Разделно хранене-част 16

  • 16 919
  • 317
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 900
Софииии,
ако на 11.11. си тук - ще си чакам китките  Wink Wink Wink
Живея близо до гарата - така че си ДОБРЕ дошла  Hug Hug Hug

Мади,
за убиване съм - ама тръпим  Laughing
Нещо бях разцентрована и недобра компания  Blush Blush Blush
РХ почти не спазвам  Embarassed Embarassed Embarassed
Но за сега съм добре - нито качвам, нито свалям.

Lennyh и на мен ми липсвахте  Hug Hug Hug
Чакаме те да разказваш  Peace

Алексчеееее,
 с нетърпение чакам да ми потвърдиш за 17.11  Praynig Praynig Praynig

Целувки на всички  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 301
  • Мнения: 533
Момичета, и аз набързо минавам ...
Много ми липсвахте, днес покрай задачките ходихме и до Лозенския манастир, ама една красота, не мога да ги опиша тез багрилници  хехех
Реге, постите започват на 14 ноември, има време, аз съм постила и Коледните и Великденските и винаги съм отслабвала, но това си е индивидуално все пак  Hug Hug Hug По-трудни са ми духовните пости  Naughty, но тази година се надявам да удържа поне две седмици, пълен пост..Този е по-лесен, защото има повече дни с ядене на риба Peace
Алексче, надявам се да имаш повече време утре, да ни зарадваш с бодра усмивка хехе
Ками, дано всичко е наред с градината, но все пак си е риск за малкия, ако всички са болни Thinking Ама пък друго си е да играе с децата и да свиква и без теб, поне аз така мисля де, ама да не давам много акъл, че още не съм майчица  Hug Hug Hug
На всички усмивки и утре с песен да поемем новите предизвикателства хехе Hug Hug Hug

# 302
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Здравейте  bouquet  bouquet
Аз вчера се издъних с Рх EmbarassedХодихме на гости и хапнах 3 палачинки,но с сирене,не с шоколад и 2 чаши червено вино Embarassedмалко трушия Rolling Eyesабе...ужасссс. Ноо, от днес пак съм с вас CrazyМисля да направя зелевата супа за няколко дни в съчетание с РХ и дано има резултат,че празниците идват,а аз имам излишни 15кг. Embarassed Embarassed

Много  Hug Hug на всички.
Лека и разделна седмичка Ви пожелавам Hug  bouquet Heart Eyes

# 303
  • Мнения: 1 227
Добро утро момичета Hug

Петя, всички се дъниме по малко. Важното е, че бързо се връщаме в правия път Hug

Заговорихме се за вируси и Неса вече е болна. Сега си е на топло при мен и гледа лошо...

Сега ви пожелавам приятен ден и по-късно ще гледам да мина пак Hug Hug Hug

# 304
  • Мнения: 533
Добро утро, момичета  Hug
Пожелавам ви много хубава седмица, бързо отминаване на вирусите и никакви лоши погледи хехе Peace
Петинка, за дъненето, неделята си ми е запазена за това  newsm68, макар че бавно, но славно се отказвам и от този навик  Hug
Както каза Мади, важното е да сме отново заедно  Hug Hug Hug
Лени, определено ще опитам рецептата с картофките, аз съм пълна картофомелачка  Crazy, макар че това го пишат според кръвната ми група, че е от забранените храни хехе.. Абе що като е забранено и толкоз по-сладко Whistling
Аз доста се позагрях тоя уикенд, със задачи, упражнения и прекрасни вечери на свещи, та започвам седмицата с пълна душа   bouquet
Реге, Алексче, Ками , Софи, Юзерче, Верче, Мина, Луминари, Ейнджъл, Миленче  Hug Hug Hug и успешна седмица!!!  newsm44 newsm51

# 305
  • София
  • Мнения: 3 787
Здравейте,милички Hug

Оставих Калоян преди малко в градината и се чувствам ужасно Cry.Започна да плаче още от къщи,в колата взе да се паникьосва,а в градината изпадна в истерия милото. Започна да трепери целия Tired Никога не съм го виждала така  Cry
Когато започна да ми се моли да не го оставям и да го гушна,за малко да си го взема.Вече се чудя защо ли причинявам това на детето си  newsm45
Сега и аз не мога да се успокоя.
Дано да свикне и да не боледува  Praynig

Мади,имам възможност и до другата есен да си го гледам.Пък и догодина ще го местим в друга градина,която ще е по-близо до новия ни апартамент.Чудя се дали да не го спра сега и да го пусна направо в новата градина другия септември newsm78.Ох,не знам,такава ми е каша в главата Tired

Мацки,ще пусна нова тема,че тази пак я напълнихме.

# 306
  • Мнения: 62
Здравейте на всички! Laughing
В събота моята дъщеря стана на 7г и вечерта имаше купон в къщи и аз се изкуших и хич не бях разделна, ядах от всичко нищо, че целият ден бях само на грозде вечерта беше фатална, нестига че ядах от всичко ами за капак завърших с парче торта Embarassed, но от вчера отново съм в правия път с Рх.
Ками какви са тези разделни палачинки и с какво ги ядете?
Пожелавам на всички лека и успешна седмица! Hug

# 307
  • Мнения: 2 724
Здравейте момичета Grinning Hug!
Баба зима рано напомня за себе си .
Мади ,да го изгоните този вирус по най- бързия начин Hug!
Петя ,зелевата супа дава добри резултати ,но после вимавай ,трябва да си стриктна.
Сладунче ,а снимки няма ли?
Мина  Heart Eyes,тези дни ще ти се обадя ,за да ти кажа.
Има ли някакъв  краен срок?
Ками, зарази ме с тази коледна украса.
Май скоро ще вадя кашоните .
Хайде после да си споделим направеното Peace.
Днес ще готвя борш на свекъра ми.
При него за сега няма съществена промяна,поне не се влошава.
Надявам се като започне физиотерапията ,да се раздвижи повече.
Опитвам се да го накарам сам да прави елементарни неща ,но явно е стреснат и се панира.
Това е при мен ,аз се държа
 Peace.
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 308
  • Мнения: 2 724
Ками  Hug, детето ще ти помогне да решиш какво да правиш.
Може да пробваш само до обяд, но и това е нож с две остриета  Thinking...
Някои деца реагират по този начин, защото се плашат от неизвесността, а и Калоян явно много е привързан към теб.
Ако учителките си разбират от работата, ще успеят да го успокоят Peace.
Всяко начало е трудно, Кураж, майче Hug Hug Hug Hug Hug Hug.
Карелия ,честита ти рожденичка  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Да е жива и здрава и да се радвате взаимно  newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525
Не трябва да преживяваш така прегрешенията, все пак детето ти има рожден ден.
С едно парче торта не е станало нищо кой знае какво. Peace
   

# 309
  • Мнения: 128
Здравейте момичета, чета че доста от вас говорят за този режим на Дюкан, но немога да намеря повече подробности  newsm78 , ще ми разасните ли какво представлява моля ви   Thinking ?

# 310
# 311
  • Мнения: 2 724
Здравейте момичета, чета че доста от вас говорят за този режим на Дюкан, но немога да намеря повече подробности  newsm78 , ще ми разасните ли какво представлява моля ви   Thinking ?
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=237621.0    bouquet

# 312
  • Мнения: 128
Здравейте момичета, чета че доста от вас говорят за този режим на Дюкан, но немога да намеря повече подробности  newsm78 , ще ми разасните ли какво представлява моля ви   Thinking ?
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=237621.0    bouquet

Благодаря Aleks

# 313
Добър ден и от мен, аз съм Мария

От известно време търся информация за разделното хранене изчетох доста по въпроса.. но мисля че май ще имам нужда от насока. Малко пред история.. Майка ми е с наднормено тегло. Винаги си е била пълничка, но за съжаление това бе и една от основните причини за наложаща операция.. сега се възтановява, но за да няма проблеми завбъдеще ще трябва да отслабне.. "Умната" и лична лекарка и казала диети и глад - ако си бях във вкъщи с тази жена щяхме да си имаме многоооо сериозен разговор.. както и да е.. взела съм нещата в свои ръце Simple Smile попринцип само съм чувала за РХ и от това което прочетох до сега, мисля че с диктуване по телефона, кое, какво, що, как да се храни няма да има голям ефект. Та правилно ли си мисля или РХ не е чак такава философия? Знам че по книжарниците има достатъчно литература по въпроса, и би била в помощ... или не знам и аз.. някакви съвети насоки, как всъщност да се подходи към РХ?

Ами това е от мен лека и успешен ден Simple Smile

# 314
  • Мнения: 2 724
М Иванова ,добре дошла  bouquet, но това е старата тема.
Заповядай в новата  Hug  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=254223.160;topicseen

Общи условия

Активация на акаунт