява по другите гишета, да видели колегите му какви глупости имало на сайта на МВР.
Е аз до тогава не се зъбех кой знае колко, но като го чух това, му казах че съм говорила с въпросната шефка и че тя ме е посъветвала да си влача разпечатка. и този продължи да опява
Айде отивам да си доспя.

# 19
Здравейте, нашия татко работи във Франция и през юни месец плануваме аз и 3 годишния ни син да го посетим.Миналата година когато съпруга ми беше в България направи пълномощно заверено от нотариус,декларация за гражданство и гражданско състояние но и в двата документа не е обявен срок на валидност и номера на задграничния паспорт на сина ни тъй като паспорта беше готов когато той вече беше заминал.
Искам да попитам трябва ли да заверя документите във Френското посолство или да ги преведа на френски език?
Ще имам ли проблем на българските митници защото не е вписан номера на паспорта на сина ми и не е обявен срок на валидност на пълномощното?
Благодаря ви предварително!!! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт