Тайната на дългата и гъста коса-15

  • 41 052
  • 407
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 782
Хайде сега, нов балсам. Ще се разоря. Ама аз докато не си изразходя моя няма да си го купувам, че така имам два три дето си стоят.

# 31
ok a kolka samo da o do balsama moga samo da kaja 4e ha gliskur prodyktite sa mnogo dobri polzvam gi dosta otdavna ima za vsqkakav vid kosa

Последна редакция: ср, 17 окт 2007, 15:29 от juja_bg

# 32
  • Мнения: 103
     Подкрепям също балсама на Глис Кюр Asia Spa- след изсушаване на косата, без разресване пръстите минават през нея без никакво заплитане. Помислих си, че е от маската, която си забърквам, но само веднъж не сложих балсама и после нямаше вкарване на гребена Rolling Eyes!

# 33
  • Мнения: X
     Подкрепям също балсама на Глис Кюр Asia Spa- след изсушаване на косата, без разресване пръстите минават през нея без никакво заплитане.
Аз много се изненадах. Предният ми пак беше на Глис - с арган и ший, но сякаш не е толкова добър - прави косата мека, но временно, а и нямах блясъка, който имам сега  Blush

anastangelche , много хубава коса имаш  bouquet
 
 

# 34
ve4e tri 4asa sam sas maskata 4udq se da stoq li o6te malko

# 35
# 36
  • София
  • Мнения: 234
ve4e tri 4asa sam sas maskata 4udq se da stoq li o6te malko
Два часа са достатъчни  Peace

# 37
  • Мнения: 4 496
Айде и от мен честита нова темичка!!! newsm18Аз метнах пак маската.Днес за първи път сложих мед.. bowuu.Ще видя след час резултатите...Пак пишете за разни шампоани,балсами...Ще се разоря!!! smile3516
Тука по-нагоре една коса видях-мнооогУ Убава бре!Браво на притежателката и`! smile3501 Flutter
juja_bg,айде де,кажи какво стана!


P.S.Медът определено не е част от Моята маска... Мдаааам:whistle:

Последна редакция: ср, 17 окт 2007, 16:37 от красим

# 38
след малко да я подсуша, дано резултата да е добър baby_neutral

# 39
  • Мнения: 1 282
Благодаря на всички,   bouquet

Снимката ми е преди 2 седмици, но косата ми много  пада и затова почнах с маската. Направо се плаша. Мисля даже да си взема на Дюкре шампоана против косопад. Ама се колебая.....дали на Дюкре или на Виши за мазна коса, я ми помогнете. Някой има ли впечатления от тях?

след малко да я подсуша, дано резултата да е добър baby_neutral

Резултат ще имаш, аз днес за трети път си правих маската и косата ми е много мекичка и лъскава.

# 40
  • Мнения: X
P.S.Медът определено не е част от Моята маска... Мдаааам:whistle:
Защо, Краси, сподели Rolling Eyes Hug

# 41
  • Мнения: 4 496
Хич не ми се говори....По-суха,гадна и опърпана косата ми не е била никога...Едно на ръка,че като се намацах едва успях да я среша,а след измиването не ми се говори...Твърда колкото искаш,на едни фитили,дето не могат да се разплетат...И скърца,ама не от чистота...като на куклите едно време,като пластмасова....Уффф,ужас някакъв...Сложих от едноминутната маска на Гарние,колкото да омекне малко.Сега е добре.Ама мед вече само за чайчето..... Crazy


juja_bg  Не я ли изсуши тази коса?Чакаме резултатите... Crazy

Последна редакция: ср, 17 окт 2007, 18:55 от красим

# 42
маската е много готина прави косата по хубава ,жива и дано по-гъста след време.малко пада боята но нищо и наистина незнам може и така да мисе дструва но малко се начупи по-силно отколкото беше преди newsm78,ще се опитам да покажа снимки Mr. Green

# 43
някои знаели как да си кача снимките,много не съм добра в тази област ::

# 44
много искам да ги покожа Laughing

Общи условия

Активация на акаунт