За 90 дни - фиданка стани - тема 3

  • 20 726
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 45
Момичета,в кой от дните мога да си похапна кестени? eat
Страшно ги обичам! smile3520
Аз мисля,че в деня на варивата става. Thinking

# 16
  • Мнения: 45
Утре ми е такъв ден.Моля,ако някой има мнение по въпроса,ще ми бъде от полза!
Предварително благодаря! Hug  bouquet

# 17
Привет момичета  bouquet
Анелиз, за табличката -1кг. съм т.е. общо свалени 4кг.
dudi87, аз си хапвам пуканки в деня на зърнените храни Crazy

# 18
  • Мнения: 105
Добро утро на всички!
Днес съм на плодове .... Ако и днес се справя, значи ще издържа до края!

# 19
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Браво Ирене за килограмчето!

magdalena.zori не мога да кажа за кестените. И аз ги обичам, ама идея нямам кога могат да се хапват! newsm78

pinpina , ще се справиш, ще видиш, и резултатите няма да закъснеят!

Аз днес съм на въглехидрати. В хладилника има една тортичка, на която й се точа от два дни! Ох, само да дойде вечерята! Twisted Evil А и ми подариха кутия шоколадови бонбони, така че ще унищожа и два от тях! Grinning

Иначе за обяд ще съм на спагети със зеленчуци!

Аз май ще забавя свалянето, че съм предциклово. Даже може би ще кача едно колце. Но поне винаги след това смъквам! ще изтрая 10тина дни. А и ми остават само 5кг. и по 1кг. на 2 седмици да свалям, ще ги премахна от мен до края на диетата.

Лек ден момичета!

# 20
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Запис и аз най-сетне!

Сега направо да си кажа, че снощи прегреших с домашен хляб и 20гр ром. Нямаше хляб в къщи и понеже не мога да оставя Георги сам реших набързо да омеся хляб, а той взе, че стана мнооогооо, мнооогооо хубав и не се стърпях - изядох сигурно 1 сериозна филия (не знам точно колко защото го чупихме още горещ). Хубавото е, че иначе бях сравнително стриктна и вечерях съвсем малко бъркани яйца само, че с лук и салам, и пропуснах киселото мляко.

Айде след малко ще ви чета, че малчо стана.

# 21
  • Мнения: 533
Аз се надявам много скоро да се снабдя с кантар...а и степера ми намига от ъгъла, време е да му обърна отново внимание...

Ще се претегля следващата седмица....

Исках да попитам нещо, някоя от вас случайно да знае как се казва клиниката за отлсабване в Банкя...


http://www.georgieva.info/

# 22
  • Мнения: 1 765
Рен_Рен, благодаря много  Hug

Аз днес се поуспах и денят ми започна едва преди половин час, още не съм докоснала и кафето ( с подсладител )...

Вчера от Билла взех страхотни червени ябълки, от онези сочните, хрупкавите, а днес менюто ще бъде ориз със салата от китайско зеле + моркови...

Аз също хапвам повече, но мисля, че ще вляза в ритъм и постепенно ще огранича храната до необходимия минимум, освен това се опитвам да приемам максимум 1200 - 1300 калроии на ден

# 23
  • Мнения: 187
 HugЗдравейте момичета.Вчера бях целия ден на плодове и сутринта кантара показа 62.800кг.но не ме включвайте в таблицата понеже искам да достигна 62 кг.   bouquet

# 24
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Здравейте дами, ей сега се премерих и съм 68 кг.! Grinning Значи за 4 дни още 1 кило надолу, пък добре си хапвам. А и след вчерашния хляб... Екстра ни е диетата, а и вече свиквам и ще започна и по по-малко да ям, само да мине рождения ден на брат ми, че тогава сигурно ще си върна 1-2 килца. Така, че Анелиз не ми пиши това килце в табличката все още, за следващата ще го оставим, пък дано тогава да са повече свалените!

Аз днес съм на варива и мисля да хапна задушена царевица и се чудя дали може да ям и спаначена супа? Тя е с ориз, дали може?

# 25
  • Мнения: 916
Здравейте  Grinning

След днескашното качване на кантара и последващо бързо слизане с писък на уста, се присъединявам към вашата групичка със следните потресающи мерки  Mr. Green ръст 172, тегло - о, ужас, 80 кг, цел - 65 кг. Започвам днес  Grinning

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 121
обърках си диетата....качих кг. Sad
ама продължавам с какъвто ден трябва да ми е по график..т.е. днес ми е въглехидратния ден..ейсега ще си спретна спагети..и оттук нататък няма да прегреша с нищо повече  Confused
така се надъхах, че немога да се позная..
и не само този кг. който съм качила ще сваля ами и още много!!!!  Crossing Arms
и ще си продължа диетата малко повече от 90 дни за да мога да наваксам обърканите дни  Embarassed
успех!!!!
аз от понеделник тръгвам на фитнес с един приятел..няма връщане назад..ама че съм..така съм обидена на себе си, че чак ме е срам..
както и да е..не съм казала .. не съм го направила..
скоро очаквайте резултати!!!!  Naughty Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 910
Здравейте!
Аз днес съм на плодове,сутринта закусих едно кафе и фреш от 2 грейпфрута,а за обяд фреш от 2 портокала,сега си пиимвам кафенце.

# 28
  • Мнения: 533
Здравейте  Grinning

След днескашното качване на кантара и последващо бързо слизане с писък на уста, се присъединявам към вашата групичка със следните потресающи мерки  Mr. Green ръст 172, тегло - о, ужас, 80 кг, цел - 65 кг. Започвам днес  Grinning

Добре дошла при нас   bouquetНе е трудна диетата , ще свикнеш бързо ако имаш воля. Peace

# 29
  • Мнения: 1 765
Сигурно ви е досадно, но ми се ще да ви споделям какво съм консумирала до тук:

Закуска: кафето и две червени ябълки;
Обяд: Китайското зеле отпадна, щото сега го размразявам, най-вероятно ще го направя задушено с ориз и моркови за довечера....Иначе сега хапнах 2 средно големи моркови, настъргани с малко сол, лъжица зехтин и лимонов сок + 125 гр. ориз с половин златен бульон на Маги...

Ще се претегля след 4ия ден...след ден и малко повече, се чувствам по-свежа и лека...

Използвах, че съм айляк цяла седмица, за да започна диета...да не се чудите, че съм постоянното присъствие, но моето царство е до неделя....от там нататък, ще водя дневник какво съм яла през деня и вечер може пак да докладвам, ако получа пропуск за компютъра...

Общи условия

Активация на акаунт