Нормално ли е това!

  • 2 394
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 526
тоз номер с хормоните ми е най-весел... все те имали хормони, дето все им бушували ...

Пих 7 месеца противозачатъчни, така ми омешаха хормоните, че нямах желание за живот, камо ли за секс. И не ми беше весело ...

# 16
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами за нея може и да е нормално. Някои хора просто са по-асексуални от други. Кофти е за партньора, но...Винаги ли сте били така или е отскоро?

# 17
  • Мнения: 2 336
Ами бъди по - нежен и настоятелен. Ако това не помогне бъди по - изобретателен.
Успех!   bouquet

# 18
  • Мнения: 533
На крив х..  , и вълната му пречи newsm78 . Може жената просто да е в депресия.
Всеки има такива моменти.Погледни и от нейната страна и може да разгадаеш сам решението на проблема.Успех.

# 19
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Ти познаваш жена си най-добре и най-добре можеш да предположиш какъв е проблемът. Но той може да няма нищо общо с любовта й към теб.
Трябва да говорите.
Тук, колкото и да си чешем езиците, все тая.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 056
Пиша ти като жена, която е точно в такъв период.
Не ми се прави секс почти никак. Няма видима причина. Откакто родих е така. Мъжът ми е страхотен - много нежен, много романтичен (организира вечери на свещи и др.), уви, много работи и много рядко си е вкъщи (виж моята тема). Аз по цял ден съм със сина ни, който, повярвай, ми изпива соса. Вечер съм като пребито куче. Но не това е причината да не правим секс. Точно и ние като вас, я два пъти в месеца, я не.
А аз съм в труден период, този месец завърших магистратура, сега си търся работа, но все опирам на камък, щото всички искат 25-годишна вишистка с английски, компютър и 2-5 години трудов стаж на същата позиция!!!
Май съм в нещо като депресия щото забелязвам, че изпадам в резки промени на настроението. За съвсем дребни неща се развиквам на малкия, след секунди съжалявам и се разревавам. Започнах да се страхувам да не го стресирам...
Но не бих казала на мъжа си, че ако не му харесва така да се развеждаме. Говорихме си и решихме някои неща. Още повече, че той в домакинството не ми помага въобще(то и няма кога, де)
Говори с нея. Започни разговор за нещо обикновено и постепенно задълбайте в тази тема. Сигурна съм, че ако я питаш направо нищо няма да излезе, защото едва ли тя сама може да формулира правилен отговор ако е в депресия например. Тя едва ли ще ти каже - Ами щото съм в депресия! Човек в това състояние не го осъзнава докато не тръгне да излиза от него.(както е при мен).Моят мъж в това отношение е много добър, така завърта разговора, че в един момент на мен ми просветва защо се чувствам някак-си, след като дъъълго време съм търсила отговор на този въпрос.
Аз още кърмя, така, че е възможно и от хормоните да е. Така, че ако видиш нещо общо между двете ни може да се сетиш какво да я питаш.
Ако отскоро имате дете, ако тя не работи, а по цял ден е с детето и няма кой да я отмени за малко, та да има време и за себе си(да се почувства жена - козметик, фризьор, това-онова), ако е в труден период (учи или търси нова работа) една депресийка й е в кърпа вързана.
Абе, говори с нея. (и по по-заобиколен начин, не хващай бика за рогата)
Със сигурност не я обвинявай за нищо преди да си говорил с нея.
Ще ти е нужно голяяямо търпение. Въоръжи се с него и внимааателно влез в нейната кожа. Успех!

# 21
  • Мнения: 3 674
Здравейте, пиша анонимно защото не искам да ме познят.
От известно време правим много рядко секс 2 пати на месец около. Това много ме тормози защото някак си усещам хлад между нас и това не ми се нрави. Имам нужда от ласки( и нещо повече), но не става. Като подхвана тази тема става страшно, много съм искал от нея не се съобразявам и т.н. А понякога искам даже и по малко от секс  Embarassed .
И най-неприятно ми е като чета как във форума как някои жени разчитат на много по-малко неща от мъжете си и не спират да ги обичат. А аз върша доста дом. работа. Назначен съм на доходоносна служба. Непрекъсното и правя подаръци и обгрижвам. Грижа се за децата ни.. и не виждам и най-малката причина в себе си. Как да променя нещата.

С разговори не става едвали не иска да се разделим щом не ми харесвало.
С по-добро отношение  просто май няма накъде.

И да ви попитам можете ли да си позволите така да отказвате, ако сте доволни на 100% от мъжа си.

Мерси че прочетохте изповедта ми!
Ей да не си е намерила любовник... newsm78

# 22
  • София
  • Мнения: 397
Може да е недоволна не от теб,а от самия секс,който й предлагаш. Mr. GreenЩом си толкова перфектен съпруг и няма друга причина,туй ше да е. Аз не бих отказала,ако съм на 100% доволна от всичко,че даже и да са по-малко. Embarassed

# 23
  • София
  • Мнения: 9 111
Може би, ако се дръпнеш малко и се държиш хладно, ще посъбудиш интереса  Wink

# 24
# 25
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
тоз номер с хормоните ми е най-весел... все те имали хормони, дето все им бушували...

 oops ся съфорумките вече ме изядоха с парцалите  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

 smile3534жените много се дразнят от конкуренция и ревността е доста добър повод да си възвърнеш нормалния сексуален живот... говори й от време на време за някоя колежка, каква прическа си направила, как добре изглеждала, след диетата, как хващала окото, как с тая кожена пола била като мъжетрошачка и т.н.

п.п. жените ни имат като собственост, недвижима собственост без нотариален акт и действат доста "собственически"  Thinking Crossing Arms Whistling ooooh! Flutter

Човече, не така смело, ей. Ако жената прилича на мен, ще вкараш йхначи в егати филма. Първо ще му извади нервната система с пинсети, а после ще го натика в миша дупка. И то не заради собственическо чувство, а защото такива реплики в един момент може да предизвикат желаният ефект (ревност) и тогава по-добре да не ми е пред очите. Не секс, ами и децата няма да види. Недей така  Crazy

# 26
  • Мнения: 533
Може и едно токче в главата да отнесе.

Общи условия

Активация на акаунт