Разделно хранене-част 16

  • 16 894
  • 317
  •   1
Отговори
# 15
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Изчела съм почти цялата ви тема - от съмото и създаване и на моменти малко се обърквам Rolling Eyes и ще ме прощавате ако завама глупави въпросчета нали Blush

Хранила съм се разделно преди доста време, но то стана съвсем случайно, и както случано си стана така и се върнах обратно към другото хранене и няма да ви описвам какво се получи  #Crazy  #Cussing out

Сега се чуствам ужасно в тялото си - изобщо не го понасям  Banghead и искам тово да се промени.
Не съм маминка като повечето от вас, но искренно се надявам и на мен да ми се случи това щастие.

Искренно ти желая да ти се случи това щастие baby_neutral baby_neutral

# 16
  • Мнения: 128
Изчела съм почти цялата ви тема - от съмото и създаване и на моменти малко се обърквам Rolling Eyes и ще ме прощавате ако завама глупави въпросчета нали Blush

Хранила съм се разделно преди доста време, но то стана съвсем случайно, и както случано си стана така и се върнах обратно към другото хранене и няма да ви описвам какво се получи  #Crazy  #Cussing out

Сега се чуствам ужасно в тялото си - изобщо не го понасям  Banghead и искам тово да се промени.
Не съм маминка като повечето от вас, но искренно се надявам и на мен да ми се случи това щастие.

Искренно ти желая да ти се случи това щастие baby_neutral baby_neutral

Благодаря Петя    bouquet

# 17
  • Мнения: 3 372
Петя, с РХ се отслабва бавно, но трайно Peace Аз лятото като бах стриктна свалих 2 кг за 2 месец Peace трайно свалени Peace
Сутрин издържам само на едно кафе и вода, чай Peace Много рядко ям плод, в повечето случаи до 12 ч. съм на течности и не изпитвам глад Peace Дори и след това да съм неразделно пак съм на глад до обед Embarassed
Днес съм разделна за сега Whistling
Много ми е трудно като се прибера вечер и има нещо сготвено не като за мене, но много вкусно Crossing Arms Често се изкушавам Tired

# 18
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Е, дори и да не ги свалядо Рд-то няма да е кои знае какво,важното е да свикна на Рх и то да стане начин на хранене при мен за да знам че се храня правилно и няма да навредя на здравето и тялото си  bouquet  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 570
Привет момичета!
Добре дошли на новичките - може да питате за всичко, което не ви е ясно.
Sladune, за разделна баница виж  в разделната ни книга - там мисля, че имаше една рецепта със спанак и жълтъци. За съжаление сирене не може да се добави. Sad
Срам не срам ще питам  newsm78  Embarassed - Момичета, трябва ли наистина да се откажа от кафето? Че аз без него немога да си отворя очите ситрин като стана...  Tired
Алекс ти е отговорила, но да добавя, че и аз не съм се отказала от кафето. Пия едно сутрин по-силничко, и едно по-слабичко следобед. Аз обаче пия само нес,а той май е още по-вредно.newsm78

# 20
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Момичета искам да питам как да се върна за да прочета всичко от първата тема на сам newsm78

# 21
  • София
  • Мнения: 570
Пробвай с търсачката. Първата тема мисля че се казваше "Разделно хранене", следващата трябва да е "Разделно хранене - част 2".

# 22
  • Мнения: 128
Момичета искам да питам как да се върна за да прочета всичко от първата тема на сам newsm78

Ето я първата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=115867.0

накрая на всяка има линк към следващата част ... мисля че така беше .... newsm78
ако не ги откриеш ще ти пратя линковете на всички! Hug

# 23
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Момичета искам да питам как да се върна за да прочета всичко от първата тема на сам newsm78

Ето я първата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=115867.0

накрая на всяка има линк към следващата част ... мисля че така беше .... newsm78
ако не ги откриеш ще ти пратя линковете на всички! Hug

Можеш ли да ми дадеш линк към втората защото на първата на края пише че са пуснали втора тема но няма линк newsm78

# 24
  • Мнения: 128
Момичета искам да питам как да се върна за да прочета всичко от първата тема на сам newsm78

Ето я първата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=115867.0

накрая на всяка има линк към следващата част ... мисля че така беше .... newsm78
ако не ги откриеш ще ти пратя линковете на всички! Hug

Можеш ли да ми дадеш линк към втората защото на първата на края пише че са пуснали втора тема но няма линк newsm78

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=133022.0 - 2-ра част
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=145549.0 - 3-та част
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=154144.0 - 4-та част

после другите  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 227
Флам, добре дошла и от мен. Дано ти хареса при нас и успех с рх. Hug И аз не съм отказала кафето, само че вече пия само 2 на ден.

# 26
  • Мнения: 3 372
Аз пия по 1 кафе на ден - сутрин Peace Днес за сега съм много стриктна, обядвах пилешка пържола с домати Flutter

# 27
  • София
  • Мнения: 3 787
Сладунче,ето няколко разделни баници:
Баница със спанак и яйца/жълтъци/
Баница с праз и гъби и Баница с кисело зеле/зелник/

Много хубава баница става и с коприва и всякакви зелении и лук.Нещо като лучник.Всякакви варинати съм правила-става много добре WinkА може и с обезкостени маслинки,и със всякакви зеленчуци да пробваш Grinning
А може да добавиш и малко сметана в плънката,или да направиш домашна майонеза от жълтък и зехтин,и да я прибавиш към плънката.Тежичко е малко,но си е напълно разделно Laughing

Flame_jar,добре дошла при нас Hug

Последна редакция: чт, 18 окт 2007, 14:48 от ками

# 28
  • Мнения: 533
Мила Ками, ти си цяло светило в разделната култура  Hug newsm20
Сега имах малко време да почета първата тема на РХ и съм направо шашната, има толкова неща още да уча  ooooh!
А между другото, халвата, щото хапвам рядко, ама като ми се прияде, става много сериозно хехе  Embarassed Искам да кажа, хапвам макс. 100гр, но си е доста сладко, и най-вероятно неразделно...
Аз съм на кисело мляко с малко мед за обяд, довечера салатка с някакво сирене, че милото го няма и хич не ми се готви  :b
Момичета, оня ден съгреших с крем брюле на празника на половинката, но! на сутринта пак си бях 49.5кг, така че явно РХ действа  Hug Hug Hug, само да не се предава човек  newsm44


# 29
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Здравейте момичета  Hug
 да се запиша в темата , че то от работа май само за четене имам време  Embarassed
Благодаря на Ками и за темата и за превъзходните рецепти  Hug А варна е най-прекрасния град  Wink
Добре дошли на новите разделнички . Това е начинът на хране ( аз съчетавам 2 режима, но винаги се съобразявам с РХ ).
Кафето ги пия винаги със сметана ( може да не е разделно , но пък е препоръчително за предразположените към остеопороза ).

 Hug

Общи условия

Активация на акаунт