Козметика "Билка"

  • 42 883
  • 205
  •   1
Отговори
# 135
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Кремчето за лице с пъпеш леко ли е, става ли за 21-22 годишни, още повече в тия жеги? Rolling Eyes Кожата ми е леко суха и се чудя дали да си го взема, но в описанието пише, че предотвратявало появата на бръчки и не знам. Rolling Eyes

Аз ползвам кремчето за лице с краставица и пъпеш. Лекичко е като текстура, за лятото е ок. Моята кожа е нормална и съм доволна  Peace На суха не знам как ще действа.

# 136
  • Мнения: 2 229
Нали пак мирише на пъпеш? Grinning

# 137
  • София
  • Мнения: 4 787
Нали пак мирише на пъпеш? Grinning


Да, много хубаво мирише  Heart Eyes Аз мисля да си взема като видя в някоя аптека и лосион за тяло с пъпеш.

# 138
  • Мнения: 2 229
Да, много хубаво мирише  Heart Eyes Аз мисля да си взема като видя в някоя аптека и лосион за тяло с пъпеш.

Ооо значи го взимам със сигурност, че кремчето ми за лице е на свършване и без това.
Видях, че има пак на серията "емулсия за тяло" - това ще рече лосион за тяло нали? newsm78
Него засега ще го пропусна де, само още един лосион ми липсва.. Blush

# 139
  • София
  • Мнения: 4 787
Да, много хубаво мирише  Heart Eyes Аз мисля да си взема като видя в някоя аптека и лосион за тяло с пъпеш.

Ооо значи го взимам със сигурност, че кремчето ми за лице е на свършване и без това.
Видях, че има пак на серията "емулсия за тяло" - това ще рече лосион за тяло нали? newsm78
Него засега ще го пропусна де, само още един лосион ми липсва.. Blush

Да, емулсия сигурно пише. Аз не съм го виждала никъде досега ама все ще го открия. Миришат ми на някаква дъвка от детството Laughing

# 140
  • Мнения: 2 229
На мен пък само ми се прияжда много пъпеш. Mr. Green
При нас в аптеката сигурно го има, защото имаше цяло щандче с неща на Билка, но ще ти е далече, в други по-мънички аптеки сигурно ще го има също. Crazy

# 141
  • София
  • Мнения: 4 787
Aa, пткрих го и него днес. И душ-гел с пъпеш и краставица си взех Laughing

# 142
  • Мнения: 2 229
Тези, които използвате антицелулитния с грозде, колко слагате?
Доста бързо попива и ако се масажирам 5-10 минути трябва бая клепане. Twisted Evil

# 143
  • Мнения: 636
От доста време ползвам околоочния крем - мирише страшно хубаво.

# 144
  • Мнения: 369
Има ли крем за лице със слънцезащитен фактор от тази серия? Praynig  bouquet

# 145
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Все още няма..... Simple Smile

# 146
  • Мнения: 7 474
Днес си взих крем за лице с мавруд, направо умирам за този аромат Crazy
Дано е и толкова хубав  Laughing

# 147
  • Мнения: 164
От доста време ползвам околоочния крем - мирише страшно хубаво.


А за ефекта какво ще кажеш?  bouquet

# 148
  • Мнения: 3 420
Вчера в аптеката видях антицелулитния на Билка (зеления, най-обикновения-2.90 лв Shocked )и го взех, че някой го беше похвалил. Снощи се намазах ама много силно това охлаждащо действие  Crazy С всички антицелулитни ли е така? На мен този ми е първия и не разбирам особено..
Прочети поста ми по-долу.
Не,не всички антицелулитни така охлаждат,заради ментата е!

# 149
  • София
  • Мнения: 4 787
bonkaivanova, мерси.  В един момент докато го ползвах взе да ми харесва това ледено усещане, а и с времето взе да е за все по-кратко време Thinking

Общи условия

Активация на акаунт