Коледно вълшебство направи и в базара за децата се включи!

  • 10 731
  • 133
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 589
Аз да попитам,Флаери ще има ли защото мога да раздам в 5-6 детски магазина доста големи newsm78.Аз не знам с какво да се вклю4а освен с терен за работа.Оф........... като съм с две леви ръце,какво да направя ConfusedНо-ще мисля може и да ми роди нещо гадул4ицата  TiredЗа шопинга после съм 1-ва,Моля никой да не ме прережда  #2gunfire Peace

# 16
  • Мнения: 2 584
ТОВА Е АДРЕСА НА КРИСИ
за изпращане на нещата за коледния базар

СЛУЖЕБЕН
СОФИЯ
ЗОНА Б18
УЛ. Царибродска 70 ет.1 ап.2
Кристина Николова

ДОМАШЕН
Нови Искър 1280
ул Искърско дефиле 216 Б
Кристина Николова

Дамянти ще даде неиния и ще ги сложи в началото, като се освободи малко

# 17
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Аз да попитам,Флаери ще има ли защото мога да раздам в 5-6 детски магазина доста големи newsm78.Аз не знам с какво да се вклю4а освен с терен за работа.Оф........... като съм с две леви ръце,какво да направя ConfusedНо-ще мисля може и да ми роди нещо гадул4ицата  TiredЗа шопинга после съм 1-ва,Моля никой да не ме прережда  #2gunfire Peace

ще има,но още е рано,а и нямаме то4ните 4асове на базара.Скоро ще има яснота Peace

# 18
  • Мнения: 2 577
Момичета, стискам ви палци - дано тази година бъде най-щедра!

# 19
  • Мнения: 2 584
ето нещо което съм направила http://www.snimka.bg/album.php?album_id=184439
без първите две снимки, кутия с декопаж и колието

# 20
  • Мнения: 2 577
Това с листата е много красиво!

# 21
  • Мнения: 11 607
В Благоевград съм
Тук няма да има базар.
Имам подходящо помещение,където мога известно време да продавам неща останали от базарите в страната! Мога ли по този начин да помогна?

# 22
  • Мнения: 1 878
Аз ще се включа с шиене (традиционно май вече) не нещо си  Thinking и с продаване  Hug

Рутич, мерси че си мислиш за мен  Hug Ще се разберем на лични  Heart Eyes

Мама ЦоцоланкаHug мисля че ще е страхотно, но нека вещите в занаята да си кажат думата  Mr. Green


Ей Дамаянти, много пленителни теми  Hug чак снега предизвика  Crazy

# 23
  • Мнения: 1 615
Тъпо ли ще бъде да направим малко коледни картички с детето? Хич не ме бива за друга ръчна работа Sad

# 24
  • Мнения: 2 249
Тъпо ли ще бъде да направим малко коледни картички с детето? Хич не ме бива за друга ръчна работа Sad
не-картичките се купуват най-много Peace

# 25
  • Мнения: 1 615
Снощи съм подготвила 50 цветни картончета, които само трябва да бъдат декорирани (имам лесна и ефектна идея) и ще се превърнат в съвсем прилични ръчно изработени картички. Ако ми потръгне и ги харесам, ще купя още цветове картон и ще направя и повече.

# 26
  • Мнения: 710
Момичета,
това са първите ми творения.
детски калъфки , ръкохватки и още едни .
Какво мислите,стават ли за целта?Колко бройки мога да правя?Не искам да пълня базара с неща,които няма да се купуват а и да ги съхранява някой до следващата година си е ангажимент.Кой определя цената?Според мен трябва да е символична,видях едни торбички в темата за 7 лева  Crazy,целта е да се продаде стоката?Нали така?Да каже някой с опит.
Ще ги изпратя на Чут Чут,само този адрес видях.
Чут Чут кажи ми кога искаш да ги получиш,да не в последния момент,защото ще си заета предполагам.

# 27
  • Мнения: 908
Наталия, нещата ти са невероятни!!!!! Как няма да се купуват?!?! Мама едва ли ще остане очарована, че й подарявам ръкохватки за Коледа, ама са толкова сладурски.... Simple Smile   Hug
Добре е да ги пратиш най-късно една седмица преди базара, защото всички неща се събират предварително, за да се разпределят и да се определи цената  Heart Eyes

# 28
  • sofia
  • Мнения: 7 477
imam идея за все още неангажирани плета4ки Twisted Evil моя синковец(големия ) е пощурял по некви плетени шапки дето гледа в зимните сайтове и иска бабите да му изпетът шапка за зимата.Да,ама те не плетът  Twisted Evil После ще му кажа да ми отвори сайта и ще копна моделите да ги видите.И да прецените дали ще се хар4ат Mr. Green

# 29
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Аз пък правя златни грънци Laughing Laughing Засега стават добре,ще ги покажа,когато са готови Grinning


Давам още една идея на плетачките - плетени чанти-голям фен съм им Peace

Общи условия

Активация на акаунт