Маска на Wella с чесън за разтеж на коса?

  • 22 984
  • 101
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 435
Някой да помага и на мене ми е болна тема,ама след всички опити да ми порасне,накрая ми порасна в Магама.Дано има такава маска.

# 16
  • Мнения: 3 622
Моята фризьорка работи с Вела и още утре ще я питам, че ме заинтригувахте с тази маска за бърз растеж на косата

# 17
  • Мнения: 147
Някой да помага и на мене ми е болна тема,ама след всички опити да ми порасне,накрая ми порасна в Магама.Дано има такава маска.

Моята коса расте адски бавно, косъма ми е много фин, пролет и есен косопад и въобще не ми се обяснява, ужас е някакъв, правя маската с Тривитаминола, но отскоро и още не мога да преценя дали ми помага...

# 18
  • Мнения: 288
хаха тази да не е била с удължена коса и да е заблудила фризиорката?

# 19
  • Мнения: 4 435
хаха тази да не е била с удължена коса и да е заблудила фризиорката?


И аз това си помислих в началото ,ама едва ли.Някой не влезна ли в тоя сайт?Хайде дружно да си решим проблема с косата Wink

# 20
  • София
  • Мнения: 4 588
Интересно... И на мен не ми звучи много реалистинчо.
Ще  ми е интересно да науча повече подробности. Simple Smile

# 21
  • Мнения: 4 292
Никога не съм чувала за такава маска на Wella! Laughing  А ползвам предимно техните продукти за коса.  newsm78

# 22
# 23
  • Мнения: 738
Аз ползвах маска с чесън ама не на Вела, незнам на каква фирма беше, бяла с лилава капачка, малката разфасовка беше към 10 лв. Добра е, не е лоша, да ми е порастнала косата много не видях, ама аз само една кутия използвах... Thinking

# 24
# 25
  • Мнения: 4 496
Аз затова се редактирах... Wink

# 26
  • Мнения: 133
и аз се заитересовах от тази маска и ето какво намерих в нета:
http://www.hairproducts.com/products.php?page=18&cat_id=2 - ето тук само какво се предлага по принцип
а в този сайт също предлагат професионални продукти на wella, има и продукти против косопад, но въпреки че се регистрирах ми дава че нямам достъп до тези продукти.
http://www.bgsalon.com/index.php?option=com_content&task=vie … =25&Itemid=49
Ако наистина някой намери това нещо да се обажда да си вземем и ние #Silly

# 27
  • Мнения: 122
Май въобще не е на Wella! Това открих с Google:

"Здравейте! Има една маска против косопад - с чесън в една розова кутия. Има различни разфасовки- по 200гр-11лв, 500гр-16лв и мостра 100гр за 4 лв. Хубавото е, че е ароматизирана и въобще не мирише на чесън и е много добра. Има я предимно в парфюмериите на Wella."

# 28
  • Мнения: 738
Май въобще не е на Wella! Това открих с Google:

"Здравейте! Има една маска против косопад - с чесън в една розова кутия. Има различни разфасовки- по 200гр-11лв, 500гр-16лв и мостра 100гр за 4 лв. Хубавото е, че е ароматизирана и въобще не мирише на чесън и е много добра. Има я предимно в парфюмериите на Wella."

Май и аз за същата говоря, само че тая розова кутия newsm78 Ама цените са същите и имаше и мостра...

# 29
  • Мнения: 339
То чудна работа.... и аз не намиран в продуктите на вела в нета.Фризиорката каза една приятелка си взе замина за Германия и след 6 месеца като се върна не можах да я позная т.н. Каза че е чувала и от други клиентки а тя самата работи само с Вела...Утре ще отида в магазина в Бургас и ще се отчета.Може и да е тази за която говорите просто да е купена от фирмен магазин защото както знаеме не всичко което се предлага във фирмените магазини е само фирмено.. Confused newsm78

Общи условия

Активация на акаунт