Коледно вълшебство направи и в базара за децата се включи!

  • 10 744
  • 133
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 037
В понеделник по куриер ще пратя моето кашонче, оказа се , че в събота при нас куриерските служби работят само до обяд, много закъснях Embarassed

Последна редакция: сб, 08 дек 2007, 16:38 от ajeliya

# 106
  • Мнения: 1 615
Някой може ли да ми каже дали ще има от нещата на Наталия Викторовна?

# 107
  • Мнения: 908
Някой може ли да ми каже дали ще има от нещата на Наталия Викторовна?

Надявам се Simple Smile До колкото знам е пратила ръкохватки Simple Smile

# 108
  • Мнения: 4 195
Някой може ли да ми каже дали ще има от нещата на Наталия Викторовна?
мисля че са в Горна оряховица Peace

# 109
  • Мнения: 1 615
Е, Горна не ме урежда, но благодаря за отговорите! Simple Smile

# 110
  • Мнения: 3 835
За огромно съжаление се оказа, че няма да съм в София събота и неделя. Няма да успея да помогна на базара, иначе смятах да се включа. Но ще участвам с керамики, ама нямам точно описание. Ще ви изненадвам. Grinning Само трябва да успея да ги предам на някой.

Пожелавам страхотен успех на базара, много красиви неща сте приготвили, както винаги, невероятни! Hug  bouquet Hug

# 111
  • Мнения: 4 195
За огромно съжаление се оказа, че няма да съм в София събота и неделя. Няма да успея да помогна на базара, иначе смятах да се включа. Но ще участвам с керамики, ама нямам точно описание. Ще ви изненадвам. Grinning Само трябва да успея да ги предам на някой.

Пожелавам страхотен успех на базара, много красиви неща сте приготвили, както винаги, невероятни! Hug  bouquet Hug
Тео   bouquet  bouquet
давай изненадата  bouquet

# 112
  • Мнения: 255
Чут Чут, вчера мъжът ми ти остави едни коледни венчета, дано да стават за базара. newsm78 Исках да попитам дали имате нужда и от продавачки, но бебето се разболя и засега ще съм вързана край него. Все пак до събота има време, ако имате нужда от хора, кажи.

# 113
  • Мнения: 4 195
Чут Чут, вчера мъжът ми ти остави едни коледни венчета, дано да стават за базара. newsm78 Исках да попитам дали имате нужда и от продавачки, но бебето се разболя и засега ще съм вързана край него. Все пак до събота има време, ако имате нужда от хора, кажи.
у колко си хубава и ти и бебето Heart Eyes
да, мъжа ти ми ги донесе и са прекрасни, сигурно са опаковани вече от джуджетата
за сега ще сме ок Hug
лекувайте се Hug

# 114
  • София
  • Мнения: 589
И аз днес предадох моя скромен  Embarassed принос.Вече пътува за Чут -чут.
Не успях да го снимам за да ви покажа,защото батерията на телефона ми падаше и не зареди камерата. #Cussing out
Дала съм 5 готварски престилки.Искаше ми се апликация да им сложа но времето ми е ограничено.
+ една плетена шапка и шал.Sorri за малкото но пък от сърце. Sad
За базара,аз съм на работа   Twisted Evil Дори и отпуска не-мога да си взема, защото нямам повече.
За неделя съм там,малко по късничко че вечерта в събота съм на банкет   Drunk

# 115
  • Мнения: 2 584
о Тео и аз чакам да си взема от твоите красоти, и ще са за чужбина за подаръци

# 116
  • Мнения: 3 835
о Тео и аз чакам да си взема от твоите красоти, и ще са за чужбина за подаръци

Благодаря! Heart Eyes

Чут, Чут, ти къде ги събираш нещата? Може и на ЛС. Hug

# 117
  • Мнения: 2 584
о Тео и аз чакам да си взема от твоите красоти, и ще са за чужбина за подаръци

Благодаря! Heart Eyes

Чут, Чут, ти къде ги събираш нещата? Може и на ЛС. Hug

донеси ги в нас  Joy аз май съм ти близо ако не са много тежки, или в офиса на Криси че дамаянти ти е далече в люлин

# 118
  • Мнения: 3 835
донеси ги в нас  Joy аз май съм ти близо ако не са много тежки, или в офиса на Криси че дамаянти ти е далече в люлин

Аз съм с кола, но Дамаянти наистина ми е далече, я ми пусни местоположението си на ЛС. Grinning Ама ти после как ще ги носиш до базара? А Криси къде е ?

# 119
  • Мнения: 2 584
донеси ги в нас  Joy аз май съм ти близо ако не са много тежки, или в офиса на Криси че дамаянти ти е далече в люлин

Аз съм с кола, но Дамаянти наистина ми е далече, я ми пусни местоположението си на ЛС. Grinning Ама ти после как ще ги носиш до базара? А Криси къде е ?



 smile3508 само да дойдат в нас
нямам кола и няма как да ги занеса но пък ще съм първа в събота да си купя
това е адреса на Криси
СЛУЖЕБЕН
СОФИЯ
ЗОНА Б18
УЛ. Царибродска 70 ет.1 ап.2
Кристина Николова
 ако и там ти е далече аз съм до бул. Борис III  пък ще намеря как да ги занеса

Общи условия

Активация на акаунт