ЮНСКИТЕ деца - най-красивите слънца!

  • 17 568
  • 301
  •   1
Отговори
# 270
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
А бе не съм чак толкова вътрешна. Пък  и имаше фотограф - прави снимки на групите,  нали трябва някой да вземе парите.

# 271
  • Мнения: 919
А бе не съм чак толкова вътрешна. Пък  и имаше фотограф - прави снимки на групите,  нали трябва някой да вземе парите.
Е,значи ще си имате снимки все пак. WinkПри нас май няма да има фотограф,сами ще си ги снимаме. Simple Smile

# 272
  • Мнения: 371
И при нас на празниците си идва фотограф. Иначе за рожденни дни и тем подобно може да оставиш апаратче:)

# 273
  • Мнения: 919
Ами аз и да има,няма да искам снимки,щом ще съм там. Laughing
Ще си ги снимам сама. Party

# 274
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
А, ако присъствам на някое мероприятие в градината, без апарат не тръгвам. Който иска да прави, аз също правя. Моите деца са все отзад наврени в навалицатаа и ако не съм аз - изобщо няма да ги има на снимките - срам голям. Иначе фотографа ги снима - сами с дядо Коледа (при мен двамата) и цялата група, но специално подредени и се виждат всички.

# 275
  • Мнения: 919
Ами до сега госпожите все ги подреждат,за да ги снимаме уж.А тая година си имаме и мама с камера. GrinningЩе видим.Дано да не се изложа със снимките! Laughing

# 276
  • Мнения: 371
е ако бяхме и родителите на тържеството задължително щях да снимам, че и позволение нямаше да търся Joy
Да ви кажа  момичета, сега като ходих да взема Вики от градината, как една майка ми направи изключително лошо впечатление. Децата са рисували сняг с темпера, на цветел лист. Можете да си представите мацаниците на всички hahaha
Поглежда една майка на сина и рисунката (първо спореше, че не е на нейния Иван, а на друг Иван) то детето супер много сняг беше направило Wink Пита го:
- Ти ли го рисува това?
-Да!
- Е на какво прилича това? Егати мацаницата Shocked
След малко започва да го облича и забелязва, че детето се е изцапало с боите.
-Глей к'во си се направил, голям си художник, няма що Shocked Shocked Shocked

Е каквото и да е как може да но обезсърчава така. Представям си какъв строй е в тях направо. Аз съм строга по принцип, но тая жена ми сви шапката. Почвам да се надувам, че съм "добра мама" Joy

# 277
  • Мнения: 371
Mале хораааа, довечера съм на банкет и се направих като чучело Sad
Опитах да се направя руса, ама то стана...
тъкно се лакирах и дребния се събуди, та и маникюра замина...
Ох оплаках ви се.
Днес се надявам да ни дадът календарите от градината Mr. Green

# 278
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Абе и аз май съм така - за мен все време не остава - добре поне че косата ми си е добре, нито я боядисвам, нито я къдря, нито я изправям - един гребен, малко я навлажнявам да се понавие и съм готова. Това с лака и на мен ми се е случвало - затова тази година бях без лак. Никой не забеляза, но те и от фирмата на мъжа ми повечето са мъже, да не казвам, че почти всички бяха с дънки, но си изкараха весело.

# 279
  • Мнения: 919
Ударих си и аз червената боя току-що. Wink
Сега проблема е как да си изтъркам червените уши и чело. Joy Joy

# 280
  • Мнения: 371
аз поне нямам оцветявания по кожата Joy

# 281
  • Мнения: 371
Банкета мина трепач Hug
горещ снимков материал Wink
 
на излизане от вкъщи

с колежките

и пак

на кеф

коледно настроение

на хорото

и след граовското хоро (ама те го лепнаха след две непрекъснати бързи та ми се разказа играта направо)


сори за чаршафите, ама не съм качвала в албумчето, нещо не мога да вляза
Така е като имам 100 пароли и потребителски имена, кое за къде беше Simple Smile

# 282
  • Мнения: 919
Дианчето,страхотна си! Wink

# 283
  • Мнения: 3 861
Хубавица  Flutter !!!

пу - пу

# 284
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
 newsm10

Общи условия

Активация на акаунт