Norge 9

  • 14 318
  • 293
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 50
Благодаря на  нора и щастлива за превода.
Желая на всички момичета успехи и  радост!

# 271
  • Мнения: 515
Момичета, май аз развалих времето с моето "влажно" настроение  Sad

# 272
  • Мнения: 1 062
Добро утро Laughing Най накрая и аз се наспах. И тържествено обещавам, че повече изобщо няма да занимавам норвежци с благотворителност Stop
Снощи бях на концерт в Драмен, честваха Григ. Хубав концерт беше, ама после седнахме с фамилията, диригента, пианиста и неговото семейство в един ресторант уж за малко........та се прибрахме в полунощ Simple Smile
Marjo , то тук по това време си е така, не го мисли много.
щастлива, аз гледах в Нилле миналата седмица, ама се бяха заредили с тикви за нали се сещаш кой празник Laughing Там харесах само комплекта ножици и имаше разни пъстри листове за работа. Коледните бонбони ( в пликчетата) са 69 и 89 крони

# 273
  • Мнения: 2 786
Мда, нора, и милото се позамисли как е най-добре  Joy
Явно нямат чак акива префърцунени и сложни пожелания и му звучи някак неестествено.
Тук какъв вятър духа от снощи ... бррр, 10-12 метра/сек!
Не е студено, но не става за каране на колело например.

Сменихте ли си часовниците с един час назад?

А в Нилле ... на мен ми се стори, че имаше повече занимавки за деца, но не се загледах особено, защото бързах.
Абе защо не им вземете по някой чифт от онези суперпухени и меки чорапчета от Нилле?
Аз се влюбих в тях, откакто Роза ми ги показа.
По 20 крони са.

# 274
  • България
  • Мнения: 1 090
Добро утро(добър ден на вси4ки)!!!
Моето дете ми направи закуска и ми я донесе в леглото днес,не 4е оби4ам,ама ми стана много приятно Heart Eyes
Днес  вси4ки да сте ве4е в добро настроение,няма да се давате,кво като е студено и гадно навън,сно6ти прозорците у нас 6тяха да заминат ooooh!,и някои други не6та са кофти тук Twisted Evil, но хаиде днес няма да ги дискутираме Stop
Тук в Норвегия вси4ко е малко по -първи4но,трябва да го приемем,няма префърцунени пожелания и хора,за добро или за ло6о...и на мен ми е терсене това много години,тук съм маи "наи-старо ку4е",не 4е съм престаряла,де,ама какво да направя.
Don't worry,be happy Wink
Хубав ден на вси4ки  bouquet

# 275
http://uk.youtube.com/watch?v=vvlCu1_noTc

За вдигане на настроението. Аз изчезвам.

# 276
  • България
  • Мнения: 1 090
rkb ne lognata tozi pat Joy
Mozart i James Bond..... то4но по вкуса ми Peace
хаиде и аз бягам, 4е трябва да прибирам и да 4истя Sad

# 277
  • Мнения: 3 674
Милички ....привет  Hug Вече ми минава...Днес съм по-добре!

щастлива...много се радвам че си тук... Heart Eyes Браво на теб...тъй като ни липсваше  HugА за чорапките... виж колко хубаво се спинка с тях  Grinning Аз тук все мръзна , все ми е студено,та благодарение на чорапчетата се "стоплям" супер. По-пухкаво нещо не бях обувала!!  Heart Eyes Радвам се че ти харесват!   Hug

Марйо....разбирам те мила..след тези слънца в България...и тук това време...нормално е това което чувстваш сега. Rolling Eyes

нора....получих ти съобщението .Просто не бях влизала в сайта затова не писах. Hug

Ана..благодаря ти и на теб  за съобщението.Напълно съм съгласна с теб .Бих споделила тук...но чакам твоето разрешение  Sunglasses А може и ти да пишеш за това самата... Hug

ркб...разбирам те напълно какво имаш в предвид  за благотворителността  България  Wink
 
Много приятен ден да си стоя в къщи и да се занимая малко с кулинарство.    chef  Ще правя солен кекс...по рецептата от форума тук....и ще  правя сочните шницели на Лео... Grinning




# 278
  • Мнения: 119
Здравей те момичета! Как прекарах те почивните дни?  Реших те ли нещо за картичките какво да променя?
Споделих с Розето ,че идеята за мънистата за гривнички е малко опасна,защото децата са малки а те обикновенно обичат да си пъхат разни неща в нослетата,в устата а и са дребни и се разпиляват.По мое мнение децата се радват много на музикални играчки , в БГ се продават много сладки играчки между 10-15лв. дори и по-евтини.Няма ли да излезе по-евтино да ги купите от тук,така ще имате повече пари и за други неща.

# 279
  • България
  • Мнения: 1 090
Ana-Viktoria,
права си за мънистата,аз не съм имала такива проблеми с моето дете,но да не рискуваме наистина. Peace
Ами не6тата маи клонят да се купува от Бг,Деата има6е хубави идеи,този саит за игра4ки бе6е хубав и тои,нека ве4е да се ре6и какво 6те правим, за да насо4им усилията конкретно към не6то.Но как 6те стане опаковането ,карти4ките как 6те се сложат вътре,има ли някои които да заеме с това  от  БГ?
Моми4ета,къде се изгубихте???

# 280
  • България
  • Мнения: 1 090
Предлагам следното:изпра6таме парите на ркб,със събраната сума някои в Бг купува подаръци,опакова ги заедно с карти4ките и ги предава или пра6та на децата.Трябва някои да се заеме от там,аз няма да пътувам и не мога.
Останалите пари отиват директно до дома за деца с увреждания,като се надяваме да няма злоупотреби от там Confused
Съгласни ли сте така?Ако имате възражения,моля кажете!Ako трябва да гласуваме Peace
Ркб,колко 4овека сме засега,има6 ли идея?

# 281
  • България
  • Мнения: 1 090
Понеже се познавате тук отдавна,не искам да ви се меся,както и да прецените,аз съм ЗА Peace
Ако мога да помогна с не6то кажете...оставям вси4ко на вас,каквото и да е, само не се отказваите Hug
Лека ве4ер на вси4ки  bouquet

# 282
  • Мнения: 3 674
norah.....и момичета,нека да изчакем само още малко. Понеже има малка промяна,за която ще разберете много скоро. Wink

А сега последно преди да съберем парите ...моля нека пак да се преброим кои в каря на краищата ще участват...за да знем колко ще сме, колко ще са парите и колко неща можем да купим за тези пари. Peace

Пследно всеки да пише кой ще участва...И тогава вече действаме. До сряда да се знаем вече колко сме със сигурност.

 От Трондхеймските мами само една се отзова....Лиляна. Така че с нея ставме две... Hug


и така..

1.роза66
2.ркб
3.палачинка
4.нора.
5.лиляна.
..
Останалите моля да потвърдят още веднъж и за последно, че ще се включат за да не пропуснем някой ....тъй като изчезнаха всички от хоризонта в последно време... Blush

 

# 283
  • Мнения: 1 294
Картички аз мога да принтирам или всички или част. Ще ги изпратя където ще се опаковат подаръците. Надеждата е че от сайта хората няма да имат против да ги опаковат за нас и да ги пратят директно в дома. Ако не искат да опаковат, ще трябва подаръците да се изпратят на Роза и сестра ми в БГ, също картичките със списък кой подарък за кое дете е, съответно картичка. Подаръците се пращат после по пощата и в дома децата ги получават на Коледно тържество. Норвежките контакти на ркб, които искат да купуват подаръци ще си ги пратят сами.
Събраните пари, ще видим колко са, ако са достатъчно, има идея да даден малка сума на ДБМ за дома в с. Дрен а голямата част в дома за деца с увреждания.

Изясни се вече, май всички се съгласиха, ще поръчаме подаръци от сайта на ркб. От местни магазини ще са само подаръците които норвежците искат да си купят сами. Така че, това е ясно вече. Отказахме се от манистата, по съображения за сигурност.

Марйо, Петя, бобченка също са сигурни.

# 284

Общи условия

Активация на акаунт