Ще правим ли нови изследвания за ДГ след стачката?

  • 2 220
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 841
Говорих със сестрата, каза ми, че трябва само бележка за контакт (стачката продължава четвърта седмица, от 24.09.) - аз й казах, че няма да занеса, да си знае, защото вината не е моя, за да губя още един ден по лекари, и тя ми отговори "неофициално" - "Аз деца няма да връщам, но за да няма после градината проблеми с ХЕИ, вземете някой път една бележка със задна дата, просто да я има в личните картони на децата".

# 16
  • Мнения: 2 732
На нас ни искат и бележка и изследвания. Днес ходих до градината и ми казаха че изследванията важат 1 месец. Мисля да отида да ги направя утре, защото силно се надявам че от понеделник ще са вече на градина. При нас стачката продължава вече 4-та седмица    ДГ"Снежанка" гр Русе
Shocked Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 1 494
Да- и на нас ни искаха бележка. Нашата градина стачкува известно време и почна. Но бяха минали 10 дена и трябваше бележка, че е не е било в контакт със заразно болни. Бъдете сигурни, че ще искат.

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
В нашата градина казаха, че ще го вземат с изтеклите по срок изследвания, защото не е по наша вина. Как ще се оправят с ХЕИ си било тяхна работа Confused

# 19
  • Мнения: 2 732
Да- и на нас ни искаха бележка. Нашата градина стачкува известно време и почна. Но бяха минали 10 дена и трябваше бележка, че е не е било в контакт със заразно болни. Бъдете сигурни, че ще искат.
Е ,добре де ,ако в понеделник обявят учебен ден ще върнат всички деца и родители за бележки ли? newsm78

# 20
  • Мнения: 1 059
Да- и на нас ни искаха бележка. Нашата градина стачкува известно време и почна. Но бяха минали 10 дена и трябваше бележка, че е не е било в контакт със заразно болни. Бъдете сигурни, че ще искат.
Е ,добре де ,ако в понеделник обявят учебен ден ще върнат всички деца и родители за бележки ли? newsm78
И аз това се чудя За всеки случай утре ще мина през личния да го питам какво да правя

# 21
  • София
  • Мнения: 8 283
Проблема си е техен - Не, предполагам обаче че контактна бележка ще трябва.

# 22
  • Мнения: 1 734
Попитах, казаха ми че няма да ни искат допълнтелни изследвания

# 23
  • Мнения: 5 531
Аз също поне за сега не мисля да нося бележка, за нови изследвания не си и мисля дори.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Днес ходих да плащам таксата и редом  с листа СТАЧКА имаше по-малка бележка на вратата, на която пишеше, че ако детето е отсътствало повече от 10 календарни дни от градина, трябва да се предостави бележка, че няма контакт с болни.

# 25
  • Мнения: 4 187
Не смятам да нося каквато и да било бележка Crossing Arms.

# 26
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 325
Хайде няма нужда!!!  #2gunfire
Може да поискат и такса да вземат, и още тоалетна хартия, дето още няма как да се е свършила. Освен ако не са я ползвали през тези седмици!

# 27
  • Мнения: 1 494
Все пак, замислете се- в този грипозен сезон наистина е разумно децата да минат през лекарите- мисля, че това е най-вече в техен интерес. Като знам какви деца се пускат в яслите и градините, колкото и да е проформа този преглед, все е нещо.

# 28
  • Мнения: 4 841
Все пак, замислете се- в този грипозен сезон наистина е разумно децата да минат през лекарите- мисля, че това е най-вече в техен интерес. Като знам какви деца се пускат в яслите и градините, колкото и да е проформа този преглед, все е нещо.

Никой нормален родител няма да заведе ЗДРАВОТО си дете, за да виси минимум половин час пред кабинета на личния лекар в компанията на наистина болни хора. Така че 100% бележките ще се вземат БЕЗ присъствието на децата, което напълно обезсмисля цялата акция.

# 29
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Все пак, замислете се- в този грипозен сезон наистина е разумно децата да минат през лекарите- мисля, че това е най-вече в техен интерес. Като знам какви деца се пускат в яслите и градините, колкото и да е проформа този преглед, все е нещо.

Никой нормален родител няма да заведе ЗДРАВОТО си дете, за да виси минимум половин час пред кабинета на личния лекар в компанията на наистина болни хора. Така че 100% бележките ще се вземат БЕЗ присъствието на децата, което напълно обезсмисля цялата акция.

При нас често се чака по час, може и повече, кошмар си е. И преди и сега, ако трябва бележката ще я взема от педиатъра без детето. Болен ли е, аз ще съм първата, която ще го спра от градина. Дано все пак не искат при нас...

Общи условия

Активация на акаунт