ЮНСКИТЕ деца - най-красивите слънца!

  • 17 579
  • 301
  •   1
Отговори
# 60
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
а нашата мадама днес беше за пръв път на английски; плачкаше като излезе, но предполагам, че е защото и е непознато - и госпожата също. Сега пак ще има период на адаптиране.

# 61
  • Мнения: 3 861
а нашата мадама днес беше за пръв път на английски; плачкаше като излезе, но предполагам, че е защото и е непознато - и госпожата също. Сега пак ще има период на адаптиране.

не е ли малко рано за английски???

# 62
  • Мнения: 3 537
При нас ,на първа група не им се полагат никакви уроци по английски,танци и др. CloseЧак догодина. Rolling Eyes

# 63
  • София
  • Мнения: 123
Вие ме разбихте,Марио още не може да говори хубаво български,та английски.Незнам и при нас по-принцип има някакви уроци но мисля 4е са от 2,3 група,не съм питала.Ина4е,той пак ми е болен,но този път сигурно от мен се зарази,4е първа аз настинах,и сега пак сме болни4ен Sad.Днес оба4е го пуснах да ходи,4е ги снимаха за календарите,и му бях казала да се усмихне,но незнам какво е направил,като станат готови ще го видя каква птица е

# 64
  • Мнения: 3 861
При нас има английски и аз съм го записала, но още не са започнали. Въпреки това смятам, че това е нещо твърде рано за деца на 3 години.

# 65
  • Мнения: 3 537
При нас има английски и аз съм го записала, но още не са започнали. Въпреки това смятам, че това е нещо твърде рано за деца на 3 години.
И нашите учителки смятат така.Догодина ще я запиша непременно.

# 66
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Ами големия като беше 2 група се преместихме в София, сменихме градината съответно (то в Сливен май нищо нямаше в градината); исках да го запиша (даже съвсем инцидентно разбрах, че имат английски), но той отиде 1 път и категорично отказа. Говорих с госпожата, цялата група сега започваха английски (от 2 група). Спомена ми за възможност ако иска следващата година да започне с по-малката група, но пък те бяха започнали още от първа група, значи пак ги изпускаше. Явно тогава е било началото на обучението за 3-годишни.

И сега Велина, за да си върви с групата (с децата които са и познати), я записах да ходи заедно с другите, колкото научи, толкова. Иначе ще трябва да ходи с малката група догодина, тъй като техните ще са по-напред. И отгоре на всичкото поиска да ходи и на танци, и баща и се съгласи (да плаща  Laughing). И сега ще ходи и на танци.

В началото на годината правят по 2 занятия за абсолютно всички деца - да могат да видят какво е и да си изберат. В нашата градина имат английски, танци, футбол и шарканици.

# 67
  • Мнения: 3 861
...английски, танци, футбол и шарканици.
а какво е шарканици??  Thinking Embarassed

# 68
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
 ами нещо като приложни изкуства. Работят предимно с глина, после оцветяват, май са и лакирани отгоре нещата (гледала съм изложби), има канапчета, мъниста... каквото им дойде на ум. Материалите ги предоставят от там (не от градината, ами от където са учителите, не мога да се сетя думата, че още е много рано - не е фирма, може би е някакъв център за работа с деца)

# 69
  • София
  • Мнения: 123
Здравейте мами,аз не съм от най-активните тези дни,но с тази работа,а сега и Марио като е болен.....Гледаме се с него сега,но ми прави впе4атление,4е нещо много е нахитрял и ги приказва едни,дядо му не му бил приятел,леля му също.И все едни ги ръси,та ме хвърля в шаш и паника,утре дядо му ще трябва да го глда и кой знае какво пак ще му изтърси,ще си помислят,4е аз го пуду4вам,а аз все приказвам и обяснявам ама няма кой да слуша.Един ден отишъл при дядо си и му вика "пикльо",а той го пита кой те у4и така да говориш и той "мама",направо онемях(аз ги слушах отдолу),как да реагирам?Извиках и му направих забелешка,но кой знае какво си мислят Thinking

# 70
  • Мнения: 3 537
Аз пък по цял ден правя супички. Rolling Eyes
Анелия си натърти зъбите ,спъна се на едно стъпало и и се поду и посиня горната устна.Не може да яде друго,освен супа и попара.

# 71
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Дано да и мине бързо...


Нямаме ли един Димитър поне за цвят... Аз се засилих да честитя...
Но все пак честито на тези които празнуват! Много здраве, много щастие и много усмивки!

Не знам имената на повечето майчета, нито на другите им деца, ако има такива, пък може някой татко също да празнува... За всички тях, носещи името Димитър, Димитринка, Деметра е поздава ми!

# 72
  • Мнения: 3 537
Ще и мине,но трябва време. Simple Smile


Черпя.Днес голямата щерка има рожден ден. Grinning

# 73
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
А честито тогава, да е жива и здрава! Много щастлива и весела!

# 74
  • Мнения: 3 861
Краси, честит празник!!! Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт