След колко месеца започнаха да ви изплащат парите за майчинство?

  • 1 365
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 353
И моите ми ги бавят вече 3 мес. Много странно, но при мен няма грешка, защото предният път като ходих да проверявам какво е станало и документите ми отидоха при началника. той каза че няма проблем, отговорът им беше да изчакам 2 седмици. Е те изтекожха пак ходих и вече незная защо се подиграват с нас.  Sad

# 16
  • Мнения: 814
И аз съм в болничен от 9 юли, но досега не са ми привели и стотинка. Всеки ден звъня в НОИ, но няма кой да ми отговори #Cussing out.Всички болнични и декларации които съм дала са изрядни, но пари няма и няма. Ако чакаме на тия пари направо гладни ще си умрем.

# 17
  • малкия град
  • Мнения: 127
В началото не ми превеждаха около 3 месеца. Звънях упорито, бяха много любезни и ми обясниха какъв е проблема, какво да направят във фирмата ми и ми ги преведоха на следващата седмица всички накуп в един ден  Shocked

# 18
  • Мнения: 3 157
и аз съм по майчинство от юли и досега-нито стотинка:(Ето още малко тел.на НОИ-9261939,9261961,9261971,9261986,9261990,само дето вече 3дни никой не вдига....

# 19
  • София
  • Мнения: 1 228
Аз съм в майчинство от 20.08. За десетте дни от Август ми преведоха парите на 4.10, за септември - на 11.09 - без никакво забавяне... Явно съм късметлийка  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 377
В изплащането на паричните обезщетения няма място за късмет.
Има редовни /коректни/ и не редовни /не коректни/ документи.  Peace

# 21
  • Мнения: 1 371
До ден днешен никакво забавяне не съм имала.

Общи условия

Активация на акаунт