Днес започва Стройко 2007

  • 4 040
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 485
 от днес до 23, а от колко часа до колко може да се види

# 16
  • Мнения: 852
от днес до 23, а от колко часа до колко може да се види




Мисля,че е от 10 до 19:30ч

# 17
  • Мнения: 81
от 10.00часа до 19.00часа

# 18
  • София
  • Мнения: 7 798
Посетих днес Стройко - нямаше много хора и всичко беше подредено вече. Има почти същите фирми като всяка година, дори някои са и на същите места.

Има доста фирми за интериорни врати, бани и мека мебел.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 397
и аз чакам отзиви...
А в Стойкото участват ли стрители, инвеститори и т.н.?

И  мен ме интересуват строители, аз мисля в понеделник да скоча  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами явно на нас такъв ни е бил късметът. През пролетта ходихме да търсим щанда на Сименс. Първия ден имаше само надпис, втория вече имаше и уреди, а консултанти се появиха чак на третия Laughing
Затова сега реших да поизчакам.

# 21
  • Мнения: 6 039
Аз ще го посетя утре. Събота и неделя не бих го направила. Crazy Масова практика е да ходят семейно на разходка, особено като се има предвид, че май ще вали......

# 22
  • Мнения: 1 099
Ima li dobri oferti za PVC dograma?? Nqkoi ako moje da prepory4a firmi, 6tandove..

Izvinqvam se za latinicata.

# 23
  • Мнения: 84
Според мен Стройкото загуба на време. Аз ходих, беше един хаос.

# 24
  • Мнения: 1 413
И аз ходих, голям хаос тая година и нищо впечатляващо като идея, няколко брошури за дървена дограма взех, друго нищо!

# 25
  • Мнения: 1 305
Ега ти Стройкото, ега ти чудото! Само дето си загубих времето  Crossing Arms То нямаше фирма дето да си носи каталози на продуктите! Или пък мостри! Някои и цени не можаха да ми кажат!!!  Shocked За какво са отишли там - да си развяват задниците само! Навсякъде ми викат - ами отидете в магазина ни на Пичковци  #Cussing out А бе нали идеята е да не обикалям като гламава цяла София, а да отида на едно място, дето има сума си фирми на куп и да си свърша работата. А тия идиоти от Лексгруп най-много ме издразниха! Дават 5% отстъпка, ама само ако си купиш нещо от щанда на място! В магазина - без отстъпка. До тук добре, ама ако си купиш от щанда трябва да чакаш поне до началото на  ноември, щото имали много стока за изписване, и нямали дати за по-рано  #Crazy #Crazy Но пък ако си го поръчаш от магазина - става за следващия ден. Shocked И какво - единия ден се разкарвам да поръчам, а на следващия - да си го взема. И ги питам дали не мога да поръчам при тях на щанда, пък да си го взема на следващия ден от магазина БЕЗ отстъпката, а те ми казват, че не можело!!!!! Сякаш нямат нищо общо с въпросния магазин....  Ако не предлагаха ЕДИНСТВЕНИЯ толкова мощен телескопичен абсорбатор на пазара, въобще нямаше да си купя нищо от тях  Crossing Arms

# 26
  • Мнения: 1 305
А за да ми се скапе съвсем настроението, установих, че фирмите които най-много ми трябваха не участват на Стройко Tired

# 27
  • Мнения: 2 768
"Изложението" е под всякаква критика! Няма да се научим скоро как се правят такива мероприятия!  Naughty
Нито мястото му е в НДК, нито пък организацията им е правилна.
Всички големи и не толкова изложения в света са с вход, който само 2-3 дни е по-нисък за посещение на граждани. Деца абсолютно не се допускат.
За у нас - не ми се говори... То е една какафония, битпазар!

# 28
  • София
  • Мнения: 2 967
Кога е последния ден на изложението?

# 29
  • София
  • Мнения: 4 042
 И аз се разочаровах от Стройко. Явно само за реклама го ползват.  И аз отидох за абсорбатор и се издразних на Лексгруп. Twisted Evil НО намерих Тека! Dame, поглеждала ли си техните телескопични абсорбатори Peace Peace Имат един, също 900 м3, но е 43децибела и струва 2 пъти по-малко. Провери ги. Аз поне реших, че този ще е. Peace

Общи условия

Активация на акаунт