Тест за бременност

  • 25 208
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 1 502
Много исках да ми кажете различно от това,което знаех,ама уви... Embarassed
Ще чакам,няма как,щом няма да е точен,но много трудно е да се чакаааа.
Мреси все пак за съветите. Grinning

# 17
  • Мнения: 4 324
И понеже не ми се отвара сайта на Sure Check искам да ви попитам кога трябва да се премести капачето по време на тестването с такъв тест (тип касета).
Помня че в сайта беше подробно обяснено как точно се прави теста, но сега не мога да го видя  Sad
Значи - капва се капка в обозначеното за целта местенце и после дърпаме ли капачето върху него или то си остава в първоначланото положение (върху лентичкиите). ????? Ама и аз как само го обясних ........  Embarassed Дано ме разбрахте

# 18
  • Мнения: 7 716
На мене предния месец така се случи, че теста ми го прави гинеколога. Та, той капна няколко капки, изчака минутка и след това отвори капачето при чертичките.
P.S. Чертичката беше една.

# 19
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Извинявайте, може да съм много разсеяна, ама бъркам Ali и Lali. Това една и съща личност ли е, защото и в темата със запознанствата не ми стана ясно. Иначе имам някаква представа за всеки тук, а с тези двете се бъркам...  Embarassed
Някой ако може да ме светне!  Laughing

# 20
  • Мнения: 4 324
Цитат на: Зъхи
Извинявайте, може да съм много разсеяна, ама бъркам Ali и Lali. Това една и съща личност ли е, защото и в темата със запознанствата не ми стана ясно. Иначе имам някаква представа за всеки тук, а с тези двете се бъркам...  Embarassed
Някой ако може да ме светне!  Laughing


Ali се е Ali, а Lali си е Lali.

Цитат на: Ali
Здравейте всички,
Аз съм Али, което е съкращение от Александра.
Опитвам се да забременея от 10 месеца, а съм на 35  
С таткото живеем заедно, но не сме женени. за последните 6 месеца ми направиха куп изследвания, лапароскопия и какво ли още не. . . . сега поне има теоритичен шанс за бебе.
До скоро момичета и успех на всички


Цитат на: Lali
На 41г. съм. От София съм. От два месеца правя опити за забременяване.

# 21
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Аха, разбрах!  Grinning Sorry, че съм толкова глупавка, ама наистина се бях объркала!  Embarassed

# 22
  • Мнения: 7 716
Няма нищо лошо, Зъхи. Всеки се обърква понякога. Сега вече съм сигурна, че ще ни запомниш.
P.S. Аз съм със синузита.

# 23
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Абе аз знам, че си със синузита, ама нещо си бях изградила колективен образ за вас двете и ми се сливахте!  Laughing
Съжалявам още веднъж, вече няма да се бъркам!  Wink

# 24
Momi4eta napravo se pobarkvam!!! V ponedelnik si pravih test i be6e polojitelen, sled tova za da se ubedq v rezultata si napravih i drug i vtori i trti , no bqha otricatelni. Ujassssss  Cry

# 25
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Цитат на: Lileto
Momi4eta napravo se pobarkvam!!! V ponedelnik si pravih test i be6e polojitelen, sled tova za da se ubedq v rezultata si napravih i drug i vtori i trti , no bqha otricatelni. Ujassssss  Cry

Лиле, колко време ти закъснява. според мен е добре да отидеш на лекар. еднаква марка ли бяха тестовете?

# 26
Mili4ka zakasnqva mi pove4e ot mesec Embarassed Ne bqha ednakva marka testovete-spored teb tova ima li zna4enie? Znam 4e trqbva da otida na lekar, no si padam malko 6antava i me e strah mnooooogoooo Shocked

# 27
  • Мнения: 4 324
Цитат на: Lileto
Mili4ka zakasnqva mi pove4e ot mesec Embarassed


Лили мила тичай възможно най - рано на преглед, защото това наистина си е много време.

# 28
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Охооо, месец звучи сериозно! Shocked
Непременно отиди на лекар, независимо дали е бременност или не, трябва да те види лекар!  Sign Exclamation
Не искам да те плаша, но особено при извънматочна бременност, въпросът е повече от спешен!  Imp Не казвам, че имаш такава, но тези разлики в тестовете са малко съмнителни... Sad
Непременно отиди на преглед и после кажи какво е станало! Стискаме палци за хубавата новина!  Grinning

# 29
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Цитат на: Lileto
Mili4ka zakasnqva mi pove4e ot mesec Embarassed Ne bqha ednakva marka testovete-spored teb tova ima li zna4enie? Znam 4e trqbva da otida na lekar, no si padam malko 6antava i me e strah mnooooogoooo Shocked
щ
за тестовете, да има значение, защото отчитат различни нива на хормона, но при такова закъснение, както и да се определяш време ти е за лекар и то ВЕДНАГА.

Общи условия

Активация на акаунт